Denník N

Don quijote de la Blaha

Ahoj pán poslanec Ľuboš Blaha, keďže stále mám BAN na tvojom facebookovom profile tak ti píšem ďalší blog.  Všimol som si, že tvoj “ boj“ proti tzv. oligarchom z ESETu naberá na intenzite. Po prečítaní prvých pár slov mi v hlave vznikol obraz teba ako „bojovníka“ s veternými mlynmi. Však si ako Don Quijote de la Mancha, preto ten názov blogu.

 

Nie nemyslím to tak, že ty si ten dobrý bojovník a bojuješ proti zlu a oligarchom. Skôr mi to  príde ako  keď si malé dieťa vytvorí imaginárneho kamaráta, lebo sa s ním nikto nechce hrať. Tak si si ty vytvoril imaginárneho nepriateľa, nakoľko potrebuješ nejako zaujať. Teda pardón, aby som ti nekrivdil. Ty si si ho nevytvoril, ale si prevzal rétoriku neonáckov. Tí  o ESETe, vlastizrade a podobných blbostiach písali ešte pred tebou, teda si vlastne len pokračovateľ akým je aj tvoj priateľ Róbert, poslanec z poslednej lavice. Ten tiež, keď už nevedel ako ďalej vytiahol Eso z rukávu v podobe dedka z New Yorku Džordža.

To je len slovo na úvod, aby som ozrejmil nadpis môjho blogu. Ešte by si tí jedoduchší, ktorí čítajú len nadpisy článkov urobili  úsudok, že som tvoj fanúšik.

 

Tak ako v minulom blogu som sa rozhodol rozobrať tvoje litánie a prebrať to pekne bod po bode.

  1. Krčmová arogancia firmy eset

Pán poslanec to čo ti odkázali majitelia firmy ESET je pravda, či sa ti to páči, alebo nie. Firma ESET tu vytvára pridanú hodnotu, z tej pridanej hodnoty si ty platený. Teda aj z ich peňazí. Keďže ty nevytváraš žiadne hodnoty, len hejtuješ na internete a robíš internetového trolla. Len pre tvoju informáciu tu máš obrázok zo stránky finstat koľko zaplatila firma ESET na daniach:

Neviem či máš kalkulačku, ale je to za desať rokov 153,6 miliónov € zaplatených na daniach tomuto štátu. Nie vyvezené vonku za hranice pomocou schránkových firiem.  To že chce ESET prebrať moc v tomto štáte je len tvoja konšpirácia. Firma si platí dane, zamestnáva kopu ľudí a robí dobré meno Slovensku. Za to chce, aby bola v štáte demokracia a normálne prostredie, kde sa dá v kľude žiť. Vyčítaš firme ESET, že transparentne podporila ľudí, ktorým verí, že to tu dajú do poriadku. Chápem tvoju frustráciu a strach, lebo keď skončí vláda SMERu, skončíš aj ty. Keďže si si zvykol na vysoký životný štandard ako poslanec sa obávaš o svoju existenciu, lebo pochybujem žeby si si torllovaním na facebooku, alebo tvojimi knižkami tak zarábal, aby to pokrylo budúcoročnú stratu bezprácneho príjmu poslanca NRSR (ktorý sa ti zvýšil po zvýšení platu poslanca a doteraz si to neprezistil ako si sľuboval) 

2. BRÁŇME SLOVENSKO PRED OLIGARCHAMI

Ľuboš toto myslíš fakt vážne? Ty, nominant strany, ktorá je naviazaná na oligarchov najviac na politickej scéne píšeš o obrane Slovenska pred oligarchami? Ty osobný priateľ Róberta, poslanca z poslednej lavice. Toho Róberta, ktorého podobný hlas na jednej nahrávke rozpráva o miliónoch zohnatých vlastnou hlavou?

Ale ok ak chceš bojovať proti oligarchom tak tu ti napíšem pár mien Miroslav Bödör, Juraj Široký, Vladimír Poór zoznam je určite dlhší, ale toto sú najznámejšie. Firmy nielen týchto troch sú prisaté na štátny rozpočet a pupočnou šnúrou zvanou SMER pumpujú nemalé peniaze na svoje kontá.

Len pre porovnanie s ESETom ti sem dám dane, ktoré zaplatili firmy „vašich“ oligarchov:

Miroslav Bödör- bonul

Bonul stráži hádam všetky štátne firmy, budovy a proste všetko čo má štát pod palcom. Príbuzenský vzťah s bývalým prezidentom PZSR.

Juraj Široký- Váhostav:

 

Váhostav (predtým prvá Tunelárska) aký výstižný názov. Firma, ktorá stavala najdrahšie diaľnice v Európe peniaze od štátu dostávala, ale drobných živnostníkov a subdodávateľov poslala ku krachu nakoľko im neplatila faktúry. Zrazu prišiel štát a ide zachraňovať súkromnú firmu? Koľko iných firiem padlo na hubu a štát sa ani len neobzrel.

Vladimír Poór- ŽOS Trnava:

Je verejným tajomstvom, že bez firmy ŽOs Trnava sa neopraví ani jedna lokomotíva, ani jeden vagón národného železničného dopravcu?

Tebe by nemalo byť jedno ako priši k svojmu majetku. Lebo získať majetok a milióny poctivou prácou je rozdiel, ako ich získať spriaznenosťou s vládnou klikou.

3.ANGÍNA NEOSPRAVEDLŇUJE OLIGARCHIU, MILÝ PÁN SYN

Máš pravdu pán poslanec angína nič neospravedlňuje, ale takisto je neospravedlniteľné, v akom stave sa nachádza slovenské zdravotníctvo po 11 ročnej vláde strany , ktorá má v názve sociálna demokracia a chová sa ako slon v porceláne. Svojimi politickými nomináciami na posty šéfov VšZP ste dokázali zničiť komplet celé zdravotníctvo, kde ľudia ležia na chodbách a kde aj umierajú. Kde prídeš na pohotovosť a nechajú ťa tam zdochnúť. Systém, kde si ľudia radšej zavolajú RZP, ako ísť do nemocnice na pohotovosť po svojich a v bolestiach trpieť 4-5 hodín. Na toto poukazoval syn majiteľa ESETu. Dennodenne nás presviedčate o tom, že ste nekompetentná strana a vláda. Tvoje prirovnania liberálov k fašistom sú na smiech. Kto sa spája s kotlebovcami pri hlasovaniach? Liberáli?  Nie, vy a váš poslanecký klub ste ochotný sa spojiť aj s diablom, aby ste dali prechod populizmu, nekompetencii a čistej demagógii: Navrhni šéfovi, nech premenuje stranu na sociálna demagógia. Zaujímalo by ma , čo si si predstavoval pri písani, že v amerike by chudobného ani neošetrili? TO čo má spoločná amerika s tým v akom stave je naše zdravotníctvo? Už keď chceš porovnávať, tak sa pozri na krajiny, ktoré ty vyznávaš, kde vládli takí revolucionári ako ty. Ako sú na tom.

NEHRAJTE SA NA CHÚĎATKÁ, PRACHÁČI! JE TO VÝSMECH PRACUJÚCIM ĽUĎOM!

Zabúdaš Ľubko na hodinky tvojho kamaráta Róberta? Na to, kde býva a podobne? Vy sa hráte na chudiatka, a sociálnu vládu a pritom ste na Slovensku vytvorili chudobnú vrstvu obyvateľstva vy. Ty Ľuboš a tvoji kolegovia z poslaneckého klubu smer a tri vlády Fica. Vy ste zlikvidovali strednú vrstvu a ostali bohatí a chudobní a dennodenne im pripravujete nové a nové dane, poplatky a platby aj za nemožné. Potom im veľkoryso pridáte na dôchodku 2,5 €  ale obratom im z vrecka ďalšími poplatkami vytiahnete 10€.

 

4.ZOMRI AKO LUMPEN-ARMÁDA ESETU

ďalšia tvoja konšpirácia. prízemná a úbohá. Zomri je fenomén a nerobí rozdiely ako ty medzi my a oni. Proste si idú svoje. Dosť, že dezoláti z hnedej vetvy politického spektra idú zošalieť, lebo nevedia kto sú admini stránky. To im nesedí, lebo neonacizmus ako aj komunizmus potrebuje mať zadefinovaného nepriateľa na ktorého musí ukázať. Aby mohli prelustrovať všetko čo by sa dalo použiť na oponenta. Pozerám, že aj teba štve to, že majú väčší „výtlak“ ako ty tak ich musíš zakomponovať do svojich konšpirácií a výplodov. Pripomínaš mi debatu s prakktmi kedysi. Nemáš náš „správny“ názor si platený Sorošom, ESETom a podobne. Chápem, že v tvojom svete sa samostatné rozmýšlanie nenosí a ty máš k demokracii tak ďaleko ako Róbert, poslanec z poslednej lavice k beztrestnosti.

ZOMRI sa mi páči a nie som ani mládežnícke a ani stádo. Toto si od teba vyprosím. Buď tej lásky, rešpektuj názory druhých a na budúce sa zdrž takýchto vyjadrení.

Niekoľkotisícová armáda? Ty sa opúšťaš, respektíve neznesieš kritiku ani slušnú a ani inú. Skrátka kto s tebou nesúhlasí musí ísť preč. To je tá demokracia podľa smeru? Ďakujem neprosím. Nech už je Harabín akýkoľvek, nech už je Kotleba , Uhrík a ďalší akýkoľvek, tak rešpektujú aj iný názor a nemažú ho na svojich stránkach : Harabínovi aj Uhríkovi som tiež zopár krát dobre naložil a tie moje komenty sú tam stále.

JEDNÉHO DŇA PRAVDA VYJDE NAJAVO, LIBERÁLKOVIA

Áno a na tento deň sa teším, keď Róbert aj so svojou stranou pôjde do pekla tam, kde už sedí a čaká na vás Mečiar. Chcem ťa poprosiť, keď sa tak stane nezabudni kam patríš a odíď s nimi.

MSTIA SA AJ LIBERÁLNE MÉDIA – NIELEN NA BLAHOVI, ALE AJ NA JEHO KNIHE

Knihou myslíš tieto tvoje statusy? Prepáč mi, ale toaleťák ktorý použijem má väčšiu hodnotu ako tieto tvoja kniha.  Tieto tvoje statusy sú fakt unikát. Toľko slov a v podstate výpovedná hodnota je nula okrem konšpirácií a hejtu :D

 

„ADA“ Z TOPIEK SA KOMPLETNE OPUSTILA

Ty sa čuduješ, že niekto o tebe napíše čo si o tebe myslí? Ja nie, však keby si nemazal komentáre ktoré s tebou nesúhlasia, tak by nemuseli o tebe písať inde. Vadí ti jednostrannosť? Fúha zaujímavá úvaha od človeka, ktorý sa dennodenne opúšťa na svojej facebookovej stránke a to dokonca jednostranne.

 

Ľuboško prajem ti tiež pekný víkend, nech sa ti darí písať ďalšie jednostranné nezmysly na tých pár tém: Kiska, Čaputová, ESET, liberány fašizmus a moje ego je väčšie ako tvoje.

Teraz najčítanejšie

Michal Antoš

Som len obyčajný robotník od guľatej lopaty. Platený turista ktorému záleží na tom našom malom Slovensku.