Denník N

Poďakovanie skrachovancovi

Týmto blogom sa chcem „poďakovať“ birmovanému ateistovi zo Súmračnej

 

Týmto blogom by som sa ti chcel poďakovať za to, že už od roku 2014 v politike nie si. Poslanec z poslednej lavice, ktorý nám tu vládol jedenásť rokov. Z toho štyri roky jednofarebne. Za tú dobu sa ti podarilo veľa. Už od roku 2010 sa dostaneme po diaľnici z Bratislavy až do Košíc. Bez zdržania a kolón. Popod Strečniansky hrad idem autom len vtedy, keď idem na výlet s rodinou. Veľká vďaka tebe a tvojim spolustranníkom za to, že ste zo Slovenska urobili krajinu kde ľudia žijú ako vo Švajčiarsku, kde dostávajú zaslúženú odmenu za svoju prácu. Krajinu, kde je bezpečne a nieje chudoba. Krajinu, kde nieje korupcia, rodinkárstvo, mafie a ani oligarchovia. Kde slušní ľudia môžu žiť svoje životy. Krajinu, kde sa dôchodca ráno zobudí a po vzore nemeckých dôchodcov si ide na výlet spoznávať krásy Slovenska a Európy. Krajinu v ktorej nemusí starodôchodca rozmýšlať ráno či si zaplatí lieky, alebo si kúpi chlieb. Ďakujem ti za to, že polícia, prokuratúra a súdy sú pružné a niesú ovládané politicky, ale ľuďmi ktorí majú prax.

Chcem sa ti poďakovať za tvoju hrádzu proti extrémizmu. Tú hrádzu, ktorú si vytvoril ako obranu proti nacistom Kotlebovej ĽSNS spolu so SNS a MOSTom HÍD. Len vďaka tebe tu už nemáme neonacistov v parlamente, už nešíria verejne rasizmus, nacizmus a antisemitizmus.  Za tvoje úspechy, ktoré si dosiahol v školstve. Slováci sú múdrejší a vedia rozoznať fake news od normálnych správ.

Ďalej sa ti chcem poďakovať za to, že svojim postojom a potlačením svojho ega sa ti podarilo sfunkčniť ústavný súd aj napriek tomu, že si sa tam chcel dostať.  Chcem sa ti poďakovať za zdravotníctvo, výkladnú skriňu tvojho vládnutia. Kde všetko funguje ako má, pacienti sú spokojní a ľudia sú zdravší.

Vďaka tvojej usilovnosti a tvojej práci vieme, že sa ti podarilo vybudovať národný futbalový štadión. Síce patrí súkromnej osobe, ale kto si toho všimne. Veľká vďaka aj za maďarské názvy dedín na juhu Slovenska. Sú lepšie čitateľné nakoľko minister dopravy tvojej vlády FicoIII ich dal vymeniť, aj keď to nebolo až také akútne.

Takisto ti musíme poďakovať za vojenskú techniku, ktorú vo veľkom nakupujú tvoji koaliční partneri zo strany SNS. Taktiež, že nás ťahajú pod krídla nášho veľkeho brata Matičky Rusi pod vedením cára Vladimíra Vladimíroviča. Ten sa o nás a našu krásnu zem postará, nie ako tí zlí kapitalisti zo západu, ktorí z tvojich občanov urobili otrokov.

 

Ešte sa ti chcem poďakovať, že sa ti podarilo oddĺžiť Slovensko. Naše kráse Slovensko, ktoré zadĺžili pravicové vlády. Rozpredali Slovensko a ty si ho zachránil. Ty a veľký otec národa a Slovenskej republiky Vladimír.

 

Ešte nikdy sa Slovensku tak dobre nedarilo ako tomu je teraz. Kuvičie hlasy liberálov, sionistických médií, Sorošových poskokov si nevšímaj. Pištia, lebo vidia ako sa Slovensku darí. Aby som nezabudol. Ešte jedno poďakovanie. Chce, sa ti poďakovať, že si vypustil z reťaze svoju čivavu Rudého NOKa.

Ty len pokračuj v populistickej politike, nenávistnej rétorike, nedaj sa znechutiť.  Idú voľby tak rozdávaj ako zo svojho. Slováci to vydržia. Vydržali pod vládou Maďarov, vydržali aj ako poskokovia Hitlera, prežili socializmus a dokonca aj ruskú okupáciu.

My sme silný národ a prežijeme aj teba, aj neonáckov  typu Kotleba, aj výhercov  typu Harabín a dokonca aj falošných prorokov typu Rostas.

P.S. Toto je písané ako parafráza na tvoje vládnutie, kde si zhumpľoval čo sa dalo. Skončíš na smetisku dejín ako tvoj veľký vzor „mufty“. Nezabudni si zo sebou vziať aj čokla.

Teraz najčítanejšie

Michal Antoš

Som len obyčajný robotník od guľatej lopaty. Platený turista ktorému záleží na tom našom malom Slovensku.