Denník N

Jeden Slovák, druhý Čech, jeden kovaný komunista, druhý fašista…

… obaja klamári, populisti a skutočne zlí a kriví chlapi.

Na Slovensku
Každá doba a každá krajina má svojich malých šialených Napoleonov, ktorí keď zistia, ako chutí moc, zapáči sa im to až tak veľmi, že stratia súdnosť a túto moc sa snažia udržať stoj čo stoj. Zároveň majú svojich nasledovníkov, poskokov, ktorí budú ich kroky obhajovať, vtierať sa do priazne a pchať sa do zadku. U nás je to momentálne Fico a jeho verný mopslík Blaha.

Blaha je psychopatický komunista štekajúci na všetkých, ktorí sú omnoho úspešnejší než on. Maniak, ktorého príčetný človek nemôže brať v nijakom prípade vážne a ktorý zo seba robí nesvojprávneho trošku z presvedčenia, ale hlavne preto, lebo sa trasie za svojím poslaneckým platom, keďže nič iné robiť poriadne nevie. Obhajuje neobhájiteľné, pravidelne si kadí do huby  a súdnym ľuďom by mohol byť pokojne na smiech, len keby tie jeho názory vlastne neboli do plaču.

Po tom, ako sa prejavilo, že celý SMER je vlastne napojený na Kočnera a Bödöra, ktorí ovládali políciu a prokuratúru a snažili sa udržať SMER pri moci, aby mohli ďalej rozkrádať s pomocou SMERu celé Slovensko, Blaha opäť zaútočil na všetkých okolo. Znova obhajuje niečo, čo sa vlastne ani nedá a ľudia mu to veselo žerú aj s jeho mastnou ofinou.

Nevenuje sa dôležitým veciam, ale rieši hlúposti a ponúka svojim priaznivcom nepodložené fámy, tvrdenia a ohováračky. O tom, že si sám uvedomuje svoju stupiditu, svedčí hlavne fakt, že v reálnom živote nedokáže spraviť nič. Nemá totiž pravdu skoro v žiadnych obvineniach. Keby mal, nepochybne by sa to s jeho povahou snažil riešiť a určite by podával trestné oznámenie. Neurobí to však, vie, že to nemá zmysel, preto bliaka iba na fejsbuku.  Ako málo stačí zlým, bezcharakterným ľuďom na to, aby boli spokojní. Dvetisíc lajkov?

Aj Česi majú svojho Blahu
U našich západných bratov existuje SPD, ktorú má na povel Tomio Okamura. Toto šikmoočko sa jedného dňa zobudilo a zistilo, že je v podstate telom i dušou čistý árijec a jeho životnou úlohou je stať sa ochrancom typickej českej a v zásade i celoeurópskej kultúry, nech to už znamená čokoľvek. Tak ako na Slovensku ĽSNS, ani v SPD si nepripustia, že sú fašisti, samozrejme, ak to sami nepotvrdia, dokázať sa to nedá, stále tu však existuje “ale”, do ktorého sa dá zabaliť hocičo. A zostáva tu ten nepríjemný pocit zo statusov…

Jeho verným poskokom, bastardíkom Blahovho typu, ktorý sa snaží na fejsbuku napĺňať ideu čistoty rasy, je Radim Fiala. Neštíti sa žiadnych svinstiev a je ochotný na zvýšenie popularity posplietať dohromady také teórie a navzájom nesúvisiace fakty, že Terry Pratchett by sa pri ňom cítil ako tupec s minimálnou slovnou zásobou a bez štipky fantázie.

Nemá problém vziať fotku Zuzany Čaputovej z Pohody, na ktorej je odfotená z dvomi osobami čiernej pleti a dopísať k tomu status, že naša prezidentka podporuje migráciu a víta utečencov, pričom ani len netuší, či sú osoby na fotke účinkujúci, návštevníci festivalu, alebo či nie sú náhodou právoplatnými občanmi niektorého európskeho štátu, prípadne rovno Slovenska alebo Česka.

„Bohužel se ukazuje, že slovenská prezidentka Zuzana Čaputová naplňuje agendu George Sorose na podporu masové imigrace a rozbití Visegrádské čtyřky. Zuzana Čaputová je politik, který otevřeně podporuje likvidaci tradiční rodiny, likvidaci tradičních hodnot a likvidaci suverénních států. Je to politik podporující unifikaci Evropy do jednotného státu EU. Čaputová pracovala v neziskovce, která dostávala peníze od Sorosova Open Society Fund.“

Radim akosi zabúda, že jeho šéfino je tiež tak trochu dožlta, hoci žije v ČR. Ale keď ide o chutné čierne ritky, tak tam sa príliš Tomio neostýcha a Radim blahosklonne zabúda a nekomentuje. (Aká to podoba s Blahom.)

Jeden komunista, druhý fašista, jeden Slovák, jeden Čech. Dvaja konšpirátori a manipulátori, a ako by napísal Banáš, dvaja Idioti v politike. I keď Blaha je Lotosov kámoš a na neho zrejme nemyslel, sedí to však ako uliate. Dvaja idioti, jeden horší a nebezpečnejší ako druhý. V reálnom politickom živote úplne nuly, ktoré robia len hanbu, na internete hrdinovia (kde robia tiež len hanbu, ale tu sa na nich môže človek aspoň schuti zasmiať, ak mu zrovna z nich nebude do plaču). Peniaze berú za vypisovanie na fejsbuku, reálna zmysluplná práca, ktorá by pomohla ľuďom, ich zďaleka obchádza. A napriek tomu sa zdá, že bežným človiečikom s vyštudovanou vysokou školou života to úplne bez problémov stačí.

P. S.: Gratulujem pani prezidentke k Európskej cene za politickú kultúru a prajem všetko dobré k meninám. 😉

Teraz najčítanejšie

Marián Letko

Zväčša neškodný...https://maroskocestuje.webnode.sk/