Denník N

Srdečne Vám ďakujem pán Fico

Predseda strany SMER-SD sa momentálne prekonáva a pomerne často poburuje verejnosť svojimi výrokmi. Za to je často kritizovaný verejnosťou, no mnou nie. Chcem sa Vám poďakovať za váš aktívny prístup v médiach pán Fico, pretože ste dokázali vec, ktorú už roky nedokázal nikto.

Takýto začiatok blogu by ste čakali asi niekde inde, možno si myslíte, že mi už určite preplo. Skutočne to však myslím vážne. Som hrdý, že máme tak aktívneho poslanca v (zatiaľ) najsilnejšej strane na Slovensku. Pán Fico dokázali ste niečo, o čo sa už márne roky pokúšali iní borci.

Vďaka Vám sa verejnosť mobilizuje. Ľudia, ktorých politika nijak výrazne nezaujímala dnes cítia zodpovednosť niečo pre tento štát urobiť , vstupujú do strán, zhromažďujú sa námestiach, presviedčajú doma svojich starých rodičov aby opäť nevolili Vás a Vašu stranu. Za svoj krátky život som nemal tak dobrý pocit z našej spoločnosti ako práve teraz. Vašou aktivitou ste donútili okrem obyčajných ľudí presvedčiť aj výrazne osobnosti aby zakladali strany a bojovali práve proti Vašej vláde.

Nedokázal to žiaden opozičný líder, nezaplatil to žiadny Soros, bojovnosť proti tejto vláde ste vnukli do hláv občanom práve Vy. Vďaka Vám ľudia chcú bojovať za lepšiu budúcnosť, vďaka Vám sa opäť postavia na námestia a práve Vy sa vašou aktivitou sami vyprevadíte na smetisko dejín. Radi Vás tam po voľbách odprevadíme spoločne so všetkou úctou a láskou a hlave s pocitom, že sa už nikdy nevrátite.

Ešte raz. Ďakujem pán poslanec.

 

Teraz najčítanejšie

Ján Vojtaššák

Som mladý občiansky aktivista a vyslúžil som si prezývku "antifašista", pretože za vyjadrovanie k strane ĽSNS som sa dostal do konfliktu, po ktorom som musel podať trestné oznámenie na jedného zo sympatizantov tejto strany. Založil som združenie s názvom Belianska kaviareň, ktoré organizuje na Spiši rôzne zaujímavé podujatia hlavne na politické témy.