Denník N

Hanba Ficovi, aj ja som z detskej izby

Fico má dosť slušnosti, ale uvedomelé Slovensko má dosť Fica.

Dnes sa Fico vyjadril o organizátoroch protestov „Za slušné Slovensko“: „Netvárme sa, že sa prebrali deti v detských izbách a idú robiť protesty“.

ZDROJ: TASR

Nechcem tu opakovať čo všetko sa stalo počas 12ročnej vlády Smeru. Úprimne, neviem či nie je horšie poznamenať, čo všetko sa nestalo? Kde sme ako krajina mohli byť.

Vyjadrenia bývalého premiéra sa len ťažko dajú prepočuť, pretože arogancia presiahla všetky medze. Treba vysvetliť aspoň jednou vetou, prečo. Organizátori protestov však nie sú jediní ľudia, ktorí schytali ostrú kritiku od Fica.

Učitelia, lekári, sestry, právnici, policajti, úradníci … je nás  veľmi veľa, ktorá bojuje za slušné Slovensko. Mňa tá túžba pritiahla domov zo zahraničia. Možno Fico pocíti podobnú túžbu opačným smerom.

Žiaľ, väčšina z nás čo čítame Denník N, máme podobné názory.

Preto by som Vás chcel len v krátkosti v tomto mojom citovom výleve povzbudiť, aby ste sa s ľuďmi rozprávali o politike. Nebojím sa priznať, že aj u nás doma bol v minulosti Smer číslo 1 a som rád, že je to už inak.

Hodnoty sú dôležité.

Teraz najčítanejšie

David Balla

David je analytik v zdravotníctve, ktorý sa vrátil zo zahraničia aby zlepšoval prostredie v ktorom vyrastal. Má skúsenosti z ministerstva zdravotníctva, kde mal na starosti napr. obstarávanie lôžok, porovnávanie efektivity poskytovateľov zdr. starostlivosti. Dnes dokončuje projekty na ministerstve, rozbieha analýzy v onkológii a odborne podporuje zdravotnícky tím OĽaNO. Venuje sa dobrovoľníctvu a okrem iného založil 2 weby, GetOutside podporujúci mladých k štúdiu v zahraničí a Horami dolami, kde sa prezentujú tie najlepšie lokality na Slovensku.