Denník N

Robert Fico – krstný otec Gorily aj mafie

Fico - Goodfather mafie since 2001
Fico – Goodfather mafie since 2001

Robert Fico sa silou mocou snaží vyrovnať pravú a ľavú stranu rovnice – označiť všetkých v politike za Gorily. Robert Fico totiž veľmi dobre rozumie volebnej matematike – ak sú všetci Gorily, už na tom nezáleží. Jeho voliči nevnímajú, a pravica „posmutnie“. Alebo rovno rezignuje. Ale…

Presne o to mu ide. Matematiku špinenia Fico ovláda perfektne. Vždy mu doteraz vyšla, prečo nie aj dnes. Vyvolať v ľuďoch beznádej je celé roky jeho najlepšia taktika. A preto dnes hádže do Gorily aj ľudí, ktorí s ňou nič nemali.

Lenže s Gorilou to nie je tak, že každý, kto vtedy (2002 – 2006) existoval na svete, alebo bol úradníkom, bol automaticky Gorila. Podvody sa nedejú tak, že o tom podvodníci povedia každému, koho stretnú na ulici či na úrade.

Nakoniec, Robert Fico by o tom vedel všetkým povedať najviac – jeho zmluvy z roku 2002 (dávno pred Gorilou) so sponzormi neboli verejné. 👈

Podvody sa totiž nedejú tak, že o nich poviete každému. Podvody sa dejú tak, že ich skrývate skoro pred všetkými. A hlavne pred tými, ktorí ani nie sú v strane.

Preto je ťažké namočiť do Gorily takého Mira Beblavého, či KDH, keď Lojzo Hlina tam vymenil celú „smerácku kliku“, ktorá s ním dlhé roky rada spolupracovala.

Ale Fico sa o to bude dennodenne snažiť. Lebo Gorila je to najmenšie, čo má na rováši!

Kto je skutočná Gorila – alebo skôr Krstný Otec mafie?

Spomeňme si, že už v roku 2001 zháňal Robert Fico peniaze „vlastnou hlavou“. Dávno pred Gorilou. Nahrávka s „vlastným hlasom“ je nám toho dôkazom.

Ako jediný politik potom v roku 2005 úplne normálne sedel v goriľom byte na Vazovovej a dohadoval s Pentou opäť kšefty vlastnou hlavou 🐵. A popíjal Kolu.

A opäť je to v rokoch 2016 – 2018 Robert Fico, ktorý ako jediný premiér v slovenskej histórii chodí na vianočne večierky do súkromnej bezpečnostnej firmy, a s ktorým chodia Kočner s Bödörom dohadovať úrady Jankovskej. A kto vie, čo ešte.

Áno, k Bödörovcom, ktorí zháňali cez svojich poskokov na polícií, NAKA a prokuratúre pavúky na novinárov, ktoré nakoniec pomohli nájsť, kde býva Janko Kuciak a jeho snúbenica Martina, a ktorých brutálnym spôsobom zavraždili. Čo si každým protestom ZSS pripomíname.

Boli to ešte len deti.

A je to bábkový premiér Pellegrini, ktorý každý deň hovorí, ako hryzká do korupcie. Áno, nehryzie, jemne hryzká, presne podľa hesla psa Roberta Fica a otcov mafie – Larry, slabučko hryzkaj!

Jediná Gorila

Robert Fico bol jediná Gorila dávno predtým, než nejaká Gorila vôbec vznikla. A je to on, kto už od prvého dňa vzniku Smeru nielen hľadal peniaze vlastnou hlavou, ale aj rozpredával štát. Aj keď ešte nevládol!

Dôkazy máme. Nielen vyššie spomenuté. V roku 2012 vyšlo na povrch, ako v roku 2002 pred voľbami podpisovali „vybavovači“ (pozdravme krstnú mamu – Flašíka) zmluvy so sponzormi a oligarchami. Už vtedy predal Robert Fico štát sponzorom a mafii. Už v roku 2002 Fico uniesol štát, aj keď voľby nevyhral a Gorila ešte neexistovala.

Presne takto sa správa Krstný otec mafie. Dohaduje kšefty, spriada „priateľstvá“ s mafiou (Kočner) a oligarchami (Penta, Bödör, J&T, Výboh, Široký, Póor), aby ukradli… Štát. Drogy (Vadala). Prokuratúru (Kováčik, Trnka,…). Súdnictvo (Jankovská & co.). Políciu (Kaliňák, Gašpar). Vietnamcov.

Keď Robert Fico hovorí, že niekto (každý) je Gorila (či gorilie mláďa), pamätajte – to presne robí krstný otec mafie. Špiní! Lebo nesmie v tom zostať sám!

Nesmie dovoliť, aby sa ľuďom otvorili oči a pochopili, že nie je gorila ako Gorila, že nie každý, kto v 2002 – 2006 existoval, je Gorila, a že v skutočnosti On, jediný, je Krstný otec. Jediná ozajstná Gorila, ktorá tu 12 rokov vládne! Godfather mafie!

Podporte článok na Vybrali.SME.sk Poši do vybrali.sme.sk

Sledovať ma môžete tuhttps://www.facebook.com/anthoniusp

Teraz najčítanejšie

Anton Piták

Som hrdý Oravák a Slovák. Tento kraj a túto krajinu milujem a záleží mi na Slovensku a na tom, aby nám odtiaľ neutekali deti. Som (stredo)pravičiar, občiansky demokrat telom aj dušou. Som aktívnym členom strany SPOLU - občianska demokracia, za túto stranu som okresným predsedom za Oravu a čerstvým členom predsedníctva. Som lokálny aktivista a "čistokrvný" občiansky demokrat. Homo politicus. Programátor a ajtíčkar. Vyučujem počítačové krúžky, keďže štvrtá priemyselná (či skôr digitálna) revolúcia nás čaká a neminie. Moji žiaci sú úspešní výhercovia súťaží, programátori aj programátorky, a reprezentanti Slovenska. Aktívne pracujem v strane, aby sme priniesli Slovensku občiansku politiku s občanom v strede záujmu. V posledných parlamentných voľbách som za stranu SPOLU (v koalícii s PS) kandidoval do parlamentu s číslom 39. Zaujímam sa o lepšie školstvo a profesionalizáciu (depolitizáciu) štátnej/verejnej správy.