Denník N

♤Pošramotená slovenská 100matológia.. Rady pre Vás♤

Keďže sa tento týždeň nahromadilo viac e-mailov od Vás – je to pre mňa signál uverejniť aj video na tému 100matológia. Mnohí môj príbeh poznáte, musela som toho prejsť veľa, aby som pochopila, ktorá zubná klinika je tá „správna“.. Nakoniec ma to zavialo do Maďarska. Niektorí môj príbeh poznáte, iní nie..

Netvrdím, že všetci slovenskí zubári sú lúzri,.. ale ja som takých stretla. A aj keď sa už zdalo, že som stretla niekoho normálneho, ukázalo sa, že ide o biznis. Klinika sa mi po zákrokoch ani už neozvala. Tvrdili mi, že bez zubného strojčeka nie je možné nainštalovať zubný implantát. A za strojček si pýtali viac ako 6000 eur (kým v Prahe by ma vyšiel o rovnú polovicu a to ešte aj s operáciou čeľuste, ktorú mi v tom čase ponúkali..)

Scany aj odtlačky zubov som mala v Prahe zdarma. Kým tu by ma stáli 240eur. Prekvapivo som dostala zdarma aj fyzioterapiu čeľuste a fakt som sa tam veľa naučila. Zuby sa posúvali medzi tým samozrejme.

Neskôr mi aj ten (vraj) najrešpektovanejší odborník na zubné implantáty tvrdil, že môj prípad skrátka NEMÁ RIEŠENIE. Nezabudol mi ešte povedať, že by som aj po zubnom strojčeku mala predné zuby ako Dracula. Voilà! To bola posledná návšteva stomatológa v Bratislave. Tá posledná kvapka, kedy som si povedala, že v Bratislave to už nikdy skúšať nebudem. (česť férovým zubárom v Bratislave, je ich málo, ale dinosauri iste existujú.. vždy som sympatizovala so zubármi z Ukrajiny a Ruska, majú trošku iný prístup..)

Postupom času ma zaviali kroky do Prahy, na mnohé kliniky v Rakúsku a Maďarsku som len tak posielala moje OPG snímky. A čuduj sa svete, prišli šokujúco rozdielne riešenia, s úplne odlišnými cenami. A to už za pár hodín… Bola to v tom období príliš veľká facka. A ja som takpovediac rýchlo VYTRIEZVELA.

Teraz som vďačná, že som zariskovala…
Ďakujem prozreteľnosti za moje vízie skúsiť to v inej krajine,.. porovnať rozdiel. A rozdiel bol viac než šokujúci!!!
Odkaz pre Vás znie nasledovne:

♡NEVERTE VŠETKÉMU, ČO POČUJETE OD ZUBÁROV..

♡A TAK ISTO, NEUVERTE NIKDY ČASTO VEĽMI ZLEJ HYPNÓZE, KTORÍ RADI LEKÁRI VYUŽÍVAJÚ.. (vedome aj nevedome..)

Majte sa..
Bezbolestné dni plné radosti!

♡Ufónica Kity♡

(Obrázok je z mojej ufónskej dielne a podlieha autorským právam.)

Teraz najčítanejšie

Katarína Lorenčíková

Majka z Gurunu, večná ufónica... hľadačka pokladov v nevšedných všednostiach... Skladateľka, hudobníčka, textárka, speváčka, cirkušantka života.. Človek... Našu music nájdeš na www.zabiepierko.com O mne? Dočítaš sa viac na mojom webe: www.vwala.sk Život je ako tanec! Namaľuj si svoj obraz života.. namaľuj si sny..... Vesmír nie je až taký krutý, aby všetkým splnil ich priania (-: