Denník N

Ešte horšie, ako sme si mysleli

V minulých rokoch som mal pocit, že som všetko napísal, čo som chcel. O obludnej zlodejskej smeráckej chobotnici a jej bosovi, Ryšavom Kornelovi, ktorý dnes roztrasený vďake hektolitrom požitej pálenky, spuchnutý pobehuje po parlamente. Nepomohlo to a ja som rezignoval, komu niet rady, tomu niet pomoci. Blížia sa však existenčné voľby a tak ešte raz skúsime.

Dôkazy toho, čo sme viacerí tušili a vedeli poskytol Brucho. Síce teraz všetci híkajú, že aká obluda nám tu vyrástla, ale tí čo aspoň trochu sledovali zlodejské komando smerákov, by veľmi prekvapení nemali byť.  Veď celý čas, čo bola smerácka mafia pri moci, sa kradlo všade, kde sa dalo a aj nedalo, a všetko čo sa dalo aj nedalo. Krátke zhrnutie podstatného.

Všimnite si, že asi všetci multimilionári a oligarchovia, ktorí sú nasatí na smerácku zberbu robia biznis a zarábajú výlučne dvoma spôsobmi. Buď kradnú na Malého Lacka, teda na hulváta tak, že priamo v spolupráci so smeráckymi nominantmi kradnú na vratkách DPH, alebo druhý spôsob, viac sofistikovaný je, že ich biznis je výlučne napojený na vysávanie štátneho rozpočtu. Ani jeden jediný nepodniká tak, že má vlastný nápad, vlastnú fabriku, vlastné výrobky…

Ani jednu jedinú prasačinu, tunel, zlodejinu, svinstvo, podvod neobjavila polícia, SIS, tajní od vojska, prokuratúra, teda inštitúcie  ktoré majú v náplni činnosti kriminalitu odhaľovať. Odhliadnuc od fenomenálnych úspechov represívneho aparátu, keď chmatli s veľkou slávou nejakého doktora, ako bral vajcia a slaninu od babky, alebo chmatli nejakého mladého s jointom. Všetky svinstvá objavili  zväčša novinári a často na základe VEREJNE! dostupných informácií na webe. Paráda, však?

Na to, aby sa aspoň trošku niečo pohlo, ale aj to s neuveriteľnými ťažkosťami (státisíce ľudí muselo vyjsť do ulíc), musel výtvor a chránenec smeráckej mafie, celebrita Brucho,  dať  zavraždiť dvoch mladých ľudí, aby ich umlčal, lebo mu rúcali starý a osvedčený systém Brucho – Opička – Dobroš – Gašpi – Noro – Maznák – Slintoš a ďalší manekýni, ktorí v obludnom kolotoči korupcie fičali.

Taktika smeráckej mafie a superstar slovenského politického neba, Ryšavého Kornela sa nezmenila. Už by človek očakával, že je koniec, jasné esemesky, videá, nahrávky  už nie je možné obhájiť, či vysvetliť. No to si len zbožne prajeme. Oni s tým nemajú problém. Keď hovoril Hanzel o zmluvách sponzorov so Smerom, keď sme počuli hlas podobný hlasu, keď sa ozývali odpadlíci zo smeráckej mafie (inak signifikantné je, že vždy sa ozývali až potom čo odišli), tak som si hovoril, že OK, na lineárne mysliacich tie primitívne a infantilné výhovorky nejako môžu fungovať. Dnes tu je toľko dôkazov, nahrávok, esemesiek, videí, že by to neustál ani Kim Čong Un v Severnej Kórei, že hútam, že už predsa to nemôže nijako obhájiť! A oni normálne nadrzovku idú ako piliňák.

Všimnite si priatelia, už je to síce čisté zúfalstvo, ale napriek tomu frčia. Jediným, čo im ešte zostalo. Mimochodom, oni tú propagandu používali aj v minulosti. Jednak je to priam živočíšna snaha podsunúť voličskému hardcore jadru odkaz, že OK, my sme síce zlodeji, chrapúni a banditi, kradneme, ale aj ostatní sú takí istí, takže vlastne sa netreba vzrušovať a volením iných sa nič nezmení (samozrejme klamstvo, ako vždy). Ak si vypisoval Maznák s Bruchom, tak sa dozvieme, že Ryšavý Kornel pozná aj väčších vagabundov! WTF je toto? Dvojak, úbohá snaha budiť dojem a nádej, že už sa zmenili, že už takí zlodeji ako v minulosti nebudú, dokonca niektorí boli potrestaní exemplárnymi trestami – odvolaním z funkcie, a dokonca už aj niekto sedí v base a to je jasný dôkaz, že už teraz všetko funguje v smeráckej eseročke ako má. Nevadí, že to hovoria presne tí istí, ktorí ten stav zapríčinili. Najprv vytvoria obludnú zlodejskú organizáciu, skorumpujú všetko a všade kam ich špinavé paprče zabŕdnu, kradnú čo to dá a keď dôjde k najhoršiemu, tak sa postavia pred národ a tvrdia, že však oni to tu idú dať do poriadku. To fakt sú ľudia mechom praštení, že im to niekto ešte žerie?

Talianska mafia sa infitrovala na úrad vlády. Recyklovaný komunista, alkoholik a psychopat Ryšavý Kornel si za  peniaze daňových poplatníkov živil a hýčkal osobnú konkubínu, ktorá tú istú činnosť vykonávala s dnes už v base trčiacim origoš mafiánom z Kalábrie.

To, aké svinstvo bol mýtny tender, teplý vzduch a obdobné huncútstva smeráckej mafie vedeli všetci. Aj ja, dôkazom sú tucty článkov, ktoré som nasrdený do nepríčetnosti písal už vtedy a presne popisoval, čo sa udialo. Z nepochopiteľných dôvodov sa dnes tvária, že Ryšavý Kornel a žiaden smerák o tom záhadným spôsobom nevedel. Dnes som sa napríklad dozvedel (pozeral som Rašiho a Blanára v telke), že Blanára video, v ktorom sa Strapatý rehoce s Dobrošom, ako Jachtár odrbal Ryšavého Kornela o polovicu šáby za teplý vzduch, že to video ctihodného pána Blanára vyrušuje!

Ty brďo, to je pecka! Tak pánka to vyrušuje. No kto by to bol povedal, že až tak. A ešte láskavo dodal, že veď nech sa to vyšetrí. Ale dovtedy sa samozrejme tvárme, že nič sa nestalo. Nech sa to vyšetruje smeráckou prokuratúrou, najlepšie pánom prokurátorom 61:0, smeráckou políciou (odporúčal by som Jombíka) a súdiť by mohol  Sklenka. Podklady by mohol dodať kúzelný realitný maklér, veľahviezdičkový generál od tajňášov z vojska. ideálna zostava.

Plus mínus som vedel, ako to v slovensko-smeráckom absurdistane vyzerá. Iste, vidieť video, počuť nahrávku, čítať esemesky priamo, to je iné kakavko, to je iná pecka. Jasne a explicitne sme videli dôkazy a nemusíme čakať na súdy a kadejakých pajácov, aby nám to potvrdili. Najmä nie súdy smerácke ovládané opičkami a orangutánmi. V tejto súvislosti sa natíska otázka dňa, čo ešte všetko nevieme.

Musíme dúfať, že tak ako v minulosti, nie fízli, nie tajné služby, nie vyšetrovatelia (lebo tí majú robotu svinstvá spratávať zo stola), ale novinári, prípadne nejaké iné osoby pustia na web ďalšie a ďalšie dôkazy obludnej korupcie smeráckej zlodejskej mašiny. Som zásadne proti tomu, aby sa všetko zverejnilo naraz!

To by sa vám tak páčilo vy smerácke ošípané, čo? Aby sa všetky svinstvá prevalili naraz, aby ste všetky naraz mohli odpáliť ešte teraz jednou infantilnou tlačovkou spuchnutého Ryšavého Kornela s tým, že za to môže Radičovej vláda a Matovič sa stretol s Kočnerom a že veď nech sa všetko vyšetrí! A váš elektorát nabudený pár drobnými, ktoré im chrstnete pred Vianocami na všetko zabudne? Ani náhodou. Ja len dúfam, že tie najväčšie papačky prídu tesne pred voľbami a na ksichte bosa zločineckej organizácie to jasne vidieť, ako sa trasie postopileckým tikom, v akej je panike, čo sa ešte objaví. Ale kluci jedni šikovní, kto vietor seje, búrku zožne. Skôr či neskôr. Tak jednoduché to je. Z môjho pohľadu aj tak strašne neskoro. Viac politickej gramotnosti Slovákov a dávno ste mohli odpočívať v spoločnosti pokerkovaných recidivistov a robiť im manželky za štátne.

Na záver len toto. Prosím priatelia, pomôžte. Pomôžte sa zbaviť tejto rakoviny. Je to o ľuďoch. Darmo budú Ďalšie a ďalšie zákony, keď grázli umiestnení na kľúčové miesta budú participovať na organizovanom zločine a kryť ho. Je to len a len o ľuďoch. Pomôžte vyvracať mýtus, že všetci sú rovnakí. Lebo nie sú, to len štátna mafia chce, aby ste tomu verili.

Ja osobne som za to, aby sa už nikdy žiadne hrubé čiary nerobili, naopak. Ak sa vymení vláda za normálnu, ktorú nebudú riadiť mafiáni, je nutné tvrdo ísť po všetkých zlodejoch a banditoch a do jedného ich postrkať do basy. Pre mňa za mňa, nech sa pre nich postaví aj nová basa, budú to asi najlepšie investované peniaze daňových poplatníkov za posledných 14 rokov. Toto musí skončiť a je to v našich rukách.

Kandidujem za SaS. Na mieste č. 54. Za stranu, v ktorej nie sú žiadni komunisti, žiadni eštebáci a žiadni zlodeji.  Stále najlepšia voľba.

P.S. Slovenský absurdistan sa umiestnil na predposlednom mieste v miere korupcie v celej Európe. Nie len v rámci EÚ. Zdroj: https://finweb.hnonline.sk/ekonomika/834706-porovnali-sme-mieru-korupcie-v-europe-slovensko-dosiahlo-katastrofalny-vysledok?fbclid=IwAR2sd-m3SXHIbb04oD4EdBFW_wDcJVYDLXEaVIE357nKfR2SCSZqjiLHD68

Teraz najčítanejšie