Denník N

Matovič bojuje o voličov KDH a Hlina sa občas zahrá na Matoviča

Pri dnešnej debate v o 5 minút 12 predviedol predseda strany KDH odvahu, no aj dôvod, prečo niektorí voliči kresťanských demokratov stále nedokážu rešpektovať Alojza Hlinu.

Dnešný duel medzi Kotlebom, Hlinom a Druckerom som si pozrel len v skrátenom videu s názvom „Alojz Hlina riadne naložil Kotlebovi„. Môj prvý pocit z tohto zostrihu bol jedným slovom wau. Ten chlap nemá vôbec strach a nakladá Kotlebovi ako by chcel naložiť asi každý. Veci, ktoré hovoril si myslíme všetci (triezvo zmýšľajúci). Tu je ale ten problém. Len si ich myslíme, maximálne ich vyslovíme niekde v bare pri pive a bez očí verejnosti. Alojz Hlina to urobil pred kamerami a opäť nezaprel svoju búrlivú povahu.

To isté robí aj Igor Matovič. Taktiež sme si pri jeho vystúpeniach vraveli, že ten chlapík má odvahu. Žiaľ takéto slová do politiky nepatria. Práve takéto slová využíva SMER, využívajú ich aj kotlebovci. Práve vďaka takýmto vystúpeniam môžu smelo hovoriť smeráci: „toto chcete aby vám vládlo?“.

Pri tomto dueli mi zároveň napadlo to, ako Igor Matovič bojuje o voličov KDH a Alojz Hlina bojuje silno aby bol svojimi vystúpeniami prirovnávaný ku predsedovi strany Oľano.
Je to zaujímavý pohľad, keď si svoje renomé spasiteľa KDH vie Alojz Hlina behom jednej diskusie, v ktorej by som s ním absolútne súhlasil pokaziť absolútne svoje meno. A to všetko len vďaka svojmu spôsobu komunikácie.

Pán Hlina, so všetkým, čo ste o Kotlebovi povedali súhlasím, no robte to prosím vás inak, škodíte sebe a hlavne vašej strane. Ak dokážete zmierniť vašu komunikáciu určite budete oveľa rešpektovanejšou stranou.

Teraz najčítanejšie

Ján Vojtaššák

Som mladý občiansky aktivista a vyslúžil som si prezývku "antifašista", pretože za vyjadrovanie k strane ĽSNS som sa dostal do konfliktu, po ktorom som musel podať trestné oznámenie na jedného zo sympatizantov tejto strany. Založil som združenie s názvom Belianska kaviareň, ktoré organizuje na Spiši rôzne zaujímavé podujatia hlavne na politické témy.