Denník N

Človek bloguje, Nesrovnal blokuje.

Kritika sa zle počúva, ale pravda ešte horšie.

V poslednej dobe sa veľmi zaujímam o dianie v komunálnej politike, a to hlavne z dôvodu nesplnených sľubov. Nijakým spôsobom však dotyčným činiteľom nenadávam a už vonkoncom si nemyslím, že ohrozujem. A keby si aspoň plnili svoje sľuby. Je ľahké sa do niekoho navážať, ako to vidíme v predvolebných debatách, ale po voľbách sú už pokojní a nikto nemôže nič zlé povedať na ich adresu. Predsa môže, vidieť to na Ficovom profile. Ale niekedy je toho asi až moc a v mojom prípade som asi šliapla pánovi primátorovi na Achilovku. Pritom som len poukázala na pár skutočných faktov.

Pán Nesrovnal mi zablokoval prístup do jeho fanúšikovskej stránky na FB. Možno to beriem až príliš vážne, ale na tej stránke som mu nič zlé na oči nevyhodila aj keď som mohla a mala na to právo ako hocikto iný. Najväčším mojím príspevkom bolo pripomenutie mu jeho milého videa  (Vo videu pán primátor čaká na električku, ktorá má rýchlosť takú ako jeho splnené sľuby. Rovnako je k videu pripísaný komentár, ktorý naznačuje, že sa po predošlom vedení a uplynulom období nič nezmenilo). Určite som mu nemohla až tak veľmi ublížiť aby mi bolo znemožnené dať mu palec hore na jeho počiny, alebo okomentovať inšpiratívnu prácu na ktorej realizáciu prišiel vlastnou hlavou.

Pán Nesrovnal si asi nepripustí nič čo by mohlo pokaziť jeho renomé. Aj keby sa jednalo o konštruktívnu kritiku. On je primátor, on vyhral a ten kto vyhrá voľby môže všetko!

Teraz najčítanejšie