Denník N

Priatelia, Kuciak bojoval za nás, teraz my všetci bojujme vo Voľbách 2020 za Kuciaka

MVDr. Bindas
MVDr. Bindas

Priatelia, ešte sme nevyhrali, aj keď sa odhaduje, že zo zahraničia príde asi 55 000 volebných lístkov, čo je podstatne viac ako to bolo vo Voľbách 2016. Prečo? KDH sa v roku 2016 do NR SR nedostalo, lebo im vtedy chýbalo neuveriteľných len okolo 1500 voličov! Preto priatelia v zahraničí naozaj pôjde v týchto Voľbách 2020 o každé, teda aj vaše %.

Preto týmto ďakujem predsedovi združenia Srdcom doma S. Zubovi, ktorému sa podarilo osloviť  Slovákov  po celom svete. Slovensko potrebuje počuť zo zahraničia ich silný hlas vo voľbách, ktoré budú pre Slovensko naozaj kritické.

Jeho slová hovoria o jeho veľkom úspechu samé: „Priatelia, toto je absolútne neuveriteľný deň! Som dojatý z nášho spoločného finišu – niekoľko dní neúnavne zdieľate na facebooku a instagrame naše výzvy stále znova a znova, pridávate k nim svoje videá, grafiky a tagujete priateľov. Mám fakt slzy na krajíčku, keď to všetko vidím. Mrzí ma, že to neviem všetko zdieľať s vami. Dnešný deň je historický. Vy všetci ste ho urobili historickým! Len za pol dňa bolo vytvorených ďalších 3000 žiadostí o voľbu poštou! Absolútny životný zážitok! A teraz už končím, lebo kvôli slzám fakt nevidím na klávesnicu. Ďakujem! Ste úžasní!“

Priatelia demokracie, vražda Jána a Martiny nemá v novodobej histórii Slovenska obdobu. Preto pri vašej voľbe tu doma, i tam v zahraničí myslite prosím aj na to, že: Náš novodobý hrdina Kuciak bojoval za nás, a preto teraz my všetci musíme bojovať v zahraničí i tu doma za neho.

Naše milované Slovensko dnes stojí na križovatke. Komu dáme priatelia demokracie a nepriatelia goríl a oligarchie v týchto voľbách červenú? Dáme vo Voľbách 2020 červenú červeným? To záleží aj od vás. Buďme zmenou, ktorú chcete  po Voľbách 2020 na Slovensku vidieť

Keď s tým súhlasíte, tak tento blog šírte aj na Vašom facebooku:) Patrí Vám za to moje veľké ĎAKUJEM. www.BINDAS.eu

Teraz najčítanejšie

Bindas Tibor

www.Bindas.eu "3M" Moc Morálnym Múdrym a Slovensko bude silné a spravodlivé pre všetkých. Moje blogy sú moje podozrenia, hodnotové súdy, fikcie i satira na veci verejne. Sú písané vo verejnom záujme.