Denník N

Fico, Danko, Pelegríny, Kotleba, vráťte sa späť do pravlasti Slovanov, medzi Vislu, Odru a Dneper!

Fico, Danko, Pelegríny, Kotleba, vráťte sa späť do pravlasti Slovanov, medzi Vislu, Odru a Dneper!

Pri vašej nenávistnej kampani, nemáte tu žiadne právo na život medzi slušnými ľuďmi na Slovensku! Takže, vráťte sa späť do Ruska!

Možno tam nájdete pre seba a svojich ulízaných nohsľedov/blahovcov, či voličov, svoje malé územie, kde môžte kradnúť, unášať, vraždiť a kde sú ľudia naklonení vašej smeráckej kultúre.

V úžase, denno-denne sledujem vaše podvody a dezinformačnú kampaň, ktorou nás ohlupujete cez “Slovenku” , štátnu televíziu a rozhlas, Kmotríkovú Trojku, či Facebookovské orgie neomarxistu.

Nehľadáte recept na znižovanie napätia, agresivity či kriminalizácie Rómov ako aj narastajúcej medzietnickej segregácie, ktorá prerastá do vzájomnej nedôvery!

Hrubé mediálne režírované útoky a podvrhy o “úžerníkovi” Kiskovi ukazujú, ako viete ľahko odňať ľudskú dôstojnosť politickému súperovi, v záujme klamstva a navodenia ilúzie bezpečia Slovenska, keď svojho nepriateľa profilujete podľa vlastnej potreby.

Žijem v krajine, kde ste si spolu-účastne objednali vraždu novinára a pod tapisériou narýchlo schválených sociálnych balíčkov, falošnej hrádze proti migrantom a skrytej, účelovej podpore neofašizmu, sa bezostyšne zahrávate so slušnými občanmi tohto štátu.
Tušil som, že vaši voliči nemajú problém s morálkou a dokážu sa ponoriť na najnižšiu balkánsku úroveň. Tlieskajú vám politikom, ktorí šírite strach a potom bohorovne tvrdíte, že národ ochránite.

Od predvčerajška, v parlamente, ste účelovo, po 12 ročnom kradnutí, le hlavne tri týždne pred voľbami, vytvorili volebnú korupciu pre bezprízorných voličov:

• Zdvojnásobenie prídavkov na deti,
• Zavedenie 13. dôchodku,
• Zrušenie diaľničných známok,
• Istanbulský dohovor.

Na takúto volebnú korupciu, som nebol pripravení, hoci som bol pripravení na všetko, čo sa tu môže za Fica, Pelegríniho a Danka stať!
Ste chorobne brutálni muži, dôkladne sa pripravujúci na volebný podvod!
A plagiátor Danko, Kotleba, Drucker, Harabiin a ďalší známi idioti? Tí vám radi drukujú….

Pýtam sa. Pre koho kradne táto vláda a parlament?

A čo volič?

Uprostred volebného boja, stojí rovnako bezprízorný nevolič, ľahkovážne si obhajujúci dôvod nevolenia! Stojí akože “zmätený” , uprostred davu a nevie sa pozrieť do očí svojich detí…. Ukája sa sloganom : “Zanevrel som na politický systém, kedže
má formu podvodného oligarchistického podnikania. Viď. Mečiar, Fico, Dzurinda a Gorila…

A potom tu máme voliča so slobodným intelektom. Je informovaný, je ambiciózny, odvážny, je odhodlaný zvrhnúť vládnucu postkomunistickú garnitúru. Vie že už 18 rokov z 30- tich, ex-komunisti masívne rozkradajú štátny rozpočet.
Vidí vašu neschopnosť napredovať. Vidí, to trápenie sa v strede Európy. Vidí hru vládnych mužičkov, bojacich sa o stratu moci.
Pevne verí, že voľbami stratíte svoje istoty….. Bolí to….však?

Fico, Danko,Pelegríni, nie ste dobrí pre nič! Vráťte sa späť do pravlasti Slovanov, medzi Vislu, Odru a Dneper!
Tam nebudete musieť počúvať nepríjemné ale pravdivé otázky od novinárov či demokratov.
Budete loviť volavky, štátne tajomníčky, poklonkovať Putinovi, hrať kočnerove hry, či kopírovať texty a snívať svoj vlastný sen o Monopoly.
Navyše si vydýchnete, keďže na Slovensku je stále príliš veľa liberálov a kresťanov ktorí vedia spolupracovať. Títo na Vás stále budú naliehať, aby ste konečne zmizli! Navždy! Vráťte sa preto do Ruska!

Opozícii.

Je nezvyčajné tri týždne pred voľbami, že v krajine, ktorú ovládli títo vládni zločinci, mafiáni, vrahovia, únoscovia a oligarchovia, sa neviete dohodnúť ani na takom niečom normálnom, ako vládnych zlovládcov zvrhnúť?

Tridsať rokov po Novembri sa nám smejú do tváre s tým, že máme, čo sme chceli; tú demokraciu, ktorú sme si vyštrngali kľúčmi na námestiach.

Vzochpte sa, prekonajte Matovičov populizmus. Osa zla okolo SMERU sa bojí spiacej väčšiny, ktorí chcú žiť normálny život.

A preto neskláňajte hlavy a pošlite ich do zabudnutia alebo späť do pravlasti Slovanov, medzi Vislu, Odru a Dneper!

Teraz najčítanejšie

Ján Španko

Základom úspechu sú ľudia, ktorí úprimne pomáhajú realizovať víziu lepšieho života na Slovenska. Vychovávame tu naše deti. Chcem aby videli, že existuje jasná alternatíva a má zmysel po štúdiách sa do rodnej vlasti vrátiť a usadiť sa.