Denník N

Predvolebná

Pellino, prestaň trepac o zmene,

Ty poviš   HEJ a FICI NE.

Tota vaša DVOJKA – to psota.

Jeden idze ČIHI a druhý HOTA.

 

I ket ši teraz perši, muj zlaty,

Ty ši z Ficina , calý pos..ty.

Vy dvojo nijaku zmenu neprinešece,

a vašo rečičky – ta to lem šmece.

 

I ket to na nás šumne hrace,

vo voľboch vecej nevyhrace.

A vo februáru, ci pana fera,

Skončí še vaša smerácka era.

Ľudmila Sedláková

Toľko k „zmene“, ktorú deklaruje strana, ktorá tu je dvanásť rokov pri moci. Myslím, že celkom výstižné a nepotrebuje to žiaden komentár.

Máme tu však ešte pána ukrivdeného…kpt. Andreja Danka…človeka, ktorý chce toho veľa povedať, ale slová na ceste medzi mozgom a ústami sa stratia, zmenia poradie alebo jednoducho neprídu.

https://www.youtube.com/watch?v=sbMrzk1u5bo

Chcela som sa mu poďakovať za zvýšenie platu učiteľom, dôchodkov dôchodcom, paušálnych náhrad živnostníkom , za využitý rekreačný poukaz proste za celý jeho boj za nás… Rozmýšľam čo ešte urobil. Otváral parlamentné schôdze, zvolával mimoriadne parlamentné schôdze…Aha a ešte cestoval do milovaného Ruska, nekriticky obdivoval uja Lukašenka, bozkával kapitánske výložky, opätovne obhajoval „svoju“ rigoróznu prácu…Postíhal toho naozaj dosť, voliť ho však nebudem a do zrkadla sa v pohode pozriem. Rovnako ako on. Nevoliť Danka nie je žiadne porušenie pravidiel, na rozdiel od kopírovania práce niekoho iného. A ak si myslí, že ani v čase jej „písania“ také pravidlá neboli, tak nech si spomenie na svoje štúdium, či mal dovolené odpisovať!

Klesajúce preferencie by lepšie znášal, ak by pochopil, že vďačnosť je najchabejšie prežívaný ľudský cit. Slovo Ďakujem už ako odmena stačí a je to vybavené. Za to, že vykonával štátnu službu bral plat. Po voľbách si môže zobrať svoje výložky a bozkávať ich všade, keď už Alenku nemôže.

Priatelia, vydržme to tých posledných 8 dní…

Teraz najčítanejšie

Eva Bory

Som človek Eva, mama štyroch detí, životný optimista.