Denník N

Blog, ktorý možno hľadáte

Vážené čitateľky a čitatelia tejto stránky.

Na tomto mieste možno hľadáte blog s názvom:

Po Budajovi, Kňažkovi, Mečiarovi, Dzurindovi a Ficovi tu máme ďalšieho politika vodcovského typu  

Blog som publikoval včera večer. Redakcia Denníku N ho stiahla dnes predpoludním. V telefonickom rozhovore mi šéfredaktor, pán Matúš Kostolný vysvetlil, že môj text vyvolal značnú reakciu na fb stránkach Denníku N, kde vraj čitatelia upozornili na to, že obsah môjho blogu porušuje pravidlá moratória v predvolebnej kampani a to tým, že propaguje, či už pozitívne, alebo negatívne, subjekt a konkrétneho politika, ktorý kandiduje vo voľbách do Národnej rady SR.

V blogu som sa venoval jednému z lídrov kandidujúceho hnutia, zhrnul som stručne jeho desaťročie s politike, upozornil som predovšetkým na jeho prešľapy, ktorých sa dopustil od roku 2010 dodnes a hlavne pred voľbami, ktoré nás čakajú. Vyslovil som názor, že na špičku politickej scény sa dostáva kreatívny populista, akého sme tu ešte nemali a čím mocnejší vyjde z týchto volieb, tým viac bude ohrozená stabilita budúcej vlády.

Podľa môjho názoru, obsahoval blog z hľadiska pravidiel moratória rovnaké vyjadrenia, ako dnes zverejnil Denník N na svojich stránkach, a to konkrétne v ankete Koho budú voliť Lasica, Koščová, Mikloš, Cibulková, Vašečka a Radičová? Zverejnili tu osobné názory uvedených ľudí aj s ich vysvetlením, prečo a koho budú voliť!

Vyjadrenia ku kandidujúcim stranám a osobám obsahujú i  blogy, zverejnené v dobe moratória, napríklad:

Anton Žemlička: Odporúčam voličom…

Ondrej Dostál: SMER-SD o Kisovi: Lži až do poslednej chvíle

Rád by som Vám týmto oznámil, že môj blog neobsahoval žiadne lži ani konšpirácie, nepropagoval násilie, ani neporušoval osobné práva žiadnej osoby.

Pán šéfredaktor Kostolný mi sľúbil, že blog opäť zapnú v sobotu večer po skončení moratória.

Táto situácia ma neteší, rovnako ako ma neteší ani presvedčenie, že môj blog bude v sobotu večer ešte aktuálnejší, ako v tejto chvíli.

Prajem všetkým šťastnú voľbu.

Juraj Flamik

Teraz najčítanejšie

Juraj Flamik

Ochranár, pamiatkár, občiansky aktivista, člen KC VPN, manažér, podnikateľ.