Denník N

Treba sa báť korona vírusu a rušiť dovolenky či letenky?

AKTUALIZOVANÉ 13.3.:

V tomto momente neodporúčam cestovať. Je veľká šanca, že aj keby vycestuješ, uviazneš niekde v karanténe, uzavrú sa hranice či budeš musieť ísť do povinnej karantény. Čas na cestovanie znovu príde, no teraz si treba s pokorou uznať, že je potrebné sedieť doma.

Celý článok sa zaoberal informáciami o tom, v čom je cestovanie počas korona epidémie nebezpečné a dával argumenty či cestovať alebo necestovať, jeho text som vymazala. Keďže sa situácia zmenila a v tomto momente je už 100% isté, že cestovanie bezpečné ani múdre nie je, informácie som vymazala.

Pridávam len odkaz na článok s tipmi, čo robiť s letenkami, ktoré ti zrušili, ako zrušiť letenky, ktoré zrušiť chceš a ako dostať naspäť peniaze či zmeniť dátum tvojich letov.

Janka Travelhacker

Teraz najčítanejšie

Janka Schweighoferová

Cestovateľka a zakladateľka webu travelhacker.blog. Pomáham ľuďom cestovať po svete šikovne a lacno vďaka praktickým tipom a vychytávkam, ktoré šetria čas, nervy a peniaze. Verím, že precestovať svet môže každý a netreba k tomu milióny na účte. O tom, ako na to, píšem blogy, knihy a robím workshopy.