Denník N

Svet sa zbláznil! Skaza rúšok, znížená imunita a gestapo..

Jedna moja známa nedávno utŕžila takmer ranu do hlavy, keď na ňu staršia pani v hneve hodila kameň.

Doba rúšková priniesla kamene do hlavy. Aj  udávanie. Niektorí ľudia sa v Čechách začali udávať, keď vidia, že niekto nemá rúšku. A to je iba vo svojej záhradke a užíva si Slnko…

Svet sa zbláznil!

Dnes idem do drogérie a tam stres. Vraj dezinfekčný prostriedok, potom si dať na ruky sáčok… a či chcete alebo nie – musíte si zobrať košík.

Dezinfekcia. Uznajte, že je to nezmysel. Predsa sa dotýkam už toho gélu, ktorého sa dotkol už niekto pred tým. A potom – zoberiem do ruky celé sáčky, dotknem sa teda aj sáčku a s týmto potom chodím a nakupujem… a roznášam baktérie…

Akoby to nestačilo, ešte sa za nami obzerá aj SBSkár, ktorému sa zdá podivné – prečo spadli z regálu všetky marcipánové čokolády. Jedna z nich sa len nalepila na sáčok.

Otváram mobil. Chcem sa dostať k môjmu zoznamu – čo kúpiť… no všetko mi v strese padá. Moja láska sa zo mňa smeje a SBSkár mi už dýcha na krk. Ide po mne priam ako po zlodejke, ktorá si chce čosi nakradnúť a zmiznúť.

„Sleduje nás“,.. pošepne mi do ucha moja polovička…

Stres…

Neviem ako vy – ale ja začnem nakupovať asi len cez internet…

Po 15tich minútach nákupu mám dosť…

V rúšku zakaždým po niekoľkých minútach odpadávam. Mám silné bolesti hlavy a to zakaždým. Moje pľúca zakaždým utrpia nosením rúška škodu a doma si musím robiť dychové cvičenia a harmonizovať sa.

Kto toto vymyslel? Vzduch a ani energia necirkuluje. V podstate sa dá povedať, že rúškami si zarábame na choroby dýchacieho systému. Rozvinú sa astmy, pľúcne choroby..

Raz v obchode fakt odpadnem. Nie pre koronavírus, ale kvôli rúšku. A v správach bude stáť: „Zomrela v drogérii na nedostatok kyslíka..“, haha….. také komicko-dramatické,.. čo?

Dr. Steven Greere hovorí, že len ako ľudia slepo poslúchame určité nariadenia, pritom sa odmietame zamýšľať – či dávajú zmysel. On ako lekár a vedec sám hovorí o tom, aké účinky majú rukavice. Vírus sa neprenáša vzduchom do kože. Ibaže problém máte vtedy, ak tie rukavice máte a dotknete sa tváre. A vysvetľuje, že s rukavicami dochádza ešte viac k prenášaniu baktérií ako bez rukavíc. Ak si vydezinfikujeme ruky – máme na rukách ešte ochrannú vrstvu, ktorá účinkuje. Ak si dáme rukavice – je to horšie…

Kam sa uberá tento svet?

Budeme chodiť za chvíľu v skafandroch?

Musíme sa predsa s vírusmi naučiť žiť. Tá podpora musí prísť zvnútra, nie zvonku… toto celé nedáva zmysel…

Rúška sa ľuďom pekne vypomstia. Ako hovoria mnohí – v tomto roku pribudnú nové ochorenia autoimunitného systému. A tak nebuďme prekvapení, keď sa telo začne v lete správať čudne…

Ale my sme hlúpi a ideme opačne.. ako ovce všetko kopírujeme od iných. Slovákom vždy chýbala rebelská nátura.

Kedysi… sa deti vyváľali v blate, nenosili prilby, čas sme ako deti trávili vonku hrou na schovku a boli sme zdraví….. chodili sme bosí po tráve.. a to ešte na svete nebolo toľko chémie ako teraz…

Dávali sme si slaninu a chodili na opekačky. Spali pod hviezdami, kúpali sa v jazere. Chodili sme na huby.

Vráti sa to ešte niekedy?

Alebo sa bude predávať postupne aj vzduch?

Budeme žiť už len v izolácii, chodiť von v skafandroch a stretávať sa s ľuďmi cez skype? Namiesto jedla budeme mať iba nejaké látky formou injekcií a každý náš pohyb bude zaznamenávaný?

Neviem ako vy, ale ja sa nechcem ocitnúť v Orwellovskom scenári… tento náš sa mu začína podobať. A ak trošku nezačneme rozmýšľať zdravým rozumom – bude nás to stáť veľa.

Všetko samozrejme prichádza v mene najvyššieho dobra. Všetko zvrátené takto prichádzalo. Aj fašizmus. Nachádzame sa v tej istej astrologickej konštelácii a všetci astrológovia vedia, že je to hra s ohňom, ktorá sa môže pri neopatrnosti zvrhnúť. Záleží len na nás, ako toto všetko ukočírujeme.

Lenže uvidíte – nadmerná sterilita prostredia človeku urobí viac škody. Vzniknú nové mutácie a človek na nich už nebude mať prirodzené protilátky…

Lenže také sú vždy krízy.

Niekto na nich vždy zbohatne. A tak tomu bude aj teraz…

Pamätajme však, že  – Vesmír si to vždy vyváži svojim spôsobom…

A je jasné, že sme sa nič ako spoločnosť nenaučili…

Ak sa nespamätáme – prídeme nielen o slobodu, úspory,.. ale aj o posledné zvyšky zdravia….

A vôbec by som sa nečudovala, keby nám Príroda uštedrila ešte väčšiu facku…..

Pretože si ju evidentne ako spoločnosť všetci zaslúžime!!!

Kráčame k vede, nie k návratu ku koreňom… velebíme vedu a zabudli sme na Prírodu…

Zlatí naši starí rodičia! Chovali sliepky, prasiatka, mali záhradku a zbierali bylinky… nepoznali v tom období ani lieky..

A to, čo naši starí rodičia už dávno vedeli sa začína obracať proti nám…

Pretože oni poznali princípy Vesmíru..

Vesmírny zákon Vás nikdy nepustí……..

Mäkké má vždy prevahu nad tvrdým. Tak ako voda nad ohňom“… Lao’c

Veľa lásky a radosti všetkým♧

♡Večná mimozemšťanka Kity♡

Teraz najčítanejšie

Katarína Lorenčíková

Majka z Gurunu, večná ufónica... hľadačka pokladov v nevšedných všednostiach... Skladateľka, hudobníčka, textárka, speváčka, cirkušantka života.. Človek... Našu music nájdeš na www.zabiepierko.com O mne? Dočítaš sa viac na mojom webe: www.vwala.sk Život je ako tanec! Namaľuj si svoj obraz života.. namaľuj si sny..... Vesmír nie je až taký krutý, aby všetkým splnil ich priania (-: