Denník N

:-) Ako sa nám Saturn do tváre vysmial (-:

Lekcie a pády tohto obdobia……

Viditeľné je prejavom toho neviditeľného. Kde sa vzal, tu sa vzal. Koronavírus.

Zrazu tu bol. V hmote. A zmenil celý svet.

Existuje mnoho teórií. Áno.. celý internet je zahltený nejakými teóriami..

Toto obdobie bude charakterizovať mocná sila Ilúzie.

Takže.. Ani jednu teóriu nezavrhujte… nech by bola akokoľvek šialená… pretože sme v astrologicky zaujímavej konštelácii nového cyklu Saturnu vo Vodnárovi. A ten bol vždy prelomový… a vždy tu boli takí, ktorí toto obdobie dobre využili na upevnenie moci…

Odkedy sa spustil koronavírus, veľa sa toho zmenilo.

Spomínam si na čas, kedy sme s mojou známou sedeli v decembri na dobrom čaji a spolu sme rozoberali rozporuplné pocity a depresie, ktoré tu boli už v novembri a decembri. Na druhej strane tu bolo množstvo podobných vízií a snov, ktoré sme už vtedy obe zachytávali. Ak si spomeniem na astrológiu, tak v tomto období Čierna luna prechádzala aspektom Rýb a vo vzduchu bolo čosi démonické.

Sny, ktoré sa mleli ľuďom už v novembri vypovedali o nejakej recyklácii planéty Zem. Práčka Kolektívneho vedomia bola už v tom období spustená.

Niektorí ľudia zažívali vo svojich snoch všetky hrôzy planéty,.. dokonca aj také, ktoré nepatrili im. Ľuďom sa zjavovali hrôzy koncentračných táborov, pritom – paradoxne ich nikdy nezažili. U mňa to bolo podobné..

Ja sama som mala na Vianoce čo robiť. Musela som sa vedome pred spaním preprogramovávať, aby som vôbec spala. Lenže… vysielaný program Kolektívneho nevedomia, ktorý sa začal už na prelome rokov – bol neuveriteľne silný. Všetci vnímaví ľudia skonštatovali, že je tu „čosi“ – čo má obrovskú silu………

Akoby sa spustil nový program. Už vtedy sme dumali, … a keďže sny boli podobné – označili sme to ako nový cyklus.

Veľa ľudí mi však hovorilo, že je to iba môj vývin a moja zmena. Paradox všetkých paradoxov – na prelome januára a februára sa moje telo dalo do nejakého zvláštneho modu. Nemohla som ani cítiť kuracie mäso. A to, čo som pred tým tak úporne nechápala – vegetariánstvo – prišlo ako blesk z jasného neba. Prečo? Aby moje telo ostalo v ťažkých časoch v rovnováhe?

Alebo sa čosi deje aj s mäsom? Takže som sa zo dňa na deň stala v tom období vegetariánkou. A nebola to moja voľba. Mäso som však už nemohla ani cítiť.. Podobné skúsenosti popisovali ľudia, s ktorými som bola v kontakte. Mnohí spomínali, že sa to týka iba kuracieho mäsa a že je v ňom cítiť niečo, čo tam pred tým nebolo. Táto téma má mnoho otáznikov. Možno samotná kvalita mäsa sa dostala na akúsi alarmujúco nízku úroveň.

Neskôr prišla kovová krysa. Prebiehali voľby a ja som už vtedy vedela, že voľby nebudú tá top téma, ktorá tu bude v marci…. Sem tam na to ľudia reagovali iritujúco.

Už vtedy som ale vedela, čo sa deje vo Viedni.
A pravdupovediac.. Obdivovala som slovákov, ako riešia voľby a nie témy, ktoré sú naozaj aktuálne.

A niektorí sa naozaj boli schopní aj pohádať a priam za to aj život dať a to len kvôli tomu, aby obhájili svoju pravdu. Ja vždy nakoniec ustúpim. Pretože viem, že moje kontrolky fungujú ako hodinky. A tak dám ľudskému egu v niektorých prípadoch za pravdu. Aby sa nasýtilo. Aby malo pocit, že je vo vedení. Víťaz…. Každý z času na čas potrebuje víťaziť. Tak prečo to tým ľuďom nedopriať? Človek aj tak raz bude musieť zísť zo svojho piedestálu…..

Voliť sme nakoniec išli, aj keď nebolo veľmi koho… Postavičky jedna lepšia než druhá. Už vtedy som si v duchu ale hovorila: „Veď počkajte.. aby sme neboli prekvapení…“ A pretože ľudia všetko šuflíkujú – je to na ich škodu. Bola som v tom období pre mnohých ľudí iba akýsi bio šialenec, ktorý je až príliš v pohode na to, že idú voľby. A mnoho ľudí tento môj kľud naozaj iritoval. Vtedy som si hovorila: „Spamätaj sa človek,… lebo potom už bude neskoro..“ A poviem Vám, že v tom období bolo cítiť v okolí naozaj veľa pýchy…

To je to pripútanie k hmote. Tu v Bratislave – keď povie niečo nejaký vedec – je to najväčšia pravda. Keď to ale povie obyčajný človek, ktorý má „iba“ viac rozvinuté kontrolky a je senzibilný – je to najväčšia blbosť.

„Americkí vedci povedali, že ľudia veria tomu, čo americkí vedci povedali..“ (-: (-: (-: To je dobrá glosa…

Sme vlastne dosť hlúpi…

Presne 2.2.2020 som vyrobila množstvo obrazov, ktoré sú naozaj nadčasové. Keď sa na mnohé pozriem – vidím tam naozaj predzvesť nového cyklu…….. A veľa z nich je o ilúzii…

Momentálne je vlastne úplne jedno, či koronavírus niekto vyrobil. A možno naozaj, aby vedel hýbať s ekonomikou, aby zotročil ľudí a nastal nový „poriadok“. Aj také sú teórie. Teórií je ale mnoho… Tak čítajme medzi riadkami..

Je to vlastne jedno – či ide o dielo Prírody alebo nie.. Lebo aj keby vírus vyrobil človek – je reprezentantom tejto hmoty a nejakej sily. A teda súčasťou sveta na planéte Zem. A tak či tak. Vírus je tu. Je zhmotnený. A je odrazom niečoho.

A zdá sa, že priniesol vlnu strachu.

A to bude jeho základný program.

STRACH.

Takže ak sa doma trasiete a nechodíte vonku, aby ste nič nechytili – to nebude najlepší spôsob života. A dá sa povedať, že ste sa chytili do pasce.. Pretože strach kmitá na dosť nízkych frekvenciách (viď môj posledný článok) – mení sa aj kmitanie Kolektívneho Vedomia. To na čo sa sústredíš – rastie. Takže keď sa sústredíme na strach – porastie. Každým novým dňom. A čím viac ľudí sa zvezie na tejto vlne – tým väčšie bude kolektívne šialenstvo… Všetko je energia. Či si to priznáme, alebo nie…

Hovorí sa, že Saturn je naozaj silný rezonátor. Preto všetky zmeny prichádzali v Saturne. Saturn je učiteľ. Trochu drsný. A hlavne rýchly. Je o disciplíne. O novom poriadku. O novej zodpovednosti. Saturn vo Vodnárovi zasiahne vždy rýchlo.. Rozbije všetky schémy..

A oni naozaj spadli ako domček z karát…

Saturn sa nám vlastne vysmial do tváre…

Ak nahliadnem do mojej minulosti – spomínam si na svoje štúdiá.. Mala som raz takého učiteľa. Teraz mi dochádza, že to bol typický Saturn. Nikdy nebol spokojný.. A aj keď bol – tak ma nepochválil. Vždy chcel ešte viac. Mal však pozoruhodný systém, ktorý zo začiatku fungoval.. Malo to zo začiatku pozoruhodný efekt… Dosahovala som lepšie a lepšie výsledky.. Pretože som bola nútená robiť viac ako som mala… Bola som lepšia a lepšia…

Potom však prišiel zlom… A tento môj učiteľ prechádzal tak trochu do psychickej tyranie. Prišla únava. A vyhorenie. A tam sa niekde skončil saturnovský príbeh. Zadusil ma svojou tvrdosťou a prišla únava. Taký môže byť Saturn. Veľmi rýchly. Efektívny. Ale aj ničivý. Pretože už som nemala odkiaľ čerpať svoju motiváciu – odchádzala mi aj moja sila, vytrvalosť, vôľa… Takto sa môže skončiť saturnovský príbeh.

Saturn vie byť silný a motivujúci, ale v extréme môže prechádzať do deštrukcie. Je to polodémon a poloboh v jednom. Môže prechádzať do akéhosi despotizmu, ktorý sa jemu javí ako to „normálne“,… veď „človek musí fungovať na základe pravidiel..“ Lenže má to svoje ale… Ak tie pravidlá prechádzajú do pocity moci, ak ego je neukojené a srdce zatvorené – môže to prechádzať do skazy….

A takýto bude tento rok……… záleží, ako tieto sily ukočírujeme. A tiež sa ukáže – kto kraľuje jednotlivým krajinám. Nakoľko Saturn ostane v rovnováhe – záleží aj od ľudí – čo si so sebou nechajú prevádzať. A taktiež sa ukáže – kto stojí na čele krajiny. Či je to človek ľahko manipulovateľný alebo je to osobnosť.. Saturn vo Vodnárovi zakaždým veľmi rýchlo čosi zbúral…

A čo nám zbúral tento rok?

1. Ekonomika …

Ekonomika spadla ako domček z karát. Tento plán musel vymyslieť génius a šialenec v jednom. Je koronavírus iba zámienka pre úplne iné fungovanie ľudstva? Platba iba kartou.. Nepripomína Vám to čosi? Nebolo toto v konšpiračných scenároch v mnohých predpovediach? Takže rozmýšľajme.. a buďme opatrní s novinkami, ktoré teraz prichádzajú. Mnohé krajiny už štartujú svoju ekonomiku, vracajú sa naspäť.. a čo my? Nezabije ľudí nakoniec namiesto koronavírusu CHUDOBA? Poslušnosť môže byť cesta do pekla… Ale slováci vždy boli trpitelia….  a motív obete je tu dosť zjavný.. Čo to spôsobí? Je možné, že sa zvýšia úzkosti, následne porastú samovraždy..

2. Rodina..

Uznajte tento model deštrukcie vzťahov. Hypotéky. Stresy. Práca. Práca. Práca. Rodičia nemajú na dieťa čas. Ale ak chcú preňho lepšie vzdelanie – musia disponovať peniazmi. Ak chcú disponovať peniazmi – musia viac pracovať. A ak viac pracujú – paradoxne.. dieťa strávi s rodičmi minimum času. Krúžky. Škola. Všetci členovia domácnosti sa stretávajú večer. Sú vyčerpaní.. A sú teda na seba nervózni.. a vrčia ako také psy… A večer odpadávajú do postele s vidinou lepšieho zajtrajška.. Je toto normálne fungovanie vzťahov?
Zdá sa, že rodina a fungovanie ako také v rodine sa vplyvom koronavíru zmenilo. A áno. Trochu sa prehuplo do extrému, pretože ponorková choroba je diagnóza každej izolácie – ale prinútilo nás aspoň trošku sa zamyslieť čo je to rodina a ako funguje… Rodičia vo väčšine prípadov prinesú svoje dieťa k svojim rodičom. Lenže táto generácia deti už odchovala. Takže sa často nevládze o tieto deti starať. Myslíme aj na starobu? Nemyslíme. Páči sa mi systém v Rakúsku, kde je úplne bežné, že starý človek má opatrovateľku. Lenže na Slovensku dosiahnúť čosi také je fakt sci-fi.. a je to nadštandard. Ďaľšia priečka muž a žena. Aké sú terajšie vzťahy? Tak ako ľudia vymieňajú nefunkčnú práčku, ktorá by sa ešte mohla dať opraviť – menia rýchlo aj partnerov/partnerky.

Saturn priviedol v tomto čase ľudí do stiahnutia dnu. Ale tak trochu silným diskomfortom….. A počuť to všade…. Z bytov sa často ozýva: „Povedal/a som, že ..“ ….

3. Školstvo….

Ešte nedávno som hovorila, že sa dá učiť úplne inými spôsobmi. Lenže to tradiční učitelia nikdy nepripustili. Ešte nedávno. Ešte nedávno hovorili, že to je absurdné, .. že domáce školstvo nikdy nemôže fungovať.

Taaaaak a nech sa páči……. Teraz sú učitelia nútení hľadať nové modely.. Mnohí nevedia pracovať s internetom a takí sa zapotia. Budú musieť v sebe objaviť pružnosť. Naučiť sa nové veci. Objaviť aj nový systém. Nový „řád“. Pretože taký je Saturn….. Je to drsný učiteľ. On nečaká. Ako ten môj z minulosti. Je to ako učiteľ v kláštore, ktorý nič neodpúšťa. Nie je veľmi súcitný. Má na lekcie palicu. Jedna chyba – znamená robiť veci odznovu. Ešte raz. Ešte raz… Nepáči sa Ti? Dám Ti viac práce……….. Booooom… To je Saturn…..

Ďalšia vec – známkovanie. Dobrý. Dostatočný. Nedostatočný. Vždy rodičom hovorím, že „sú to iba známky..“ Že predsa dieťa nemusí spĺňať dokonalý model a mať od hora dole samé jedničky. Lenže oni to tak v skutočnosti chcú. „Moje dieťa musí byť predsa najlepšie..“

A naozaj, mnoho detí sa pre to trápi. „Musíš byť najlepší/najlepšia..“
Viete čo to robí s psychikou? Vytvára to pocit, že človek nie je nikdy dostatočne múdry, dostatočne dobrý,…. možno v extréme priam nehodný lásky.. atď… Takto sme sa trápili aj my.. Lebo často bolo známkovanie nefér. A často stálo na obľúbenosti dotyčného profesora, profesorky…..

Aká je situácia teraz v školách? Známky vraj tento polrok nebudú. A nahradí ich slovo „absolvoval/a“.. Teda, aspoň taký je súčasný plán…… Takže známky nachvíľu zmizli? Toto by sa nikomu tiež len tak nepodarilo. A vida! Koronavírus to dal! Aj na tejto priečke sa mu to podarilo…

Zdá sa, že Saturn zotrel všetky doterajšie schémy a role. Preč s týmto divadielkom.

Blekeké!!!!!!!

Ako v tých rozprávkach, kde zrazu všetko zmizne…

Boooom…

A rodičia, ktorí deťom zakazovali internet zrazu pochopili, že tento krát je internet priateľ. Je to učiteľ. Je to pomoc, ktorá prichádza v čase krízy. Áno, nenahradí kontakt s deťmi, … ale v čase krízy je to nová pomoc…. A treba sa s ňou skamarátiť…

4. Stratený image..

Odkedy prišli do hry rúška, tak trochu ustúpil do úzadia image. Aj tu sa Saturn tak trochu vyřádil. S rúškom je to vlastne jedno.  Komunikujeme cez oči. Oči sa stávajú zrkadlom duše. A často v nich vidno smútok aj zlosť. Paradoxne smútok oslabuje pľúca.

5. Ustúpili aj role….

Učiteľ. Učiteľka. Podnikateľ. Ako bude ďalej fungovať spoločnosť..?

Toto divadielko akoby mávnutím prútika stratilo na význame. Hokejista. Umelec. No a čo? To teraz nikoho nezaujíma. Rob čo vieš.. Ľudia prežívajú ako vedia.

Takže všetky role spadli……….. booom… Saturn vo Vodnárovi sa tu opäť vyřádil….. Nikto nevie zrazu, ako bude spoločnosť fungovať………. neistota.. bezradnosť..

6. S rolami súvisí aj zrútenie ega..

Niektorí ľudia, ktorí fungovali na autopilotovi, sa teraz nevedia naučiť inému rytmu. Prišlo k zraneniu ega. Upadla dôležitosť človeka. Každý musí nachádzať iný rytmus. A bude to často skľúčujúce…

Bol to cieľ?

Tento vírus musel vymyslieť nejaký génius. To, čo sa roky nepodarilo – je zrazu tu. A nevieme – za akým zámerom.

Ľudstvo bude musieť vedieť čítať tieto ilúzie….. Saturnovské sily sú vždy mocné. Nezabúdajme na štvorkový rok 2020 ako rok plný práce, nového systému, karmických uzlov, ktoré nadväzujú na cykly… Nezabudnime na kartu blázna (0) a súčasne aj kartu cisára (4). Taký je tarot. A dá sa z neho veľa naučiť. Blázon a cisár. Blázon, ktorý stojí na útese. Cisár, ktorý je pevný a prináša nové štruktúry. To je paradox Saturnu – ako vládcu Zeme a poriadku a Vodnára – ako inovátora, tak trochu šialenca, pre ktorého je možné všetko. Tieto aspekty sa môžu dopĺňať. Ale môžu nás priviesť neuvážením aj do extrému.

Saturnovské cykly tu boli v týchto rokoch:

1932 – 1935

1962 – 1964

1991 – 1993

A tak rozmýšľajme – čo sa dialo v týchto časoch??? Tí skôr narodení by sa v tom mali lepšie pohybovať…

Aký je stav teraz? Identifikácia s určitou rolou je na ústupe. A práve to je ten motor, ktorý zlyhal. Všetky systémy sa rúcajú. Saturn nás skrátka tak trochu učí, že momentálne už nie je čas na divadielko. Je na čase sa pozrieť do seba – kto v skutočnosti naozaj sme a čo chceme a budeme robiť v budúcnosti. Aký je človek novej doby?

Schémy, ktoré tu boli roky – sa vlastne zrútili ako domček z karát. Cieľ? Náhoda?

Nie.. Saturn nepozná náhody…….

Vezmime si napríklad aj náboženstvo… To bude tvoriť 7. aspekt, ktorý tiež zažil zmenu…

7. Náboženstvo..

Zrazu ľudia pozerajú on-line omše. A kňazi hovoria: „Nevieme ako sa s tým veriaci vysporiadajú, spoločenstvo im bude chýbať..“ Isteže. Spoločenstvo dáva podporu, energiu. Lenže ak sme na ňom závislí, ak je to tak – tak vlastne je také náboženstvo naviazané na hmotu. Pretože Boha, určitú Vyššiu silu (nazvime to akokoľvek) nemožno nájsť vonku. A pekne o tom píšu hlavne rusi.

Zase spomeniem môjho obľúbeného S. N. Lazareva, ktorý naozaj pekne vo svojich knihách čerpá z Biblie. A spomína aj to, že každé náboženstvo sa momentálne ocitlo v extréme. Lazarev naozaj nie je sám, kto tvrdí, .. že aj náboženstvá sú v zlomovom období.

A teraz to krásne vidno. Pretože – tá skúsenosť s Vyššou silou sa nemusí odohrávať iba v kostole. To je to, čo ľudia nechápu.. Nájdu to iba v srdci♡♡♡

Preto kresťania odsudzujú ľudí, ktorí cvičia napr. jogu alebo sa zaoberajú inými technikami osobného rozvoja. A platí to aj naopak.. Šťastie však nenájdeme vonku, ani v druhých. Nájdeme ho v sebe. Tým, že sa začneme cítiť sami v sebe doma – dokážeme nadväzovať zdravšie vzťahy. Lenže na to treba naozaj vedomú prácu s emóciami. A tú sa treba naučiť trénovať, aby sme sa nestali obeťami vlastných emócií.. Musíme sa chcieť dostávať do analyzovania našich pocitov. Pestovať zdravé EQ (emocionálna interigencia). To je schopnosť sebareflexie.. Vedomej práce s mysľou.. Ale je to aj POKORA..

Takže môžeme byť na horách, pozorovať západ Slnka – a v tejto meditácii vďačnosti za život zažívať krásne okamihy, ktoré nás spájajú s Vyšším celkom… Meditácia môže byť aj varenie, keď vedome vysielame vďačnosť za jedlo a s touto energiou ho pripravujeme. Programujeme jedlo na pozitívne vibrácie.

Potom sú tu takí ľudia, ktorí chcú zmeniť svet.. Väčšina z nich má spasiteľský syndróm. Rieši cez niekoho iného seba. Keď sa Matky Terezy opýtali, prečo odišla do Indie.., odpovedala, že mala v sebe tyrana.. Takže keď chceme zmeniť svet – začnime najskôr od seba.

Mnoho ľudí sa neustále pozerá na druhých. Lenže to je zakaždým taká slučka, ktorá nemá konca. Vy si myslíte, že ste lepší ako ten druhý človek a hovoríte: „Pozri sa na tých ľudí.. nemajú vôbec pokoru…“ A robíme to z času na čas všetci..

Lenže tým, že to hodnotíme – prejavujeme vlastne určitú nadradenosť. A tým pádom sme v pýche. Hovoríme vlastne, že „my sme lepší ako oni..“ A dostávame sa ako inak – do role obete. Že ako nám iní škodia. Toto nie je veľmi dobrý model. Verte mi, je to ako taký začarovaný kruh,.. ťažko sa z neho vychádza..

Súcitenie je lepidlo lásky. Hlavne v týchto časoch. S. N. Lazarev hovorí, že človeka by sme nemali ľutovať. Mali by sme vysielať SÚCIT. Pretože keď sa vyjadrujeme, že: „ľutujem ho… chudák…“,… tak isto môžeme vyjadrovať určitú nadradenosť… Kým pri súcite – akceptujeme aj inakosti sveta. Vidíme bezdomovca bez rúška s pivom – tak nehodíme naňho kameň, ale akceptujeme, že svet je aj takýto. A má svoje kontrasty….

Viete, každý má možnosť voľby. A tak je úplne v poriadku, že si ľudia vyberajú rôzne pošetilosti. Je to ich cesta. Aj keby ste toho bezdomovca zobrali domov, verte tomu, že on sa skôr či neskôr znovu vráti na ulicu, lebo je to jeho voľba.

Ale verte tomu, že to – aký vzťah máme k okoliu – sa pretavuje aj do nášho zdravia. Takže niektorí ľudia sa síce vzdelávajú, chodia možno do kostola, možno meditujú a cvičia jogu – ale keď vidia opilca na ulici tak ho chcú vychovávať. Nechápu, že tak prilievajú benzín do ohňa. Jednak neakceptujú voľby druhých a navyše vysielajú určitú nenávisť.

S. N. Lazarev tvrdí, že nenávisť vidno ako šíp, ktorý letí z hlavy. Ak sa človek uráža – tento šíp mu ide z hrude. Preto nikdy nereagujte na človeka, ktorý sa uráža a má hnev. Ak sa napojíte na tento deštruktívny program – nie ste voči týmto šípom ochránený. Vysielate totiž rovnaký program. Preto to vyzerá na energetickej úrovni tak, že sa vzájomne ohadzujete šípmi. Takže sa Vám môže stať, že potom prídete domov a máte zrazu migrénu alebo iné zdravotné patálie…

S. N. Lazarev hovorí, že urážka je ako šíp vystrelený z hrude. Nenávisť z hlavy. Deštrukcia a myšlienky na samovraždu – šípy vystrelené z nôh. Ak máte všetky tri aspekty – šípy letia zo všetkých troch miest – spúšťa sa program skazy. Niekedy sa otáča proti majiteľovi/majiteľke. A nastane samovražda.

Niekedy to trvá desaťročie, .. záleží ako veľmi sme pripútaní k hmote.. Čím viac pripútania – tým trvá dlhšie než sa následky prejavia do hmoty.. Potom však nastanú patálie vo forme chorôb, nehôd, atď ….. Lazarev bol sám prekvapený, že biopole človeka, ktorý je pripútaný veľmi k hmote je rovnaké ako biopole človeka, ktorý strieľa šípy zo všetkých troch úrovní.. A prakticky v biopoli nie je rozdiel. To znamená, že čím sme viac pripútaní k hmote – tým si škodíme.

A to sa týka aj strachov z budúcnosti. Zakaždým keď sa strachujeme o budúcnosť – sme v mode pripútania k hmote. A to sa týka aktuálne tohto obdobia – Korony. Život človeka sa aj tak raz končí smrťou.. A koronavírus priniesol aj tému smrti. Klišé z osobného rozvoja „čo by si robil/a keby..?“ – sa začína skutočne žiť. Čo sme ochotní stratiť? Sme pripravení zomrieť?

Čím viac lipneš, tým viac strácaš. To platí neustále.

V tomto saturnovskom roku však dvojnásobne!!! Pretože Saturn je rýchly. Nezabudnite! Rýchla reakcia na každý prešľap. Pružnosť bude recept na celý rok. Aj vo fyzickom aj v psychickom „svete“..

Spomínala som náboženstvá,.. tak spomeniem aj osobný rozvoj… Ďalšia priečka..

8. Osobný rozvoj ..

Osobný rozvoj sa za posledné roky uberá zlým smerom v tom, že ukazuje človeka ako tvorcu. Chceš dosiahnúť toto? Urob toto. Cceš tamto? Urob tamto. Na tom by nebolo nič zlé. V extréme sa to však pretavuje zase do spomínanej pýchy. Skrátka musíme si byť vedomý toho, že tu sú určité Vyššie sily. Áno – človek je tvorca. Ale nedokáže ovplyvniť všetko.

Takže ľudia v snahe vyskúšať všetky možné techniky – si často môžu poškodiť. Ak do týchto techník nezahrnú VĎAČNOSŤ A ÚCTU K VYŠŠÍM SILÁM. Ak tá technika bude slúžiť viac egu a človek na ňu nebude pripravený – hrozí nebezpečie. A naozaj! Poznám mnohých, ktorí sa ocitli na psychiatrii….

Naši predkovia to akosi lepšie vedeli ponímať. Pracovali na poli. A vedeli byť vďační aj za to málo, čo bolo. Neobišli však ani sviatky ako jarná rovnodennosť.. poznali prírodné úkazy ako Spln… a hlavne – neriešili toľko svoje emócie. Lieky využívali núdzovo a poznali čaro bylín. A tiež vedeli, že po radosti môže prísť ťažkosť.

Vedeli, že všetko má svoj cyklus. Že taký je život v gravitácii na planéte Zem. Nestabilný. Raz si hore, potom dole. Ale buď vďačný aj za to málo. Osobný rozvoj sa posledné roky vychýlil v tom, že povyšuje človeka nad Vyššiu silu. Ja sama som prešla mnoho mnoho políčok a vrátilo ma to naspäť, do bodu A. Všetky odpovede máme v sebe. Teda… Oni vlastne prichádzajú formou Vyššej sily, na to nesmieme zabúdať.

A Príroda – to je to, na čo by sme tiež nemali nikdy zabúdať. Ani v týchto časoch strachu. Príroda nám vždy totiž navýši naše vibrácie. Previbruje nás do iného modu.

Máte depresie? Úzkosti? Obklopujte sa rastlinami. Zoberte rýľ a pracujte na záhradke. Saďte kvety. Šaláty. Paradajky. Zem všetko negatívne pohltí. Choďte do lesa. Na prechádzku… A všetko odovzdajte Zemi…… Priznanie, že človek je zraniteľný a krehký a má strach – je veľmi oslobodzujúce……

A zakaždým príde po ňom vďačnosť….. Rezignácia niekedy nemusí byť vôbec zlá. Pretože my sa stále niečoho držíme… Človek, pusť to všetko.. len vtedy budeš oslobodený………….. a len vtedy môžeš kráčať k radosti..

Základnou hybnou silou všetkých období Saturnu vo Vodnárovi bol STRACH. Ak sa pozrieme na fašizmus – Hitler skrátka mnohé veci opakoval, opakoval, opakoval…. a potom všetci uverili….

Kľúčovým slovom pre toto obdobie je ILÚZIA.

9. Svety sa vymenili. Realita sa preniesla do virtuality..

Veľká pasca! A aj výzva, aby sme sa nedali vlákať do tejto hry…

To, čo sa píše v médiách – to je realita. Žijeme akýsi divný sci-fi príbeh z filmu „Sexmisia“? Realitu tvoria médiá. V tomto prípade zosilnela moc médií.. Je to určitý vysielaný program.. A ten sa odráža do okolia. Uviazli sme vo svojich kompjútroch…

Je to ale naozaj ten skutočný svet? Čo je to vlastne skutočnosť? To, čo vidíme v médiách? Naozaj?

Jednou z mojich posledných vízii je slovo ILÚZIA. A toto bude kľúčom pre ľudstvo.

Vysielaná lož môže byť pravdou. A pod závojom vysielanej lži – vznikne možno pravda. Pravda, ktorá však môže byť v skutočnosti obrovským klamstvom….

Takže…
Svet sa rozdelí na ľudí, ktorí sa budú triasť o holý život a urobia čokoľvek. Sú schopní stratiť aj svoje základné práva….
Tou druhou kategóriou budú ľudia, ktorí budú vedieť čítať tieto lži. Budú chcieť čítať iné zdroje, .. budú chcieť občas zapochybovať….. a budú chieť vidieť a čítať aj iné možné scenáre.. a to nech sú akékoľvek…. Nech znejú akokoľvek ako konšpirácia…

Pretože áno – ešte nedávno sme si toto nevedeli predstaviť – a pozrite sa. Je to tu…….

Ľudia sú dokonca takí blbí, že si dobrovoľne nechávajú sledovať svoj telefón. V záujme dobra…

Postupne sa to dá do zákona a je možné, že práve toto je cieľom tejto hybnej sily, ktorá je tu už od konca roku 2019… Sme vážne tak hlúpi?

Ilúzia je silná čarodejka. Pod závojom ilúzie sa diali vždy tie najzvrátenejšie veci…

Koronavírus vibruje na rovnici strachu. To je jeho základný vzorec. Mágia s číslami. Štatistiky, ktoré sa niekde zobrali. A menia sa zo dňa na deň. Tie vytvorili vlastne úplne inú realitu…..

Uvedomujeme si to? Uvedomujeme si akú silu má internet? Ako ovplyvňuje naše správanie?

Je na čase si to uvedomiť. A nepripájať sa na túto deštrukciu………..

Ale je to na každom z nás. Je to voľba..

10. Zrútil sa pocit pohody, normálne stretávanie s ľuďmi začína byť pomaly minulosťou. Svet sa premiestnil do našich technicko – vyspelých skriniek.

Lenže tu by sme mali spozornieť!

Ak človek nie je mentálne v pohode, v radosti a v týchto pozitívnych emóciách – oslabuje si imunitný systém. Je možné, že aj tieto príkazy a zákazy budú uberať ľuďom na energii.

Pokles nálady = pokles vibrácie.

Pokles vibrácie = pokles fyzickej aj psychickej energie.

Pokles fyzickej a psychickej energie = lepší vstup pre vírusy…

Saturn je pán osudu. Je to pán času. Je to majstro, ktorý je tak trochu polodémon a tak trochu poloboh.

Je to učiteľ, ktorý nás učí – ako zobrať zodpovednosť do vlastných rúk…………

Ale pochopte, že: zodpovednosť neznamená diktatúru ani pocit moci….

Zodpovednosť neznamená ani porušovanie ľudských práv a slobody…
Na to nikdy nezabudnime!!!

Veľa lásky a radosti všetkým (-:

♡Večná ufónica Kity♡

Teraz najčítanejšie

Katarína Lorenčíková

Majka z Gurunu, večná ufónica... hľadačka pokladov v nevšedných všednostiach... Skladateľka, hudobníčka, textárka, speváčka, cirkušantka života.. Človek... Našu music nájdeš na www.zabiepierko.com O mne? Dočítaš sa viac na mojom webe: www.vwala.sk Život je ako tanec! Namaľuj si svoj obraz života.. namaľuj si sny..... Vesmír nie je až taký krutý, aby všetkým splnil ich priania (-: