Denník N

Pripravujeme sa na dlhodobú zmenu.

V diskusii hovoríme o tom, čím sme v uplynulých 4 týždňoch prešli, akú zmenu si chceme uchovať a ako v sebe hľadáme silu.

Pracovný aj osobný život sa nám počas epidémie výrazne zmenil. Mnohí z nás intuitívne cítime, že hoci sa snáď časom vrátime do „normálnejších koľají“, mnohé zmeny budú dlhodobé. V diskusii hovoríme o tom, čím sme počas uplynulých 4 týždnov prešli, akú zmenu si chceme uchovať a ako v sebe hľadáme silu. Diskutujú Monika Jurkovičová, Martina Mikesková, Nikoleta Rajčáková a Mária Jasenková z neziskovej organizácie PLAMIENOK.

Teraz najčítanejšie

PLAMIENOK n.o.

Sme nezisková organizácia, ktorá je na Slovensku priekopníkom rozvoja detskej domácej paliatívnej/hospicovej starostlivosti a smútkového poradenstva a terapie pre deti a ich rodiny. Od roku 2002 bezplatne poskytujeme nevyliečiteľne chorým a zomierajúcim deťom domácu paliatívnu liečbu a starostlivosť. Deti navštevujeme doma v okruhu 2 hodín jazdy od Bratislavy. Od roku 2011 V Centre pomoci smútiacim deťom a rodinám v Bratislave na Zadunajskej ulici 6 bezplatne poskytujeme psychologickú, terapeutickú a poradenskú omoc smútiacim deťom a ich blízkym ako aj dospelým po strate dieťaťa. Do centra môžu prísť smútiace deti a rodiny z celého Slovenska. Od roku 2003 vzdelávame študentov, odborníkov a laickú verejnosť, aby sa kvalita detskej paliatívnej starostlivosti na Slovensku zlepšovala. Týmto blogom chceme prispieť k tomu, aby sa povedomie o paliatívnej starostlivosti na Slovensku zvyšovalo.