Denník N

Katoliban 1.0:“Duch Svätý nás chce viesť. On najlepšie vie, kedy a čo máme robiť.“

Ako sme sa dopracovali od Ficostanu ku Katolibanu? Heger po večeroch počúva tichý vánok alias Ducha Svätého, čo a kedy má robiť. Krajčí považuje jógu za okultizmus. Matovič, zruš núdzový stav. Situácia je hodná demonštrácie.

Tohtoročné parlamentné voľby mali byť koniec éry Ficostanu. Malo to byť svetlo na konci tunela pre Slovensko. Konečne mala nastať demokracia (nevďačný pojem!). Starých komunistov sme mali odstaviť do opozície po 30 rokoch, poniektorých by stačilo odviezť na skládku odpadu (viď Blaha). Odstávka do opozície je jeden splnený sen. Na druhej strane Smeru vyhovuje byť počas pandémie v opozícií a to môžeme vidieť aj podľa počtu Ficových tlačoviek. Nemusí vynakladať priam žiadnu energiu na protiútok, keďže náš pán, premiér z Trnavy, sa zničí sám.

Pamätám si deň 1.3.2020, akoby to bolo včera. Bolo päť hodín nad ránom. Ležal som v posteli s notebookom pred sebou a čakal som na zrátanie posledných hlasov v parlamentných voľbách. Najväčším šokom bolo 926 hlasov, ktoré delili liberálnu koalíciu PS-Spolu od vstupu do parlamentu. Viackrát sme v kruhu priateľov riešili spornú otázku, či takáto náhoda bola reálnou alebo tomu niekto akosi dopomohol. Takéto konšpirácie sme vytvárali na základe našej nedôvery voči tomuto štátu. Neveríme v justíciu, neveríme zeleným, neveríme politikom (ani týmto, ani tm predtým). Uplácanie lekárov je viac-menej jediné, čomu skutočne veríme. Snažíme sa v spoločenskom priestore diskutovať o demokratickom štátnom zriadení. O tom, čo pre nás demokracia znamená a ako máme na nej neustále pracovať. Čo vlastne znamená termín slovenská demokracia v očiach mladých? Holy sh*t.

Slovom dvestotisíc odovzdaných hlasov prepadlo a tým získali víťazné strany OĽaNO a Sme rodina skladajúce koalíciu mimoriadne benefity. OĽaNO si takýmto spôsobom dokázalo uzurpovať všetky strategické ministerstvá a Sulík mohol zamávať z polorozpadnutého horiaceho vlaku ministerstvu financií, ktoré nakoniec dostal bojovník za Ducha Svätého, Eduard Heger. Heger je super sfanatizovaná Matovičova handra, ktorá bude čušať. Mám trochu strach, či sa na ministerstve viac nemodlí ako pracuje. Treba začať zľahka, ku zdravotníctvu sa dostaneme, vážení. Zdravotníctvo je perla tejto vlády, nad ktorou v okruhu priateľov dumáme, či sa máme smiať alebo plakať. Naspäť na financie. Tento pán minister, ktorý sa rád zatvára v komôrke s Bohom (that sounds weird!), vysvetľuje na videu pridanom na službu YouTube presne na sviatok zoslania Ducha Svätého. (https://www.youtube.com/watch?v=X3N1aL4YQGI)

Na videu zaznieva tiež:„Duch Svätý prichádza v tichosti. Na to, aby sme ho potrebovali počuť, potrebujeme sa aj my stíšiť. Potrebujeme akoby začuť ten tichý vánok.“ Ad1/ Pán Heger, nič, čo je tiché, človek nepočuje. Možno keby ste boli pes, ktorý počuje mnohonásobne lepšie ako človek, tak by ste teoreticky mohli zachytiť tichý vánok, ale tiež je to diskutabilné. Ak počujete ticho, odporúčam vyšetrenie audiogramom. Ad2/ Kto je to Duch Svätý, prosím Vás? Akú má podobu? Kedy do Vás vchádza? Nevadí Vám, keď do Vás vchádza niečo/niekto, koho oslovenie je v mužskom rode? Lebo mám taký little bit feel, že takéto niečo vadí celej vláde. „Aby sme sa naučili spoznávať jeho hlas.“ Ad3/ Ak je Duch Svätý tichým vánkom, nemôže mať hlas. „On má tú istú veľkú moc, Duch Svätý má stále tú istú moc.“ Ad4/ Tú istú silu, moc nemá ani Slnko, ktorého intenzita sa neustále mení. A dokedy bude mať tú moc? Navždy? Ja tipujem, že odpoveď by bola:„Áno, stále.“  Nič nemôže byť milióny rokov nezmenené. Nič a nik nemôže mať tú istú silu 24/7. Ak áno, dokážte mi to. Give me a facts, noth more. JUST FACTS.

„On nás chce učiť vstupovať do skutkov, aby sa jeho moc mohla preukazovať. Nemôžeme ho ani zmanipulovať, ani znásilniť,…“ Akoby to zaváňalo nesvojprávnosťou pána ministra. Potrebuje, aby ho tichý vánok alias Duch Svätý učil vstupovať do rozhodnutí? Kto vlastne má v rukách naše financie? Heger alebo Duch Svätý? „On nás chce viesť. On najlepšie vie, kedy čo máme robiť.“ Je otázka času, kedy sa ľudia z okolia RKC dostanú na ministerstvá. Je otázka času, kedy sa zakáže nedeľný predaj. Je otázka času, kedy sa zakážu interrupcie. Je otázka času, kedy bude propaganda rímsko-katolíckej cirkvi pozliepaná so zákonodarnou mocou nášho štátu. Tu sa už nemôžeme baviť o demokracii, pretože na Slovensku neexistuje náboženská sloboda. Môžem byť na Slovensku moslimom alebo budhistom, keď minister Krajčí oslobodzuje ľudí modlitbami, ktorí cvičia jógu? Mám vo svojom telefóne stiahnutú appku Nike Training, v ktorej sa nachádzajú okrem iného aj workouty jógy. Keď sme žili vo Ficostane, zvykol som si na označenie Sorosove dieťa. Vždy sme sa na tom v kruhu priateľov smiali. Aspoň nás to donútilo niečo naštudovať o spomínanom filantropovi. Za tejto vlády som konvertoval na titul Satanove dieťa? Nedokážem si odpovedať na túto otázku, pretože som nečítal tie brainwash tituly, z ktorých čerpal na videu aj pán minister financií. Preferujem vo svojom živote reálnejšie čítanie, ktoré nie je len o tichom vánku. Odporúčam aj ministrom knihy ako Neobývateľná Zem od Davida Wallace-Wellsa alebo Dospeláci v miestnosti od Janisa Veroufakisa.

Minister zdravotníctva sa rád cíti byť naplnený Duchom Svätým (that sounds weird too). Rád sa modlí za ľudí, ktorí cvičia jógu, pretože žije v domnienke, že ide o známky okultizmu. Minister pochádza z veriacej rodiny, čiže vymývanie mozgu je uňho prítomné od narodenia a to sa odzrkadľuje na základe dimenzionálne odlišnej reality, v ktorej žije on a v ktorej žijem ja. Ďalšia sfanatizovaná opička, ktorá bude skákať ako bude Trnava pískať. Všetky svoje skutky orientuje na Boha, Ježiša a Ducha Svätého. Navštevoval kostol na Palisádach – Bratskej jednoty baptistov. Keď som otvoril webovú stránku tejto sekty, tak okrem toho, že na mňa vyskakovali po bokoch reklamy ako mám nájsť svetlo a Boha v sebe samom – nepotrebujem, ďakujem. Slnko zaplaví môj svet svetlom každé ráno, nepotrebujem na to Boha. Jeden bod ma avšak zaujal a v plnom rozsahu súhlasím s daným bodom identity tejto sekty: Sú za odluku cirkvi od štátu. Keby nastala odluka cirkvi od štátu už pri rozdelení Československa tak ako to požadovala VPN, nevládli by nám v roku 2020 bigotní fanatici zo siekt. Výzva na odluku cirkvi od štátu vznikla dávno pred novembrom 1989. Žiadali ju veriaci občania v petícií za náboženské slobody bez zasahovania štátu. Viete si predstaviť, že štát by ušetril viac 50 miliónov EUR ročne, keby prestal financovať všetky náboženstvá a sekty? Najdesivejšie je vývoj príspevkov štátu na cirkví je narastajúci. Bližšie info nájdete na: http://www.culture.gov.sk/vdoc/250/pravne-postavenie-a-ekonomicke-zabezpecenie-registrovanych-cirkvi-a-nabozenskych-spolocnosti-2f.html

Ústava Slovenskej republiky, hlava jedna, prvý oddiel, článok 1: Slovenská republika je zvrchovaný, demokratický a právny štát. Neviaže sa na nijakú ideológiu ani náboženstvo. Je to klamstvo. Hneď prvý článok ústavy je porušovaný ustavične od roku 1989. Viažeme sa na rímsko-katolícku cirkev plus ďalšie sektárske odnože tejto nenávistnej mafie, ktorá sa naučila využívať štáty a kumulovať nevyčísliteľné bohatstvo, ktoré nie sú povinní ani zverejniť. Sme zviazaní Vatikánskou zmluvou, sme prostitútkami kresťanstva a to aj tí, ktorí v Boha neveríme. Tak aká náboženská sloboda? Ak to nezastavíme, tak sa dočkáme Katolibanu 2.0, 3.0, 4.0 a možno vyjdú aj nejaké DLC-čka alebo BETA verzie.

Teraz najčítanejšie