Denník N

Malý bojovník Viktor

Viktor je v starostlivosti Plamienka už druhý krát za obdobie dvoch rokov. Aj s našou pomocou a s veľkou podporou a obetavosťou svojich rodičov prekonal aj veľmi závažné komplikácie.

 

Navštívili sme malého Viktora a jeho mamička si našla chvíľu na rozhovor. Viktor je v starostlivosti Plamienka už druhý krát za obdobie dvoch rokov. Aj s našou pomocou a s veľkou podporou a obetavosťou svojich rodičov prekonal aj veľmi závažné komplikácie.

Vypočujte si náš júnový podcast. Aká bola ich cesta s Plamienkom? Prečo sa rozhodli pre domácu starostlivosť? Čo by odkázala rodičom, ktorí majú obavy vybrať pre svoje dieťa teplo domova namiesto nemocnice? A niečo povie aj Viktor. :)

Počúvajte prostredníctvom RSS, Spotify, Apple, Podbean

Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať.

 

Teraz najčítanejšie

PLAMIENOK n.o.

Sme nezisková organizácia, ktorá je na Slovensku priekopníkom rozvoja detskej domácej paliatívnej/hospicovej starostlivosti a smútkového poradenstva a terapie pre deti a ich rodiny. Od roku 2002 bezplatne poskytujeme nevyliečiteľne chorým a zomierajúcim deťom domácu paliatívnu liečbu a starostlivosť. Deti navštevujeme doma v okruhu 2 hodín jazdy od Bratislavy. Od roku 2011 V Centre pomoci smútiacim deťom a rodinám v Bratislave na Zadunajskej ulici 6 bezplatne poskytujeme psychologickú, terapeutickú a poradenskú omoc smútiacim deťom a ich blízkym ako aj dospelým po strate dieťaťa. Do centra môžu prísť smútiace deti a rodiny z celého Slovenska. Od roku 2003 vzdelávame študentov, odborníkov a laickú verejnosť, aby sa kvalita detskej paliatívnej starostlivosti na Slovensku zlepšovala. Týmto blogom chceme prispieť k tomu, aby sa povedomie o paliatívnej starostlivosti na Slovensku zvyšovalo.