Denník N

Igor Matovič mi dal ban

Vždy budem čeliť kritike a nepríjemným otázkam verejnosti a novinárov. Ďalší zo sľubov, ktoré Igor Matovič porušil. Dnes som za slušný komentár dostal na jeho osobnom profile ban.

Pán premiér, venujem Vám ďalší blog. Okrem tolerancie mafiána, jeho vydierania a porušenia viacerých sľubov, ste dnes porušili aj ten ďalší. „Vždy budem čeliť kritike a nepríjemným otázkam verejnosti a novinárov“, zaznelo z vašich úst. Nuž očividne to nie je pravda. Pri mne vás zásady opustili. Vo všetkých komentároch a blogoch o Vás som nepoužíval žiadne expresívne slová, len vecnú kritiku z môjho pohľadu. Už vám ale očividne tečú nervy, pretože máte dosť rebélie vo vašej koalícii a zrejme vás už nebaví ani neustála obhajoba Borisa Kollára. Nemuseli ste ho obhajovať, nečelili by ste kritike.

Vy ste sa ale zachovali ako vaši predchodcovia. Podržali ste na mieste predsedu parlamentu plagiátora s pochybnou minulosťou, robíte si handru zo svojich koaličných partnerov a po novom neviete zniesť slušnú kritiku od mladého blogera, ktorý mimochodom nepochádza spoza bratislavskej klávesnice. Vy ste za sto dní a nejaké drobné nevyrovnali latku svojich predchodcov, vy ste ju podliezli. Zmenili ste svoje priority a neviete zniesť kritiku obyčajných ľudí. Tých obyčajných ľudí, ktorých chcete reprezentovať v politike.

Chceli ste byť premiérom vlády, o ktorej sa bude písať v učebniciach ako o tej najlepšej. Tento sen sa vám ale nesplní. Ste len pokračovateľom dynastie narcistických vodcov, ktorí nezvládajú kritiku a vinu hádžu na iných. Gratulujem.

#Neuprímne #Zbabelo #Cenzúrujeme

Teraz najčítanejšie

Ján Vojtaššák

Som mladý občiansky aktivista a vyslúžil som si prezývku "antifašista", pretože za vyjadrovanie k strane ĽSNS som sa dostal do konfliktu, po ktorom som musel podať trestné oznámenie na jedného zo sympatizantov tejto strany. Založil som združenie s názvom Belianska kaviareň, ktoré organizuje na Spiši rôzne zaujímavé podujatia hlavne na politické témy.