Denník N

A dosť Igorko!

Nie som volička ĽSNS, Smeru, Sme rodina ani SaS a smrť Lučanského považujem za jeho voľbu. Len pre poriadok.

Existuje na tejto planéte niekto, kto Vám stačí?

Vy, ktorý ste nedokázali sám ukončiť trápne magisterské štúdium manažmentu, Vy, ktorý máte tak obdivuhodne obmedzené poznanie, Vy, ktorý sa nehanbíte obhajovať neobhájiteľného predsedu parlamentu, Vy, ktorý ste už zavadili zuby hádam o každého, kto legitímne a poctivo získal kredit vo svojom fachu, vrátane Prezidentky, Vy sa idete navážať ešte aj do vedcov a odborníkov!!!???

Je to naozaj všetko, čo je vo Vašich silách?

Je naozaj všetko to, čo tu predvádzate, maximum Vašich schopností?

Je naozaj všetko toto tým, čím ste nás chceli ohúriť???!!!

Alebo ešte máte niečo v rukáve a čakáte na…. povedzte, na čo sakra čakáte?!

Vysvetlite mi to ako malému dieťaťu, pretože tomu nerozumiem, a to mám magisterský titul z Farmaceutickej fakulty Karlovej Univerzity. Čestne získaný.

Čo sa musí stať, aby ste pochopili, že celoplošné testovanie nie je všeliek, ak na neho nenasadne pridružený režim? Vynútenie opatrení, trasovanie, komunikácia, očkovanie, ekonomická pomoc pozitívnym i pre tých, ktorí ochotne držia basu solidarity a nemajú vďaka malému vírusu a veľkému chaosu okolo neho, ktorého strojcom ste v prvom rade Vy, čo do úst. Veď za ten rok už každý mohol mať doma dve sady jednorázových respirátorov so štátnym znakom pre mňa za mňa, aby sa ľahšie kontrolovalo ich povinné nosenie a balík nitrilových rukavíc. A Vy sa tu handrkujete o tom, kto má väčšieho vtáčika, krajšie formičky a rýchlejšiu kolobežku. Slovenské Beverly Hills 902 10 – kto čo komu povedal, o kom a ako to myslel, prečo to povedal vtedy a nie onehdy. Prezeráte si svoje percentuálne zisky, závidíte si alebo aj nie, ale jednoznačne rokujete a zasadáte a vyplakávate a sťažujete sa a jedným slovom, NEZVLÁDATE TO, pretože ste podcenili prípravu. Nie na pandémiu, na to sa pripraviť asi nedá, ale Vaša prachbiedna príprava na pozíciu, ktorú zastávate, Vás dostihla a Vy to nielenže priznáte, ale aj neprenecháte rozhodovanie schopnejším, ktorí by to určite zvládli lepšie ako Vy len preto, že z toho nášho biedneho školského systému vyťažili možno o trochu viac vďaka tomu, že nepodvádzali. A možno je tých faktorov viac, ale to by som mohla za klávesnicou stráviť aj mladosť a to sa mi nechce. Takže len v skratke – Výchova? Katechizmus? Cynik od kosti?

Mrzí ma, že Vám toľkí uverili. Mrzí ma, že skúška správnosti posledných volieb si vybrala ten najhorší možný čas. Mrzí ma, že práve Vaša neschopnosť na toľkých frontoch, má tak fatálne následky. Nie hypotetické, reálne.

Zapísali ste sa do histórie, len čo je pravda. Veľmi negatívne v čase výskytu „pozitivity“. Hanbím sa za Vás, nie ste môj premiér. Ste mojou každodennou frustráciou. Pri náhodnom započutí Vášho mena ma strasie, ako by na mňa sama smrť dýchla. Hnevám sa na Vás.

Teraz najčítanejšie