Denník N

Kozák Kirill píše sultánovi Igorkovi IV.

Iľja Repin 1880–1891, Sputnik V a Covid-19
Iľja Repin 1880–1891, Sputnik V a Covid-19

Milý Igorko.

Ja, vládca všetkých ríš, nepremožiteľný a nikým neporazený rytier Ti rozkazujem. Nevzdaj sa dobrovoľne vakcíny Sputnik V, rovnako ako si to urobil pri svojej atómovej AG zbrani.

Igorko, nebuď apatický, vlasy Ti už pekne dorástli. Prosím buď chlap a neskrývaj sa pred svojou kráľovnou. A mňa, svojou apatiou a nezáujmom,  už viac neznepokojuj!

 Ty počuj! Naša vakcína Sputnik V už obieha po rovnakej satelitnej obežnej dráhe, ako to bolo za čias sovietskej kozmickej éry, kedy sme spustili vesmírne preteky. Ako v minulosti, aj dnes sa hlava nehlava ponáhľame, a s holou riťou držíme vďaka našim hackerom krok so západnými výrobcami vakcín. 

Čo si Ty do čerta za rytiera, ak nezačneš okamžite a bez partnerov vo vláde, rokovať s nami o dodávke Sputnika V do Tvojej krásnej krajiny pod Kriváňom. Ficka a Pelého už mám pri sebe, sú nádejou a útechou pre vašich voličov s krátkou pamäťou.

Igorko, náš Sputnik V je skvelá vakcína s veľkou účinnosťou a je to rovnako dobrý biznis pre Tvoju firmu, ktorá kupovala aj atómové AG zbrane.

Ako to povedal ten starý pán s cigarou na Jalte? Verím len tým štatistikám, ktoré som sám sfalšoval. A preto Ti posielam moje štatistiky: Russian Direct Investment Fund (RDIF)

Aj naši trollovia zo SputnikNews Ťa milujú a úprimne o Tebe píšu a preto viem:

  • máš rovnako pozitívny postoj k našej vakcíne a uvedomuješ si jej technologickú prevahu nad Astrou “Zelenou”. Rovnako, ako si skalopevne veril, že AG testy sú lepšie ako PCR testy.
  • chápeš, že The Lancet potvrdil, že naša vakcína má účinnosť 92%.

Igorko, nelám si hlavu, že nič nevieš:

  • o bezpečnosti vakcíny,
  • o našej utajenej výrobe vakcín a o našich bezpečnostných štandardoch,
  • ako aj o nejasnostiach v našich klinických testoch,

dôveruj mi, ako to robil ujo Danko.

Jedno Ti ale otvorene hovorím… s  EMA , sme jednali len naoko :-), ako pri bežných konzultáciách. Ešte sme ani nepožiadali o predbežné posúdenie a nepredložili sme preto ani žiadosť o registráciu.

Igorko,  najlepšie by bolo, aby sme nikomu ešte neodhalili našu dokumentáciu a ani nevyložili všetky karty na stôl,  pretože  v tom je to naše slovanské čaro Sputnika V.

Od leta vediem globálnu dezinformačnú kampaň EUvsDISINFO.eu aj za Teba. Dôsledne podkopávame dôveru v západné vakcíny a verím, že chápeš, ako je ťažké propagovať vlastný konkurenčný produkt.

Verím, že budeš naďalej aktívne pracovať na tom, aby bola naša vakcína Sputnik V dostupná Slovákom-Rusofilom okamžite. Osobne Igorko nebudeš niesť právnu zodpovednosť za možné vedľajšie škody na zdraví svojich občanov. Aj preto, dostaneš ju dvojnásobne lacnejšie, ako teraz platíš za Modernu. To prosím na FB zdôrazni….

Takže,  rekapitulujem.

Igorko, ak máš záujem ako Viktor, Ficko, Pelé a Koktleba, ako aj vaši proruskí občania s ČernoGurskym sa zaočkovať Sputnikom V aj bez znaleckého posudku, urob objednávku rýchlo. Igorko, vo vrecku máš svojho bezprízorného ministerstva zdravotníctva, ktorý potom môže rýchlo rozhodnúť, a udeliť výnimku. Síce výrobné kapacity mám teraz obmedzené, ale ako v štyridsiatomsiedmom pri zamietnutí Marshallovho plánu, niečo na úkor Ukrajiny dodám okamžite.

Konaj rýchlo a nepríď o poslednú 10% dôveru národa. To si dnes už nemôžeš dovoliť! Inak postraším referendom, ktoré povedie Ficko a Pelé. A vieš čo naši trollovia dokázali v Amerike pred 4 rokmi…..

Igorko, opakuj si…..

Tvojou víziou je, aby Tvoji ľudia mali účinné a bezpečné aj ruské vakcíny. A to okamžite, inak cena bude vysoká. Riskuj a zdôrazni neveriacim, že zaplatia teraz za niečo, čo možno nevyužijú, ale riziko je pre nich prijateľné.

Riškovi a Veronike daj balónik a upriam ich pozornosť k zastavenej ekonomike, ale aj k zatvoreným školám a tak ďalej. Ak to nepodporia,  tri mesiace zákazu vychádzania navyše, oni chápu ako veľmi to poškodí spoločnosti ako celku.

Teraz končím. Dátum neviem, pretože mi chýba kalendár. Aký je mesiac, či je v splne alebo nie, mesiac je na nebi a rok vo hviezdach. Deň je, ale u nás ten istý ako u Vás.

Ak to ale Igorko neobjednáš, potom bozaj ma v riť.

Kirill

PS:  Tomuto infogramu nedôveruj: EUvsDISINFO.eu

 

Teraz najčítanejšie

Ján Španko

Neonacizmus, komunizmus, socializmus, unilaterizmus, multikuturalizmus, genderizmus, neomarxizmus, progresivizmus a EU woke totalitarizmus náś uberajú o slobodu, o slobodu vyjadrovania v mene cancel culture a ponárajú opäť Európu do priepasti temného veku.