Denník N

Veľkonočná cestovateľská nádielka

Keďže je cestovanie v tejto dobe naozaj náročné, pripravili sme si pre vás veľkonočnú cestovateľskú nádielku inšpiratívnych online prednášok, ktoré veríme, že vás inšpirujú k cestovaniu v skorej budúcnosti.

Srdečne vás pozývame spolu s cestovateľským festivalom Cestou necestou na Veľkonočnú cestovateľskú nádielku. Za 7 dní navštívíme so 7 cestovateľmi všetky kúty sveta. Začneme so skvelou energetickou bombou Mili a jej nádhernou Kanadou, pokračovať budeme do krajiny vychádzajúceho slnka – Japonska, v stredu to bude prednáška o Thajsku, ktoré sa dá zmáknuť aj za cenu dovolenky v Európe. Chceli by ste prejsť mystickou prírodou po stopách Inkov, alebo ste fanúšikovia urbexu a pozreli by ste si, ako si príroda berie späť tragickú černobylskú oblasť? No a ak sa pridáte cez víkend, tak Evit s Jančim nám dokážu, že ich špeci tandemový bicykel odnesie ich aj s tromi malými deťmi cestami aj necestami. Týždeň zavŕšime divokou Kamčatkou, kde nám na dobrú noc pod aktívnymi sopkami budú mávať miestne medvede! Tak čo, pridáte sa k nám a zažijete nekonečno zážitkov? Každý deň počas veľkonočného týždňa sprístupníme jednu prednášku, s tým, že ak si budete chcieť pozrieť všetky prednášky, tak bude na to čas kedykoľvek počas dvoch týždňov, až do 11.4.2021. Viac informácií o prednáškach a vstupenky nájdete na stránke:  https://www.cestounecestou.sk/podujatia/velkonocna-cestovatelska-nadielka/.

Teraz najčítanejšie

Cestou Necestou

Inšpirujeme ľudí cestovať na všetky svetové strany a spoznávať nepoznané. Organizujeme viac ako 50 cestovateľských podujatí vo viac ako 15 mestách Slovenska. Prostredníctvom Expedičného fondu podporujeme cestovateľské expedície. Chceš sa inšpirovať, prezentovať alebo plánuješ dobrodružnú expedíciu? Viac na: www.cestounecestou.sk