Denník N

Rozhodnutia, ktoré zmenia život dieťaťa

Najdôležitejšie rozhodnutia v živote robíme srdcom. Aké rozhodnutia musíme urobiť, ak je náš blízky vážne chorý? Ako nám môžu pomôcť lekári? Pozrite si naše video

Závažné rozhodnutia v živote majú dopad na celý náš život a často aj na život našich blízkych. Náš čas na rozhodovanie je obmedzený. Ak je Váš blízky, dieťa alebo dospelý, nevyliečiteľne chorý, čo je pre neho a pre vás v tomto období to najdôležitejšie?

MUDr. Mária Jasenková Vám vo videu prezradí viac.

Odborníci z Plamienka pripravili na rok 2021 nový projekt s názvom Plamienok každý týždeň. Pravidelne, počas celého roku, Vám prináša nové krátke video. Lekári a psychológ sa v nich venujú praktickým, psychologickým i filozofickým otázkam paliatívnej starostlivosti.

Teraz najčítanejšie

PLAMIENOK n.o.

Sme nezisková organizácia, ktorá je na Slovensku priekopníkom rozvoja detskej domácej paliatívnej/hospicovej starostlivosti a smútkového poradenstva a terapie pre deti a ich rodiny. Od roku 2002 bezplatne poskytujeme nevyliečiteľne chorým a zomierajúcim deťom domácu paliatívnu liečbu a starostlivosť. Deti navštevujeme doma v okruhu 2 hodín jazdy od Bratislavy. Od roku 2011 V Centre pomoci smútiacim deťom a rodinám v Bratislave na Zadunajskej ulici 6 bezplatne poskytujeme psychologickú, terapeutickú a poradenskú omoc smútiacim deťom a ich blízkym ako aj dospelým po strate dieťaťa. Do centra môžu prísť smútiace deti a rodiny z celého Slovenska. Od roku 2003 vzdelávame študentov, odborníkov a laickú verejnosť, aby sa kvalita detskej paliatívnej starostlivosti na Slovensku zlepšovala. Týmto blogom chceme prispieť k tomu, aby sa povedomie o paliatívnej starostlivosti na Slovensku zvyšovalo.