Denník N

Výstava namiesto reklamy

Medzinárodný festival súčasného tanca Bratislava v pohybe oslavuje 25. výročie. Pri tejto príležitosti na vybraných citylightoch v Bratislave objavíte fotografie Ctibora Bachratého z cyklu Okamihy tanca.

našej agentúre okrem spoločensky zodpovedných projektov radi pomáhame aj tým umeleckým. Už minulý rok sme mali tú česť spolupracovať s organizátorkami Medzinárodného festivalu súčasného tanca Bratislava v pohybe. Pripravili sme logo a vizualitu festivalu, ktorý toho roku oslavuje 25 výročie.

Fotografovaniu tanečných predstavení sa už roky venuje fotograf Ctibor Bachratý. Výber jeho fotografií s názvom Okamihy tanca sa v týchto dňoch objavili na vybraných citylightoch v Bratislave.

V pešej zóne ale aj v uliciach rôznych mestkých častí či na zastávkach MHD tak objavíte fotografie z rôznych vystúpení z uplnynulých ročníkov. Pozrite si viac na našom Facebookovom profile.

Ak vás zaujímajú dobré (alebo aj zlé) reklamy zo sveta či Slovenska, pridajte sa do mojej skupiny Pán Slovák vie čo-to o reklame a neváha vás to naučiť na Facebooku. A/alebo si pozrite aj moje straršie blogposty na tému komunikácie a reklamy (klik na obrázok úplne dole).

Teraz najčítanejšie

Róbert Slovák

Dvadsať rokov sa venujem reklame a komunikácii. Bol som prezident Art Directors Clubu a Klubu reklamných agentúr Slovenska, som člen Arbitrážnej komisie Rady pre reklamu a spoluzakladateľ ždruženia Ľudia z marketingu. Nedávno som vydal knihu Viac ako reklama. Bol som spoluiniciátor Výzvy k ľudskosti, pod záštitou prezidenta Andreja Kisku som založil medzinárodnú databázu charitatívnych kampaní GOODEAS.org. Po komédii o neexistujúcom filme s názvom Prvý slovenský horor dokončujem smutnú komédiu o nezmysle života a smrti La Dolce Morte. Ak vás zaujíma na čom pracujem, pozrite www.slovakandfriends.agency