Denník N

Holubičí národ? Je mi z toho zle…

Práve sa prehnala internetom informácia, že tragicky zahynul Pavol M., člen SaS a okresný predseda v Námestove. Túto správu uverejnili snáď všetky médiá. Prečítal som si diskusie na FB a aj na bulváre a je mi nevoľno, normálne mám problém nevyprázdniť si žalúdok. To sme fakt tak tupé hyeny?

Osobne som ho bližšie nepoznal a ani som netušil, aké má auto. Áno, toto bola hlavná téma hlupákov v diskusiach. Umrel pri nehode, pri ktorej zošrotoval svoje zelené Lambo. A to sa na Slovensku neodpúšťa. Lebo kto má Lambo, ten si vlastne smrť zaslúži. Čistý hnus.

Všetky, ale úplne všetky komentáre, ktoré som čítal, sa točili iba o tomto. Ako dobre musel byť platený, že bol poslancom a to je neuveriteľné, ako zbohatol, nevedel sa zmestiť do kože na tom svojom fáre, keď chcel robiť charitu, nemal kupovať Lambo ale rovno tie peniaze darovať chudobným, a vlastne však tak mu treba a podobné výgrcky.

A mňa šokuje, doslova ma to valcuje, zlosť a nechuť, smútok a frustrácia. Lebo zahynuvší nikdy nebol poslancom, nemal žiadne finančné benefity zo strany SaS a funkcia okresného predsedu je neplatená, pre blbov, okresní predsedovia nedostávajú zo strany SaS žiadnu výplatu! A dezoláti a blbci si nedajú ani elementárnu námahu, zistiť si, ako to bolo.

Takže takto. Aak mal Lambo, tak si naň zarobil vlastnou hlavou, ale inak ako si zarábajú ficoidní mafiáni. To je však pre mnohých ťažko pochopiteľné, však? Nemám žiadnu vedomosť, že by niekde parazitoval na štáte, vyciciaval ho, kradol.

Ale na Slovensku, kto má auto za 200 litrov, to sa neodpúšťa. Vlastne tak mu treba. Aj toto bolo v komentároch: keby ho nemal, tak dnes žije. A mne je z vás fakt špatne. Žiaden holubičí národ. Banda neprajníkov a závistlivcov. Samozrejme nie všetci, ale príliš veľa. A tak vyzerá aj Slovensko po 12-stich rokoch intenzívnej rabovačky smeráckej mafie.

Teraz najčítanejšie