Denník N

Nový typ demokracie – kto sa nám nepáči, toho zrušíme

Mnohí vieme, že bez nespokojnosti s predchádzajúcou vládou, by sme tu nemali toto, ale nečakali sme, že namiesto nápravy príde totálny kolaps

Keď sa tu už všetko z vyšetrovania vytrubuje do sveta, keď sa zverejňuje aj totožnosť agenta, nemala by si verejnosť vypočuť aj nahrávky z odposluchov, ktorých prepis je uvedený v uznesení o vznesení obvinenia vyšetrovateľom NAKA ?

Nech si ľud vypočuje na vlastné uši a urobí o tom svoj názor.

Potom vyhlásme referendum o vine a nevine a najlepšie aj uložení trestu všetkým, ktorých prípady sú pretriasané na verejnosti.

A ak sa súčasnej vládnej garnitúre nebudú páčiť výsledky referenda, dá pokyn špeciálnej prokuratúre a môže vyhlásiť občanov SR za organizovanú zločineckú skupinu.

Nech sa má akýkoľvek štátny orgán na pozore, aby sa neznepáčil súčasnej vláde, lebo tá s ním narobí krátky proces a jednoducho ho zruší.

A propo ? Ak si chcete overiť aké ozajstné praktické skúsenosti majú advokáti s obhajobami, ale aj inými prípadmi na súdoch, napríklad ASPI vám v rozšírenom vyhľadávaní, kde dáte do textu meno advokáta, nájde v časti judikatúra v koľkých rozhodnutiach a akých typoch konaní zastupoval.

Teraz najčítanejšie

Viktória Hellenbart

Smelo môžem napísať, že sa celý život venujem právu, hoci som pôvodne chcela robiť všetko okrem práva, a najviac zo všetkého som túžila byť veterinárom, ale veci sa vyvinuli inak. Od júla 2001 mám samostatnú advokátsku prax v Lučenci a som teda celý život "vidieckym advokátom". Láska k prírodným vedám ma od začiatku viedla k porovnávaniu a hľadaniu prírodných zákonov v práve. Napriek, a verím, že len "zatiaľ"prevažujúcim skúsenostiam, som si istá, že morálne zákony v spoločnosti sú rovnako nemenné a neporušiteľné ako zákony prírodné. Gravitačný zákon nie je neporušiteľný v tom, že nemožno jednoducho vyskočiť z 12. poschodia, ale následky jeho porušenia sa dostavia a tie sa už ignorujú ťažšie. A rovnako fungujú zákony morálne, možno ich porušiť, ale následky sa dostavia a v tomto prípade ich pocítime všetci..