Denník N

Správny dezolát bojuje za zrušenie všetkého povinného!

Dezoláti!
Všimol som si, že vykrikujete: „My chceme slobodu! Nedáme sa povinne očkovať! Je to porušenie našich ústavných práv! Toto je fašizmus!“
etc. etc. etc. etc. etc. etc. etc. etc..
Kým sa zavedie povinné očkovanie, tak sa rozcvičte a bojujte proti všetkému povinnému.

Na slobode treba neúprosne trvať a je potrebné si ju vybojovať. Či nie je tak? Žiadne fašistické maniere dnešnej vlády nepripustite! Tak nejako, či nie?

Buďte ale dôslední! Pred odporom k povinnému očkovaniu sa rozcvičte odporom aj k iným povinnostiam.

Začnite napríklad prkotinou, ako sú pravidlá cestnej premávky a to konkrétne jazdením vpravo. Je to jasné fašistické pravidlo, pretože jazdenie vpravo v roku 1939 zaviedol u nás Hitler. Ja viem, že to u Kotlebu môže vyvolať schizofréniu, ale je to povinné a treba to okamžite zrušiť! Veď nám to do frasa nanútil Hitler a všetky vlády to odvtedy ľahostajne nechali tak! Niektoré národy ale vydržali. Švédi vydržali dlhšie a podvolili sa až v roku 1967. A vo Veľkej Británii vydržali doteraz a slobodne jazdia vľavo! Všetci a vľavo. Divné.  Ale skrátka sa nepodvolili a jazdenie vpravo nestrpia!
Dezoláti, ukážte Veľkej Británii, že ste ešte slobodnejší a chcete mať na našich cestách slobodu. Bojujte a demonštrujte za to, nech si každý slobodne jazdí, ako len chce. Čo vás majú obmedzovať nejaké povinné pravidlá? Akože niekto sem tam kvôli vášmu slobodnému šoférovaniu zhavaruje, zničíte mu majetok, alebo prejdete v 120 km rýchlosti v obci mamičku s kočíkom na prechode ? No a čo! Slobodaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Je potrebné zrušiť povinnú školskú dochádzku! Zaviesť ju si mohla dovoliť len despotická Mária Terézia. Našťastie už nežije, určite by sme mali povinné očkovanie proti hnusnému kovidovi už pár mesiacov.  Keby bola za Márie Terézie demokracia, nič povinné by sme nemali. A vôbec! Ako je možné, že povinnú školskú dochádzku ešte stále máme? Veď je to isto iste zásah do vašich ústavných práv, lebo je tam slovo povinná. Prečo by mal každý povinne chodiť do školy a naučiť sa čítať a písať? Veď demonštrovať sa dá aj bez čítania a písania. A verím tomu, že oveľa energickejšie a agresívnejšie. Či nie? Zorganizovať sa síce bude pre vás po nevychodení školskej dochádzky veľký problém, dezinformácie na facebooku vás už nepotešia, možno pochopíte len transparenty s emotikonmi, ale povinnej školskej dochádzke musí byť koniec a do Ústavy je potrebné vsunúť formulku – každý má garantované právo sa rozhodnúť byť ešte sprostejším. Nakoniec od novembra 1989 všetky možné vlády na školstvo kašľali,  tak prečo to už nezlegalizovať a nedať v Ústave na pravú mieru?

Povinné očkovanie v detstve? Všimol som si dezoláti, že vám to extra vadí. Iste máte v pláne bojovať za zrušenie akéhokoľvek povinného očkovania detí. Dieťa sa predsa nevie slobodne rozhodnúť a je potrebné nechať ho dospieť a nech sa potom slobodne rozhodne, či potrebuje nejaké očkovanie, alebo nepotrebuje. Každý má právo slobodne sa rozhodnúť či chce záškrt, tetanus, čierny kašeľ, žltačku typu B, hemofilové invazívne infekcie, meningitídu, osýpky, rubeolu alebo napríklad detskú obrnu. Mor ho! Mor ho! Mor ho!

A čo ja viem ešte ….napríklad povinne používať metrické miery a jednotky? Prečo by si nemohol každý zaviesť svoje vlastné miery a jednotky? To musíme používať metrickú sústavu, ktorú vymysleli francúzski revolucionári? Nejakí despotickí jakobíni? Nech si každý meria a váži, ako len chce.

A vôbec! Dosť bolo odvádzania daní, platenia odvodov, nech sa každý o seba slobodne postará. Z Ústavy a zákonov je potrebné vyhodiť tieto slová – povinná, povinne, je povinný, musí. Slobodááááá!

Kričte, že máte slobodnú vôľu. Jasné! Máte slobodu sa mýliť a zotrvať v omyle. Každý má slobodnú vôľu a každého sloboda je prvoradá! A slobodne kašlite na slobodu iných!

Až sa precvičíte v demonštrovaní a odpore k rôznym povinnostiam, potom sa môžete pustiť do zrušenia tej hnusnej koronavírusovej diktatúry! Verím, že budete kričať: „Žiaden lockdown, žiadne testy, žiadne rúška a respirátory!“
A už vôbec nie žiadne povinné očkovanie! No nie?
To čo si dovoľuje vláda, že o tom vôbec rozmýšľa! Opičia sa po Rakúsku!
A čo je vôbec vláde do ochrany života občanov?!?
Ak niekto z vás ochorie, tak si poviete a čo má ako byť? Je to slobodná voľba. Vy, dezoláti, sa nebojte, zdravotnej starostlivosti sa vám dostane. Veď očkovaní budú chodiť do práce a poskladajú sa vám na zdravotnú starostlivosť!  A lekári prisahali tomu onému Hippokratovi, tak sa o vás určite postarajú.

A potom kričte ďalej: „Nie sme ovce, je to naše telo!“ Fico, Pellegrini, Kotleba, Kollár a iní pokrytci, túžiaci po vašom hlase, vás podporia, aj keby ste zomrieť mali! Ostaňte v slobodnej tuposti presvedčení, že môžete nakaziť svojich blízkych, priateľov, susedov, svoju rodinu, babku a dedka! A čo tam potom, že skolabujú nemocnice a ľudia, ktorých ste nakazili, vašou vinou zomrú?!

Správnemu dezolátovi je predsa úplne jedno, či niekto kvôli nemu odišiel na večnosť.

Teraz najčítanejšie