Denník N

Heger nemá rešpekt, táto vláda je hanbou

Prečo? Má to jednoduchý dôvod. Igor Matovič. Jeho geniálne nápady a rozhadzovanie peňazí silno pripomína predošlé vlády Smeru.

Stále omieľané, stále pravda. Igor Matovič nikdy nemal sedieť vo vláde. Bojoval proti Ficovi, je však úplne rovnaký. Klame, zavádza, rozhadzuje nezmyselne peniaze.

Táto vláda si nezaslúži rešpekt, ani pochvalu. Eduard Heger je síce trochu lepší výber, ako Matovič, ale tam pozitíva končia. Súčasný premiér si nevie ustrážiť vlastných ministrov, nie to ešte vládne strany, ktoré sa nevedia dohodnúť ani na tom, čo si objednajú na obed.

Zatvárajú ľudí, no a čo? Toto má byť to plus? Nie je. Nie je to totiž práca vlády, ktorá sa snaží pripísať aspoň nejaké politické body.

Táto vláda nezvláda pandémiu, reaguje neskoro, alebo vôbec. Motivovať ľudí necháva Igora Matoviča a ten sa správa ako dieťa, ktoré nájde na zemi pár eur.

Bol by lepší Smer? Dalo by sa o tom polemizovať, pretože táto vláda je hanbou. Pravica, ak sa dá takto nazvať, ešte nikdy nemala tak otrasnú reprezentáciu. Možno aj nikdy nebude mať.

Tak to dopadne, keď ľud uverí v spasiteľa a nerozhoduje sa jeden deň v roku racionálne. Zakončím to tak po Matovičovsky. Ak Vám bude umierať blízka rodina, alebo sa nebudete môcť dostať na akýkoľvek bežný zákrok, poďakujte sa hlavne sami sebe. Zvolili ste si totiž túto vládu, ktorá nedokáže urobiť absolútne nič. Nemôže za to Sulík, ani Matovič, môžete za to hlavne vy.

 

 

 

Teraz najčítanejšie