Denník N

El Pais zverejnil plné znenie odpovede USA na požiadavku Ruska

Španielske vydanie El Pais z 2. februára 2022 zverejnilo odpovede USA a NATO zo dňa 26.1.2022 na ruské požiadavky.

Potrál medúza priniesol vyššie uvedenú informáciu

https://meduza.io/feature/2022/02/02/rossiya-narushila-svoi-obyazatelstva-uvazhat-nezavisimost-i-granitsy-ukrainy

Odpovede USA a NATO mali zostať podľa požiadavky USA utajené, čo ruská strana rešpektovala. Útržky odpovedí sa však objavili v niektorých amerických médiách, ale celý text zverejnilo španielske vydanie EL Pais, ktorého úplný preklad do ruštiny zverejnil portál medúza.

Medúza prináša aj preklad odpovede NATO.

Tu si môžete pozrieť v dvoch jazykových verziách ruskej a anglickej návrh ruskej strany z decembra 2021, ktorého sa týka opoveď USA a NATO  https://mid.ru/ru/detail-material-page/1790803/?lang=en

Krátko na to, ako sa Vladimír Putin ujal úradu prezidenta Ruskej federácie, požiadal NATO o členstvo Ruska v NATO a ponúkol spoločný postup voči terorizmu.

NATO ponuku Ruska odmietlo.

Teraz najčítanejšie

Viktória Hellenbart

Smelo môžem napísať, že sa celý život venujem právu, hoci som pôvodne chcela robiť všetko okrem práva, a najviac zo všetkého som túžila byť veterinárom, ale veci sa vyvinuli inak. Od júla 2001 mám samostatnú advokátsku prax v Lučenci a som teda celý život "vidieckym advokátom". Láska k prírodným vedám ma od začiatku viedla k porovnávaniu a hľadaniu prírodných zákonov v práve. Napriek, a verím, že len "zatiaľ"prevažujúcim skúsenostiam, som si istá, že morálne zákony v spoločnosti sú rovnako nemenné a neporušiteľné ako zákony prírodné. Gravitačný zákon nie je neporušiteľný v tom, že nemožno jednoducho vyskočiť z 12. poschodia, ale následky jeho porušenia sa dostavia a tie sa už ignorujú ťažšie. A rovnako fungujú zákony morálne, možno ich porušiť, ale následky sa dostavia a v tomto prípade ich pocítime všetci..