Denník N

Kotlebovci sa v záujme ochrany suverenity Slovenska učia robiť na počítači

Poslancom strany ĽSNS skutočne záleží na tom, aby slovenský parlament neschválil obrannú dohodu s USA. Poslanec Mizík sa v záujme blokácie parlamentu naučil robiť s počítačom.

Pred udalosťami v dnešnom parlamente je potrebné si zhrnúť to, čo vraveli ešte nedávno „kotlebovci“. Pre Mariána Kotlebu a jeho žiakov bol Igor Matovič šašo, keď vystupoval v parlamente. Keď poslanci Progresívneho Slovenska blokovali rečnícky pult, mali ich za cirkusantov. Poslanec Mizík zas neovláda počítač, antisemitské myšlienky šíril pod jeho menom ktovie kto. On určite nie.

A poďme k dnešnému dňu. Kotlebovci blokujú rečnícky pult v parlamente, chovajú sa vulgárne, agresívne a poslanec Mizík dokonca vie ovládať počítač, púšťa si na ňom hudbu. Je v skutku obdivuhodné, čo dokážu kotlebovci urobiť pre Slovensko. Počas jedného dňa vedia poprieť všetko, čo niekedy povedali a pre dobro nás všetkých sa učia robiť aj na počítačoch. Zaslúžia si uznanie, alebo nie?

Na sociálnych sieťach si ho žiadať budú. Pravdou však je, že sú to absolútne neschopní diletanti, ktorí nevedia urobiť absolútne nič. Jediným nástrojom intelektuálov v zelených sakách je zloba, agresivita, klamstvá a cirkus. Nie sú ani praví chlapi, na ktorých sa hrajú, pretože ak príde do tuhého, tak sa majú problém priznať k tomu, čím naozaj sú.

Pochopiť by to mal konečne aj slovenský volič, ktorý túto svorku filozofov a IT špecialistov zvolil do parlamentu. Čo chce táto strana dokázať? Má vôbec nejaký plán? Silno pochybujem.

Teraz najčítanejšie