Denník N

Otvorený list generálnemu prokurátorovi Marošovi Žilinkovi

Toto je jednoduchý otvorený list, ktorý chcem adresovať Marošovi Žilinkovi.

Funkcia generálneho prokurátora je dôležitá a za normálnych okolností vážená. Človek, ktorý túto funkciu vykonáva, by mal byť čestný, mal by sa vyjadrovať odborne a mal by mať schopnosť myslieť do budúcnosti a predpovedať nasledovné udalosti.

Tento otvorený list píšem z toho dôvodu, že Vy nespĺňate ani jednu z hore uvedených podmienok. S čestnosťou, odbornosťou a schopnosťou myslieť do budúcna máte veľké problémy.

Nedávno ste napísali status, v ktorom hovoríte, citujem aj s caps lockom: „NEMÔŽEM BYŤ TICHO“.

V poriadku. V tom prípade aktuálne nemôžem byť ticho ani ja a rád Vám zo srdca napíšem svoj pohľad na Vás.

Chcem vám povedať, že keby som bol všemohúci, tak vykážem vás, podobne ako iných tĺkov, minimálne na Neptún. Nikomu by ste síce nechýbali, ale život každého (okrem mafie) by bol jednoduchší a príjemnejší.
Nie som však všemohúci, a tak vás môžem len považovať za mimoriadne zlého, falošného a bezcitného človeka, ktorého nerešpektujem a nikdy rešpektovať nebudem.
Vaše zvolenie do funkcie je najväčší problém súčasnej vlády, ktorá rozhodne nie je ideálna. Jej snaha, zabrániť mafii ďalej rozkrádať Slovensko, je veľmi sťažená vašimi krokmi. Neznamená to, že kryjete zlodejov, mafiu či vrahov. Znamená to, že ste alebo úbohý biely kôň mocných, alebo si potrebujete dokazovať, aký ste chlap, kopaním do bezbranných.
Dokázali ste ublížiť každému na Slovensku, nezastali ste sa nikoho, koho ste sa zastať mali a vypestovali ste si schopnosť ignorovať každý hlas, ktorý Vás upozorňuje, že robíte niečo veľmi zle a nesprávne.
Hitler, Stalin a mnohí ďalší mali svojich podlých asistentov, ktorí dostali vysokú funkciu a poslušne plnili rozkazy chorých hláv. Ste na ich úrovni. Gratulujem.
Viem, že neustúpite a budete pokračovať v klamaní každého človeka, ktorý Vám na Facebooku drží palce, zatiaľ čo im poza ich chrbát ničíte budúcnosť.
Ako som už písal horšie, nemôžem Vás vystreliť na Neptún, no ani vy nemôžete alebo hlavne nechcete prejsť z role zbabelého proruského pomocníka mafie na úroveň obyčajného, málo zaujímavého, ale rozhodne čestnejšieho človeka. Každopádne, nemôžem Vás ani vykázať z územia Slovenska, aj keď som plne presvedčený, že si to zaslúžite.
Majte sa ako chcete. My, úplne normálni ľudia, sa budeme mať lepšie, keď nebudete vo funkcii.

Teraz najčítanejšie

Stanislav Hoferek

Som človek, ktorý si rád vyberá a dáva prednosť tolerancii pred nenávisťou. Mám rád otvorenú spoločnosť, úprimnosť a zdravú zvedavosť. Vlastním Greenie knižnicu a podporujem vzdelanosť a práce amatérskych autorov.