Denník N

Utekajte, Slovensko ide (opäť) ku dnu!

Uplynulo 77 rokov od druhej svetovej vojny. Nie je to síce také krásne číslo ako 88, čo je výpočtové mentálne maximum priemerného nácka sediaceho v parlamente, alebo uhra v Europarlamente, je to ale tak. Neprešlo ani 80 rokov odkedy posledný Hans z Wehrmachtu hodil flintu do žita a nám sa po hlavnom meste korzujú oportunistické vypasené račkujúce släviänske karikatúry, grázli, antivaxeri, skorumpovaní oportunistickí „právnici“, čo nikdy nevyhrali žiaden spor. Túto zločineckú svoloč podporujú vypatlaní dôchodcovia (nie pomýlení ako sa mnohí mylne nazdávajú), exkomunisti, mafiáni z Nitry, „právnici“ a podobný ľudský odpad.

Vedú ich silné osobnosti: Prvý exponát je bystrický rodáčik dúhových kvalít. Slovutný amatérsky traktorista a agronóm, inak povolaním rovnako mizerný právnik ako Hranol či Kapitáň. Tento pitvoríni tak silne túži reprezentovať tradičnú rodinu, až nemal chudáčisko ani len čas dať sa zaočkovať a nakoniec, chudák, ochorel rovnako ako jeho bývalý stranícky idol. Je to veru strašné, že museli položiť takúto obeť na oltár vlasti, len aby mohli naďalej verbálne obšťastňovať babky-demokratky zdedené po Muftim snívajúce svoj postmenopauzálny ruský sen o Voloďovi rajtujúcom na medveďovi plnou parou na západ.

Obom došlo, že ak ich do vlády už nikdy nedostanú slušní ľudia, treba staviť na silu lúzy a primitívov. Ruku na srdce, tých sme mali na Slovensku vždy dosť, od počiatku vekov. Mohli by sme ich vyvážať.

Čo na tom, že všetci títo šašovia by boli v normálne fungujúcej krajine na smiech? Nikto by nebral vážne akéhosi pitoreskného račkujúceho šéfa hejtslovákov, ktorému ešte aj žena radšej ušla k moslimom, tak nanič je to chlap. Čo na tom, že JUDr. Dúhový najprv pripravoval obrannú zmluvu s USA len preto, aby si ňou teraz vytieral jeho ťažko skúšané pozadie? Čo na tom, že sme s týmito mentálnymi úbožiakmi v každodennej tlači pomaly na smiech už aj vrabcom na poli?

Predseda vlády (rozumej: hviezdnej roty zbohatlíkov) splýva aj naďalej s obkladmi stien. Jeho slovo má váhu ako marshmallow. Skutočný šéf, vykopnutý premiér z ministerstva financií vie, že ho nikto súdny nikam nezvolí, a tak si v detinskej zúrivosti z pomsty robí čo chce. A ten zvyšok, ten je tam len kvôli moci, platom a výhodám. Rozbehnutý biznis totiž treba využiť. Tá veľká „vláda zmeny“ vekslákov spred Tuzexu, inseminátorov a obetavých záchrancov modeliek čo nutne musia do lekárne skončila tak, ako vždy všetko na Slovensku – na hanbu a na smiech. My naozaj nepotrebujeme, aby nás niekto utláčal – my to, prosím, zvládneme cekom sami a omnoho lepšie!

A preto, ak máte možnosť, utekajte. Čo také Rakúsko? Polovica Turkov, ktorých odtiaľ pred pár storočiami vykopol Jan III. Sobieski je tam už dávno. Mnoho našich žien tiež. Tak prečo nie my, ktorí sa im staráme o Grossvaterov, lebo doma dostaneme pár šušňov slovenských a ešte aj v takej situácii chceme vystúpiť z EÚ a NATO? Aj keď naša budúca reprezentácia nevie trafiť na správny Kgiváň, kebab predsa miluje už teraz!

Kto sa proti tejto tsunami inteligenciou nepobozkaného odpadu spojí o dva roky? Snáď len nie ďalší podnikateľ, voľakedajší takmerpremiér – dúhový priateľ marišky? Ten doteraz netuší kde je sever a ako rýchlo vykvasil, tak aj spľasol. Alebo snáď bývalý veľactený pán prezident, ktorý svoju novú stranu zbabelo zabalil hneď ako pochopil, že nebude premiér? S týmito sa ten dav z ulice veru nestotožní – a je otázne, či vôbec niekomu majú po ich chovaní ešte čo ponúknuť. Snáď nemajú byť pri urnách opäť raz len tým menším zlom?

Je čas začať sa báť.

Radšej teda nekupujte tú výhodnú rodinnú škatuľu od zbohatlíckych kindermanažérov za 400 tisíc EUR na 150-ročnú hypotéku. Radšej zbaľte svojich pár slivák a vypadnite odtiaľto kým sa dá. Lebo o dva roky budete čumieť. Keď sa na vás potom bude z predsedníckeho pultu škľabiť zmorfovaný Robkolíni a či račkujúci nácko, ktorému národ tlieska namiesto toho, aby dostal poriadnych pár po papuli – vtedy sa zľaknete aj vy. To už bude ale neskoro. Lebo oni to rozbalia vo veľkom štýle, priatelia. A zvolia ich tam Slováci. Dôvod na strach je viac než namieste.

Dokedy chceme márne bojovať tento 29 rokov trvajúci súboj tichých slušných ľudí na jednej strane a arogantných svíň z lesnej chaty na strane druhej? Dokedy budeme vládať odolávať náporu rusomilných zbohatlíckych právnikov-podvodníkov v talároch na prokuratúrach a súdoch? Dokedy čosi chceme „vysvetľovať“ tupcom z ulice, ktorí boli desaťročia zvyknutí na vládu komančov a jedného súdruha? Tí sa meniť nebudú. Potrebujú malý dvor a veľký bič. A na to tu predsa máme rôzne hlasné smery, tie to už zariadia.

Takže, ktože to tých grázlov zastaví?

Teraz najčítanejšie