Denník N

Rekonštruujete rodinný dom? Čistenie fasád vám môže ušetriť až 70% nákladov. (II. časť)

Rekonštruujete rodinný dom? Čistenie fasád vám môže ušetriť až 70% nákladov. (II. časť)

V prvej časti sme si už povedali, čo je to čistenie fasád, koľko takáto služba stojí, ako je možné to, že vďaka nej viete ušetriť až 70% nákladov a v ktorých prípadoch je / nie je čistenie vhodné. Ak ste si prvú časť ešte neprečítali, nájdete ju na našom blogu. Teraz sa pozrime na to, čo môžete očakávať, ak si objednáte profesionálne čistenie fasády a na záver prezradíme ešte niekoľko dobrých tipov, ako sa dá pri rekonštrukcii domu ušetriť.

Ako prebieha čistenie fasád?

Ak vás zaujalo čistenie fasád, najdôležitejší je prvý krok – nájsť si tú správnu firmu. Odporúčame pozrieť si reálne ukážky prác aj recenzie klientov. Profesionálna firma, ktorá túto službu ponúka, by nemala mať problém poskytnúť vám bezplatnú ukážku čistenia priamo u vás doma. Skúste sa o tejto možnosti informovať a samozrejme, vypýtajte si aj nezáväznú cenovú ponuku. Už podľa samotného prístupu a komunikácie firmy by ste mali vedieť odhadnúť, či vám bude spolupráca s ňou vyhovovať.

V prípade, že sa rozhodnete napríklad pre našu firmu Valmax, ďalší postup je nasledovný:

  1. V dohodnutom termíne prídeme k vám domov a prvá vec, ktorú urobíme, je, že nainštalujeme pozdĺž vašej fasády záchytnú vaňu. Tá zabezpečí, že sa znečistená voda nedostane do pôdy a neznečistí vaše okolie.
  2. Potom nanesieme náš dezinfekčný prostriedok na čistenie fasád Valmax® PLUS. Tento prostriedok sme vyvinuli špeciálne tak, aby efektívne rozpustil všetky nečistoty a zároveň bol veľmi šetrný k vašej fasáde.
  3. Následne fasádu opláchneme teplou vodou a dýzou, ktorá je opäť prispôsobená tak, aby nijakým spôsobom nepoškodila fasádu.
  4. Po umytí fasády odsajeme všetku znečistenú vodu zo záchytnej vody a postaráme sa o jej likvidáciu v súlade so zákonnými ustanoveniami a s ohľadom na životné prostredie.
  5. Na čistú fasádu aplikujeme náš ďalší prostriedok – Valmax® proofing, ktorého úlohou je chrániť vašu fasádu v priebehu ďalších rokov.

Ďalšie spôsoby, ako ušetriť pri rekonštrukcii domu

Vedeli ste, že takýmto spôsobom sa dajú vyčistiť nielen fasády, ale napríklad aj strechy či zámková dlažba? Aj to sú spôsoby, ako môžete pri rekonštrukcii ušetriť a zároveň nepotrebujete robiť žiadne kompromisy, pokiaľ ide o estetickú stránku, pretože vďaka čisteniu bude vaša fasáda, strecha či dlažba vyzerať úplne ako nová.

čistenie strechy - PRED čistenie strechy - PO

Teraz najčítanejšie

Valmax

Profesionálne čistenie fasád. Šetríme Váš čas aj peniaze.

Tento blog je platený.