Denník N

Kredit na nabíjanie k novému autu? Pri niektorých elektromobiloch je to realita!

Electric car
Electric car

Dokážete si predstaviť, že by ste v novom aute mali natankovanú plnú nádrž a okrem toho by ste dostali špeciálnu tankovaciu kartu povedzme na 1 000 litrov paliva? Podobnú akciu by ste hľadali len ťažko, k novému autu máte v nádrži natankovaných maximálne pár litrov. Pri elektromobiloch je situácia celkom odlišná a kredit k nabíjaniu ponúkajú rôzni výrobcovia čoraz častejšie. Žiarivým príkladom je aj Volvo, ktoré aktuálne na slovenský trh uvádza nový plne elektrický model.

Budúcnosť automobilov je s najväčšou pravdepodobnosťou elektrická a žiarivým príkladom je aj Volvo, ktoré postupne púšťa vývoj spaľovacích motorov takpovediac „k ľadu“ a obracia sa smerom k elektrifikácii modelového portfólia. V súvislosti s týmito trendami je ale zaujímavé pozorovať aj to, ako sa menia návyky motoristov. Skôr teda ako si sadnete za Volvo konfigurátor, prečítajte si, čo dostanete navyše k elektromobilom tejto severskej automobilky ako príjemný bonus.

Kartička na nabíjanie k novému elektromobilu? 

Veľa ľudí, ktorí ešte nikdy nevlastnili elektromobil, si často kladú otázky súvisiac s dojazdom a nabíjaním. Samozrejme, najlepšie je nabíjať si elektromobil doma, to však nie je vždy možné, najmä ak jazdíte dlhšie trasy. Je preto na mieste otázka, kde si elektromobil nabiť tak, aby išlo nielen o rýchle, ale aj cenovo dostupné riešenie. V tomto smere sa už teraz môžeme stretnúť s niektorými zaujímavými ponukami, ktoré môžete využiť buď priamo pri kúpe elektromobilu alebo jeho lízingu.

nabijanie elektrickeho vozidla

Kým u nás môžu záujemcovia o elektromobily akurát tak snívať o úľavách na daniach pri nákupe elektromobilu, realitou sú už rôzne promo akcie, pri ktorých dostanete kredit na nabíjanie. Spomedzi všetkých je najštedrejšou ponuka značky Volvo.

O čo ide? 

Ak si kúpite elektrické Volvo XC40 Recharge, dostanete k nemu aj kredit na nabíjanie vo výške 1 000 eur. Ak si všetko prepočítate, vyjde vám, že v praxi to znamená nájazd viac než 13 000 km ako bonus. Mimochodom, práve toto je hodnota, ktorú väčšina motoristov najazdí za 1 rok, takže ak si vyberiete nové elektrické Volvo, máte vaše nabíjanie na rok takpovediac predplatené.

nabijanie automobilu

Sme presvedčení, že podobných akcií bude len a len pribúdať a aj vďaka nim sa elektromobily a ich celkové náklady na prevádzku stanú dostupnejšie aj pre bežných ľudí.


Zdroj obrázkov: elements.envato.com

Teraz najčítanejšie

top auto

T.O.P AUTO Bratislava

Sme s vami už viac ako 25 rokov.

Garancia spokojnosti, záruka kvality a profesionálny prístup.

Tento blog je platený.