Denník N

eTabletka: všetko na jednom mieste

lieky pre mačku

Internetová lekáreň eTabletka je skvelým miestom, kde nájdete všetky produkty súvisiace so zdravím, ktoré potrebujete, na jednom mieste.

Ponúkajú široký sortiment produktov, od liekov a výživových doplnkov až po kozmetiku a iné produkty pre zdravie, takže určite nájdete to, čo potrebujete. Okrem výrobkov pre vás tu nájdete aj výrobky pre vašich domácich miláčikov.

Široká ponuka výrobkov pre domácich miláčikov vrátane krmív, antiparazitík, veterinárnej kozmetikyvýživových doplnkov. Internetový obchod bol vytvorený pomocou najnovších technológií, ktoré umožňujú jednoduché, bezpečné a pohodlné nakupovanie.

vakcína pre mačku
Zdroj: envato.elements

Vnútorné a vonkajšie parazity

Je celkom bežné, že váš psík alebo mačička raz za čas prídu do kontaktu s nejakým druhom parazita či už s vonkajším alebo vnútorným. To platí najmä vtedy, ak chodia často von alebo prichádzajú do kontaktu s inými zvieratami. Negatívny účinok si málokedy všimnete a niektoré produkujú aj toxíny.

Parazity môžu pôsobiť ako prenášače vírusov, baktérií a aj iných parazitov na ďaľšie zvieratá a ľudí. V najväčšom riziku sú najmä tehotné ženy. Našťastie je k dispozícii mnoho účinných prípravkov, ktoré vám pomôžu zbaviť sa týchto škodcov rýchlo a jednoducho.

Ak hľadáte bezpečnú a účinnú kozmetiku pre svojho psa alebo mačku, navštívte lekáreň eTabletka. Ponúkajú široký sortiment antiparazitík, šampónov, ochranných obojkov a sprejov, vďaka ktorým sa bude váš domáci miláčik cítiť skvele.

eTabletka.sk ponúka aj široký sortiment výživových doplnkov pre psy, mačky aj kone. Doplnky môžu pomôcť zlepšiť celkový zdravotný stav vášho domáceho maznáčika.

Teraz najčítanejšie

etabletka logo

eTabletka

eTabletka online lekáreň

Sme Heuréka SHOP ROKU 2022 v kategórii Zdravie. V našej online lekárni nájdete širokú ponuku liekov, vitamínov, zdravej výživy, doplnkov stravy, kozmetiky a veterinárnych produktov s rýchlym doručením. Venujeme sa poradenstvu k výberu produktov a odborným článkom o zdraví dospelých i detí. Poskytujeme online rezerváciu liekov na predpis eRecept a v našich kluboch nájdete rady, tipy a rozšírený sortiment z oblastí Celiakie, Inkontinencie, Dentálneho zdravia a Detského sveta. Vaša etabletka.sk

Tento blog je platený.