Denník N

Vyskúšali ste už taxi Bratislava Viedeň – komfortnú jazdu, čo borí taximýty?

Cestujete na letnú dovolenku z letiska Bratislava alebo z letiska Schwechat? Čaká vás služobná cesta s odletom z Bratislavy či z Viedne? Plánujete krátky pobyt vo Viedni? Zbystrite pozornosť. Dáme vám 18 dobrých dôvodov, aby ste sa odviezli komfortnou a spoľahlivou transferovou taxi službou Bratislava Viedeň, čo zborí mýty o klasickom taxi.

Prečo toľko rozruchu okolo „obyčajnej“ taxi služby medzi 2 mestami? Veď 45 minút cesty ubehne veľmi rýchlo a aj tak máte hlavu plnú iných vecí, ako premýšľať nad luxusom limuzín a benefitmi jazdy.

STOP! Obráťme kartu a len si nechajte dávkovať to, čo všetko tvorí taxi Bratislava Viedeň:

 1. Stretnutie na dohodnutom mieste

Vždy a ešte raz vždy sa dohodne s klientom presné miesto/presná adresa stretnutia a vyzdvihnutia (napr. príletová hala na letisku, NH hotel – hlavný vchod na letisku Schwechat, ak príde klient iným spôsobom ako letecky).

 1. Vozidlo je vždy rezervované len pre vás, resp. vašu partiu, rodinu, zájazd.
 2. Vozidlá NIE sú označené TAXI transparentom

Vopred dostanete mailom alebo SMS správou EVČ vášho auta, aby nedošlo k zámene s inou spoločnosťou.

 1. Luxusné a pohodlné taxi vozidlá

Automobily transfer taxi Bratislava Viedeň sú kvalitné, moderné a luxusné s ohľadom na dodržanie vysokého komfortu a bezpečnosti osobnej prepravy. K celkovému pohodliu jazdy prispieva aj priestrannosť v zadnej časti osobného vozidla, pohodlné a nastaviteľné sedadlá s opierkami, automatická klimatizácia, počúvanie hudby z kvalitného audio systému.

 1. Taxi služba pre 1 osobu až po zájazd

Potrebujete transfer pre viac osôb? Je to možné. Vyberte si osobný automobil, mikrobus alebo autobus. Taxi Bratislava Viedeň má vozidlá pre 4 osoby, 5 – 8 osôb, 9 – 17 osôb, 18 – 20 osôb, ale aj 21 – 27 miestne a pre zájazd 28 – 49 miestne.

 1. Autosedačky pre deti – samozrejmosť

Detská autosedačka (od 0 kg do 36 kg, aj podsedák) je plne k dispozícii pre bezpečné a komfortné cestovanie vašich ratolestí.

 1. Batožina do kufra luxusnej limuzíny

Batožina klienta patrí do kufra automobilu. V prípade nadrozmernej batožiny použijeme mikrobus. Pri strate batožiny čaká vodič klienta na letisku 1 hodinu, pokiaľ si vybaví všetko potrebné.

 1. Fixné ceny za jednotlivé taxi trasy

Férový prístup odzrkadľujú presne stanovené fixné ceny, ktoré sú verejné na webovej stránke. Presnú cenu za napr. taxi viennabratislava či inú často objednávanú trasu máte k dispozícii hneď, ako vyplníte online formulár s požiadavkou na jazdu.

 1. Vyššie ceny, ktoré oceníte

Klienti vedia, že s vyššou cenou získajú skutočne kvalitnejšie služby. To platí aj pre taxi Bratislava Viedeň.

 1. 4 spôsoby platby za taxi službu

Za taxi službu môžete platiť 4 spôsobmi: hotovosť, platba kartou, bankový prevod, online platba.

 1. Presnosť pre obidve strany

Taxi bude pristavené podľa dohody, možno aj trochu skôr. Pre váš úspech sa očakáva aj vaše plnenie časového harmonogramu. Ak meškáte vy, hneď nám to dajte vedieť. Bezprostredne po vás môže byť naplánovaná trasa iného klienta.

 1. Voňavé a čisté taxi autá – pre vašu pohodu a aj pohodu klientov, ktorí prídu po vás

Automobily sú vždy dokonale čisté. Pravidelne a hĺbkovo ich čistia odborníci, vrátane čistenia ozónom.

 1. Vaša práca počas cesty – nech sa páči

Ak potrebujete počas jazdy pracovať/telefonovať, budete mať tie najlepšie podmienky (ticho, komfort, pohodlie).

 1. Hlučnosť počas transferu na letisko

Rozprávanie je v poriadku. Víta sa hlučnosť do takej miery, aby neovplyvňovala bezpečnosť a potrebnú sústredenosť vodiča.

 1. Pitný režim počas taxi cesty

Dostatok tekutín počas celého dňa je dôležitý pre každého. Aj pokiaľ ide o taxi jazdu Bratislava Viedeň a nealkoholické nápoje. Konzumáciu jedál, fajčenie a pitie alkoholických nápojov si však nechajte na čas, keď vystúpite z auta taxi služby na letisku alebo v centre mesta.

 1. Rozhovor s vodičom taxi služby

Ak máte záujem o rozhovor s vodičom, prispôsobíme sa vám. V príjemnom rozhovore bude cesta ubiehať rýchlejšie a pohodovejšie. Okrem toho, že sa s vami budú vodiči rozprávať slovensky a anglicky, tak očakávajte priateľskú, neformálnu, ústretovú a férovú komunikáciu.

 1. Hudba počas jazdy taxíkom?

Radi počúvate hudbu počas jazdy a máte svoj vybraný žáner? Máte ju mať, či teda počúvať. Máte radšej tichú jazdu, lebo budete počas jazdy pracovať? Aj to sa vám zabezpečí.

 1. Domáci miláčikovia v taxi Bratislava Viedeň

Pre domácich miláčikov je tiež miesto v taxi Bratislava Viedeň. Stačí, keď sa o nich zmienite v objednávke a zabezpečíte pre nich prepravku, resp. mini tašku, v ktorej budú počas celej jazdy.

Toto všetko pre maximálne pohodlie klientov i bezpečnosť jazdy. I keď si bežne hovoria taxi služba Bratislava Viedeň. Nadovšetko je vzájomný rešpekt a ľudský prístup. Stáli klienti taxi wienbratislava či taxi bratislavaschwechat ako aj tí, ktorí využili osobnú dopravu Bratislava Airport Taxi čo len jediný raz, to radi šíria ďalej do sveta. Každý deň prejde s Bratislava Airport Taxi niekoľko turistov a obchodných cestujúcich, ktorí majú jasný cieľ – spoľahlivú a bezpečnú cestu na letisko Schwechat alebo do centra Viedne. Namiesto slov má väčšiu váhu osobná skúsenosť. Tak neváhajte a vyskúšajte jednosmerné alebo transferové taxi z Bratislavy do Viedne.

Teraz najčítanejšie