Denník N

Voľby 2023

Smer
22,94 %
PS
17,96 %
Hlas
14,70 %
OĽaNO, ZĽ, KÚ
8,89 %
KDH
6,82 %
SaS
6,32 %
SNS
5,62 %
Republika
4,75 %
Aliancia
4,38 %
Demokrati
2,93 %
Sme rodina
2,21 %
ĽSNS
0,84 %
KSS
0,33 %
Piráti
0,31 %
Modrí
0,26 %
Maďarské fórum
0,11 %
My Slovensko
0,09 %
SOS
0,08 %
Karma
0,08 %
Srdce
0,07 %
Princíp
0,06 %
Vlastenecký blok
0,04 %
Spravodlivosť
0,04 %
SHO
0,04 %
SDKÚ
0,02 %
Aktualizované 8:50
99,98 % spočítaných okrskov
Prejsť na výsledky

Na bezpečnej budúcnosti vodičov na cestách nám záleží

bezpecne vozidla

Technológie sú charakteristickým a dominantným prvkom súčasnej doby a ich rýchly rozvoj so sebou prináša rôzne výzvy pre ľudí aj pre planétu. Aj v tejto oblasti pritom platí, že technológie majú slúžiť ľuďom a nie naopak a ich používanie musí byť vždy spojené s pozitívnymi princípmi.

Automobilové spoločnosti sú často pioniermi testujúcimi nové možnosti ďaleko za hranicami našej predstavivosti, ktoré nám prinášajú aj nové technologické riešenia. Značky ako Land Rover, Range Rover alebo Volvo patria medzi spoľahlivých a stabilných hráčov na trhu s pevnými piliermi, na ktorých je radosť rozvíjať nové projekty.

Sofistikovaný dizajn, príjemný luxus a poriadna dávka adrenalínu

Uvedené ingrediencie sú už od roku 1947 súčasťou úspešného receptu športových vozidiel značky Land Rover a Range Rover, ktoré pochádzajú z udržateľnej výroby. Schopnosť zdolať akýkoľvek terén rozprúdi krv každého milovníka adrenalínových športov a prinesie mu veľkú radosť do života. Tá však ide ruka v ruke so zodpovednosťou voči ľudstvu aj priestoru, ktorý obývame na tejto planéte. Automobilka preto používa vo výrobe obnoviteľné prírodné zdroje a recyklované plasty. Na čisto elektrické modely pritom tiež už nemusíte čakať dlho, prvé z nich by mali brázdiť cesty už v roku 2024. Ak vás tieto štvorkolesové motoristické ikony presvedčili o svojich kvalitách, o predaji sa viac dozviete u dílera týchto značiek, ktorým je spoločnosť T.O.P. AUTO PREMIUM.

kupa automobilu v autosalone

Pre viac informácií kliknite na tento link:

Predaj Land Rover a predaj Range Rover

Manažérske vozidlá Volvo s nádychom bezpečnej budúcnosti

Akokoľvek sofistikované technológie nikdy nemôžu nahradiť človeka a to ani je ich hlavným cieľom. Inovatívne riešenia v podobe technológií sú tu pre našu radosť, podporu a bezpečnosť a rozvoj týchto a ďalších pozitívnych atribútov by nám mal vždy prinášať harmonickejší a jednoduchší život. Skúsený podnikateľ rozumie sile ukrytej v ľudskom kapitále a vie, že táto energia nie je ničím nahraditeľná. Ochrana a bezpečnosť vašich zamestnancov a spolupracovníkov môže mať rôzne podoby a jednou z nich môžu byť aj ikonické vozidlá Volvo vyrábané s dôrazom na ochranu zdravia a života na cestách. Manažérske vozidlá Volvo disponujú mnohými inteligentnými funkciami, bezpečnostnými prvkami a inovatívnym technologickými riešeniami, ktorých hlavným cieľom je ochrana vodičov na cestách, skrátenie času stráveného za volantom a mnohé ďalšie inšpiratívne a užitočné idey.

vozidlo pre manazerovViac o vozidlách Volvo, ktoré sú ako stvorené pre akékoľvek podnikanie, ako aj o filozofii a živých víziách spoločnosti sa dozviete na webovej stránke spoločnosti T.O.P. AUTO Bratislava


Foto: elements.envato.com

Teraz najčítanejšie