Denník N

Spoľahlivé frekvenčné meniče s dlhou životnosťou

vyuzitie elektroomotora v praxi

Používanie frekvenčných meničov je v posledných rokoch čoraz populárnejšie, pretože slúžia na rôzne dôležité účely. Jedným z najčastejších dôvodov používania frekvenčných meničov je udržiavanie plynulých otáčok motora. Na trhu sú dostupné rôzne typy frekvenčných meničov, ktoré sa vzhľadom na svoje funkcie používajú na rôzne účely.

Napríklad frekvenčný menič V800 je frekvenčný menič s vektorovým režimom, ktorý pracuje v uzavretej slučke, čo znamená, že pracuje so spätnou väzbou. To pomáha zabezpečiť plynulé otáčky motora a predchádzať prípadným problémom.


Súvisí s témou: frekvenčný menič VECTOR, frekvenčný menič a550, frekvenčný menič 400V, frekvenčné meniče na čerpadlo IP65, frekvenčný menič


Frekvenčný menič V800 je technologicky vyspelé zariadenie 

praca vo fabrike

Elektromotory sa v súčasnosti používajú takmer v každom odvetví. V mnohých prípadoch sa tieto elektromotory používajú spolu s frekvenčnými meničmi. Táto kombinácia poskytuje podnikom a priemyselným odvetviam množstvo výhod.

Frekvenčný menič V800 patrí medzi špičkové technické zariadenia vybavené pokročilými funkciami, vlastnosťami a profesionálnym softvérom. Frekvenčný menič V800 má moderný ovládací panel, pričom možno použiť aj zabudovanú klávesnicu.


Súvisiace produkty: elektromotory IE3, elektromotor AL, elektromotor

Foto: elements.envato.com

Teraz najčítanejšie

VYBO Electric logo

vybo

VYBO Electric

Sme slovenský výrobca elektromotorov, frekvenčnývh meničov a elektroprevodoviek s dlhoročnou tradíciou. Všetky produkty máme skladom.

Tento blog je platený.