Denník N

Pravidelný servis vozidla udržiava vaše vozidlo v dobrej kondícii

kontrola automobilu

Automobily sa stali neodmysliteľnou súčasťou ľudských životov v tejto etape našej histórie a mnohí z nás trávia v priestoroch svojho vozidla aj dlhé hodiny na cestách.

K prevádzke každého automobilu patrí pravidelný servis, ako aj servis v prípade nevyhnutných opráv. Na majiteľov vozidiel značky kvalitný servis Jaguar v Bratislave, ktorý im prináša viac, ako len bežnú službu.

Autorizovaný servis Jaguar v Bratislave

Spoločnosť T.O.P. AUTO PREMIUM je dealerom značky Jaguar a majiteľom týchto štvorkolesových šeliem ponúka aj autorizovaný servis od vyškolených odborníkov vo svojich priestoroch v Bratislave. Objednanie sa na servisnú prehliadku možno realizovať aj online na webovej stránke spoločnosti z pohodlia vášho domova alebo firmy. Pri servise je zároveň každému majiteľovi vozidla pridelený jeho vlastný servisný technik, s ktorým môžete konzultovať všetky nevyhnutné záležitosti týkajúce sa vášho vozidla.

mechanik opravuje auto

Brať veci osobne nemusí byť vždy na škodu

Servisnou filozofiou spoločnosti T.O.P. AUTO Bratislava je osobný prístup vo veciach servisu automobilov značky Volvo. Unikátny servis poskytuje majiteľom vozidiel služby osobného technika, pravidelné aktualizácie softvéru, umytie vozidla pri každom servise, pričom počas servisných prác môžete pohodlne relaxovať v komfortne zariadenom salóniku pripomínajúcom obývaciu izbu. Servis Volvo v Bratislave berie servisné služby skutočne osobne a servisní pracovníci sa tak vždy snažia, aby bola táto povinnosť pre majiteľov vozidiel viac zábavou.

servis automobilu

Foto: elements.envato.com

Teraz najčítanejšie

top auto

T.O.P AUTO Bratislava

Sme s vami už viac ako 25 rokov.

Garancia spokojnosti, záruka kvality a profesionálny prístup.

Tento blog je platený.