Denník N

Športový výkon, ktorý musíte zažiť na vlastnej koži

jazda na aute

Odkedy ľudia vymysleli automobily, mnohé modely si získali množstvo obdivovateľov po celom svete.

Jaguar Bratislava pozýva do svojich priestorov všetkých priaznivcov týchto športových štvorkolesových ikon, ktoré okrem iných pozitívnych atribútov charakterizuje aj unikátny dizajn, špičkové technológie a nezmeniteľný pocit z jazdy. Odvážna vízia automobilky pritom poteší aj tých, ktorým leží na srdci udržateľnosť životného prostredia. Spoločnosť už avizovala, že od roku 2030 budú nové automobily jazdiť už len na elektrinu.


TIP: Ikonický Jaguar si môžete vyskúšať v priestoroch spoločnosti T.O.P. AUTO PREMIUM, ktorá je najväčším autorizovaným predajcom vozidiel na Slovensku.


Volvo Slovensko s garanciou spokojnosti, záruky kvality a profesionálnym prístupom

Spoločnosť T.O.P. AUTO Bratislava je partnerom všetkých motoristických priaznivcov na Slovensku už viac ako 25 rokov. Široká ponuka skladových vozidiel od tejto firmy poteší aj tých najmenej trpezlivých motoristov, ktorí si môžu svoje vysnívané Volvo vyskúšať v dvoch bratislavských showroomoch a v rovnaký  deň s ním odísť aj domov. Vysoká kvalita servisných služieb a starostlivosť o zákazníka sú kľúčovými mottami spoločnosti, ktorá prináša záujemcom bohatú ponuku nových aj jazdených vozidiel značky Volvo. Priaznivci udržateľnosti nájdu medzi ponúkanými modelmi aj čisto elektrické vozidlo.

soferovanie auta

Výnimočný pocit z jazdy

Prvý model Jaguar sa objavil na trhu v roku 1935 a odvtedy píše automobilka úspešnú históriu plnú mnohých obľúbených modelov, pričom inovácie a moderné technológie robia jazdu s týmto vozidlom ešte pútavejšiu. Volvo ponúka svojim priaznivcom pôžitok z jazdy, ktorý je od svojho počiatku úzko spätý s víziou bezpečnosti ako jedného z hlavných pilierov spoločnosti. Volvo Slovensko tak prináša modely s dedičstvom bezpečnosti a udržateľnú budúcnosť v podobe elektrifikácie motorových vozidiel aj do našich končín.


Foto: elements.envato.com

Teraz najčítanejšie

top auto

T.O.P AUTO Bratislava

Sme s vami už viac ako 25 rokov.

Garancia spokojnosti, záruka kvality a profesionálny prístup.

Tento blog je platený.