Denník N

Profesionálny servis vozidiel s pridanou hodnotou

servis a diagnostika automobilu

S kúpou akéhokoľvek vozidla prichádza aj nutnosť pravidelnej starostlivosti a jeho udržiavania v bezpečnom a jazdy schopnom stave. Majitelia ikonických športiakov Land Rover majú k dispozícii profesionálne servisné služby, v rámci ktorých si skúsení technici vezmú váš automobil pod svoje krídla a opravia všetko, čo je potrebné.

Kvalitný servis s odborným prevedením je pripravený aj pre manažérske vozidlá značky Volvo, kde sa o nich pravidelne postarajú skúsení odborníci vo svojom fachu. O tom, že kvalitný servis už dávno nie je len o oprave vášho vozidla sa pritom v oboch prípadoch môžete presvedčiť pri každej servisnej prehliadke. 

Profesionálny servis automobilov Land Rover 

Profesionálny servis automobilov Land Rover  a servisná prehliadka nemusí byť nepríjemnou povinnosťou, ktorá vás oberá o čas. Land Rover ponúka majiteľom týchto skvelých športiakov autorizovaný servis v Bratislave, kde na nich čakajú originálne náhradné diely, vyškolený personál a certifikované lakovne. Pri opravách vozidiel technici využívajú moderné technológie a diely odporúčané výrobcom. Objednávky možno realizovať pohodlne z vášho domova, kde si zvolíte vyhovujúci termín online a po rezervácii je vám pridelený osobný technik.

TIP: Po získaní prémiových služieb máte možnosť využívať počas servisu náhradné vozidlo a vaše auto vám privezú aj odvezú na servisnú prehliadku.

profesionalny servis range rover

Manažérske vozidlá Volvo

Nový showroom Bory Lamač v Bratislave ponúka milovníkom ikonických vozidiel pochádzajúcich z dielne automobilky Volvo manažérske vozidlá, ktoré istotne potešia nielen samotných manažérov. Aktuálnu ponuku nezabudnuteľných modelov nájdete aj na webovom sídle spoločnosti T.O.P. AUTO Bratislava, kde si môžete pokojne listovať aj z pohodlia vášho domova. V prípade záujmu si môžete rezervovať testovaciu jazdu, pretože osobný pocit  je vždy tým najlepším navigátorom pri akomkoľvek obchode.

TIP: Spoločnosť Volvo kladie dôraz na detail nielen vo výrobnom procese, ale táto charakteristika je prítomná aj na každej organizačnej úrovni. Kvalitný servis s pridanou hodnotou je tak samozrejmosťou, na ktorú sa klienti automobilky môžu kedykoľvek spoľahnúť. Volvo má pre nich pripravenú aj možnosť zapožičania vozidla pre servisných klientov, pričom cenník týchto služieb nájdete aj na tomto linku.

Kvalitné servisné služby ušité na mieru tak zahŕňajú nielen vyvinuté technológie, modernizované technické postupy, vyškolený personál či originálne náhradné diely, ale sú opatrené aj pridanou hodnotou v podobe ľahšej dostupnosti, transparentnosti, otvorenej komunikácie a snahe vyhovieť, ako aj ľudskému prístupu všade tam, kde prítomný ľudský faktor. 


Foto: elements.envato.com

Teraz najčítanejšie

top auto

T.O.P AUTO Bratislava

Sme s vami už viac ako 25 rokov.

Garancia spokojnosti, záruka kvality a profesionálny prístup.

Tento blog je platený.