Denník N

Aj automobilky prichádzajú s víziami založených na udržateľnosti

udrzatelnost

Udržateľnosť prostredia, v ktorom žijeme, už dávno nie je len motivačná fráza. Ak chceme, aby ľudstvo prežilo a žilo v zdravom priestore, je potrebné prijať množstvo zmien v oblasti udržateľnosti života na planéte. Týmto smerom sa už v súčasnosti uberajú aj viaceré automobilové ikony, ako je Land Rover či Volvo.

V aktuálnej ponuke predajcu automobilov Volvo tak figurujú aj hybridné a elektrické modely, ktoré vám prinesú nielen dokonalý pôžitok z jazdy, ale aj dobrý pocit z toho, že automobil je vyrobený ako priateľský pre životné prostredie. Na webovom portáli predajcu značky Land Rover tiež nájdeme apel na udržateľnosť v podobe novej korporátnej filozofie, pričom avízo na prvý elektrický automobil je na rok 2024.

Moderný luxus z udržateľnej výroby

Automobilka Land Rover prináša nadšencom týchto športových ikon už tradične moderný luxus, ktorý už štandardne pochádza z udržateľnej výroby. Land Rover sa tak zaradil k firmám, ktoré zaviedli filozofiu udržateľnosti aj do výrobného procesu, kde sa bežne používajú prírodné zdroje a recyklované plasty. Tieto vozidlá tak nielen, že nestrácajú svoj prémiový dizajn, ale prinášajú aj dôležitú pridanú hodnotu. Predajca Land Rover na Slovensku, ponúka záujemcom automobily Land Rover a ďalšie značky z tejto tradičnej automobilovej rodiny, ktoré nájdete aj na webovom sídle firmy.

recyklovane plasty vo vyrobe
Land Rover sa tak zaradil k firmám, ktoré zaviedli filozofiu udržateľnosti aj do výrobného procesu, kde sa bežne používajú prírodné zdroje a recyklované plasty.

Viac ako 25 rokov spolupráce

Predajca automobilov Volvo, spoločnosť T.O.P. AUTO Bratislava, je na trhu už viac ako 25 rokov a počas tohto obdobia nadviazala spolupráca s množstvom spokojných zákazníkov. Aj Volvo prináša svojim priaznivcom stále nové inovácie a funkčné, dizajnové a technologické vylepšenia, pričom dôraz kladie aj na udržateľnosť. Aktuálnu ponuku vozidiel značky Volvo nájdu záujemcovia na webovej stránke spoločnosti, prípadne si môžu vychutnať osobný zážitok v predajni v bratislavskom Lamači.


Foto: elements.envato.com

Teraz najčítanejšie