Denník N

Dobrá kondícia závisí aj od pravidelnej starostlivosti a platí to aj pre autá

servis automobilov bratislava

Aby bol váš štvorkolesový tátoš vždy v dobrej kondícii a niesol vás na cestách s vetrom o preteky a bezpečne, je nevyhnutné absolvovať pravidelné kontroly a servisné prehliadky.

Autorizovaný servis Range Rover poskytuje spoločnosť T.O.P. AUTO Premium pre všetkých majiteľov týchto ikonických športiakov v priestoroch svojej prevádzky. Pre majiteľov švédskej kvality stelesnenej v značke Volvo je zase pripravený autorizovaný servis v priestoroch spoločnosti T.O.P. AUTO Bratislava, kde sa budete cítiť počas servisnej prehliadky vášho vozidla ako u vás doma.

Profesionálny servis Range Rover

Na autorizovaný servis automobilov Range Rover v Bratislave sa môžete spoľahnúť. Pre majiteľov týchto automobilov je pripravený skúsený technický tím, pričom v rámci servisu využíva technológie a diely odporúčané výrobcom. Rezerváciu možno realizovať aj online, v rámci čoho je potrebné mať pripravené VIN číslo vášho automobilu a počet najazdených kilometrov. Potom stačí zvoliť preferovaný termín, vyplniť formulár a počkať na potvrdenie.

volvo autoservis

Na cesty bezpečne a spoľahlivo 

Servis automobilov volvo vychádza zo základnej filozofie, že vlastniť vozidlo by nemalo byť zložité ani komplikované. Mala by to byť v prvom rade zábava do takej miery, ako je to len možné pri zachovaní potrebnej starostlivosti. O všetko, čo chceme udržiavať v dobrej kondícii, sa musíme pravidelne starať a výnimku netvoria ani naše automobily. Aby boli servisné prehliadky príjemnejšie, vytvorilo Volvo Osobný servis,  v rámci ktorého poskytuje kvalitné služby čo najviac ušité na mieru motoristickým aj ľudským potrebám.


Foto: elements.envato.com

Teraz najčítanejšie

top auto

T.O.P AUTO Bratislava

Sme s vami už viac ako 25 rokov.

Garancia spokojnosti, záruka kvality a profesionálny prístup.

Tento blog je platený.