Denník N

O pozitívnej energii kuchynského mixéra

Iste poznáte negatívnu energiu? To je tá, čo sa vám obrovskou rýchlosťou preháňa po vašom byte a vy namiesto toho, aby ste ho okamžite predali a kúpili si iný (s pozitívnou energiou), tak trpíte a trpíte a trpíte. Našťastie experti na tieto energie majú riešenie. Zaplňte si byt amuletmi z dreva, najlepšie topoľového alebo lipového, pretože práve tieto dreviny negatívnu energiu dokonale absorbujú*. Ak by ste mali o tom nejaké pochybnosti, presvedčí vás tvrdenie, že „stromy sú vo všeobecnosti považované za spirituálne najvyspelejšiu rastlinu na Zemi kvôli tomu, že sú v neustálom meditačnom stave s jemnou energiou prírody“**. S tým síce možno súhlasiť, avšak trestuhodne sa zabúda na to, ako po zlej energii zaplniť vzniknuté vákuum v byte energiou pozitívnou.

Nebudeme sa na tomto mieste zaoberať všetkými nepríjemnosťami, ktoré je schopná napáchať bytová negatívna energia. Iba spomeňme, že jej výčiny zvykneme výstižne označovať ako „zlá bytová aura“. Otázka je, čo s ňou. A tu je naporúdzi pomerne jednoduché riešenie. Kuchynský mixér. Odborníci z oblasti fyziky a elektrotechniky sa viac-menej zhodujú v názore, že mixér je za určitých podmienok schopný poskytovať nejakú energiu, ktorú pravdepodobne čerpá cez šnúru končiacu v stenovej zásuvke. Podmienkou však je, aby táto šnúra mala aj zástrčku, čo znamená, že po kúpe mixéra by ste ju rozhodne nemali odrezať. To však na generovanie pozitívnej energie stále nestačí. Je totiž ešte nutné otočiť spínačom na prednej strane mixéra. To, že ste boli úspešný, poznáte podľa rámusu, ktorý začne táto mašina vydávať. Ak je ticho, niečo nie je v poriadku. Pravdepodobne sa však iba pôvodná negatívna energia bytu snaží zabrániť vniknutiu neželaného votrelca do vášho bytu. Vtedy pomôže, ak byt krátko, ale intenzívne vyvetráte. Získať z mixéra pozitívnu energiu nie je aj tak úplnou samozrejmosťou. Ak v ňom budete mixovať zeleninu alebo ovocie, teda prírodné látky, do vášho bytu sa uvoľňuje okrem pozitívnej energie mixéra aj pozitívna energia čerpaná z hĺbok zeme a kumulovaná práve v nich. Taká mrkva je v tomto jednou z najlepších. Ak však do mixéra dáte mosadzné matice alebo železné klince, negatívna energia z nich môže výrazne prevážiť pozitívnu energiu mixéra. Pôvodná zlá bytová aura sa tomu síce bude veľmi tešiť, ale vám to veľkú radosť neurobí. Snáď najhoršie, čo môžete urobiť je, že do rozbehnutého mixéra strčíte prsty. Zlá energia z neho nadobúda v tomto prípade také vysoké hodnoty, že takmer s istotou skončíte v nemocnici, pretože bohužiaľ topoľové a lipové amulety túto energiu už kompenzovať nedokážu. Ak sa však dokážete vyhnúť týmto chybám, váš kuchynský mixér vás po dlhé roky bude chrániť od všetkého zlého a vy spokojne a šťastne môžete vnímať jeho žiarivú pozitívnu auru. A aby ste ju precítili ešte lepšie, môžete si dať jednu homeopatickú pilulu (na čokoľvek).

Poznámka

Ak informácie týkajúce sa bytových a iných energií v nižšie uvedených odkazoch môžeme považovať za obdivuhodné a asi aj neškodné táraniny, tak mnohé tie, ktoré sú zverejnené na webovej stránke toho druhého (badatel.net), by asi nemali ujsť pozornosti našej polície. Pretože popri chválení pozitívnej energie stromov sa dozviete, ako napríklad „Súd v Peru rozhodol, že pandémiu vytvorili Gates, Soroš a Rockefellerovci“ (citácia), ako „Bábätká zomierajú, lebo ich matky sa dali zaočkovať proti covidu, teda o holokauste nenarodených“ (citácia) a iné známe aj nove pikantérie. Samozrejme, dôvodom nie sú pravopisné chyby už v samotných názvoch článkov. To, že sa táto hrôzostrašná prehliadka rôznych slabomyseľných perverzností deklaruje ako najobľúbenejšia stránka o zdraví, spolu s jej názvom poukazujúcim na nejaké bádateľstvo, je už mimo hraníc akejkoľvek akceptovateľnosti.

Odkazy:

https://blog.naturnet.sk/10-sposobov-ako-si-ocistit-svoj-domov-od-negativnej-energie

**https://www.badatel.net/cchi-energia-stromov-vam-moze-pomoct-vyliecit-sa-presny-navod-ako-postupovat/

https://optolov.ru/sk/electricity/kak-uznat-kakaya-aura-v-kvartire-priznaki-skopleniya-plohoi-energii.html

 

Teraz najčítanejšie

Karol Jesenák

Prof. Ing. Karol Jesenák, CSc.
Vysokoškolský učiteľ