Denník N

Sedem rokov v digitále prinieslo najlepšiu verziu marketingovej agentúry

marketingova strategia

Každý podnikateľ potrebuje riešiť marketing a optimalizáciu korporátnych procesov. Táto skutočnosť platí aj v online podnikaní a je preto dôležité, aby jej podnikatelia v praxi venovali náležitú pozornosť. Nemusia však na to byť sami a namiesto ťahov naslepo môžu využiť služby odborníkov v tomto segmente.

Marketingová agentúra Lighthouse Media Solutions má za sebou už viac ako sedem rokov svojej pôsobnosti, ktoré ako oni sami hovoria, priniesli množstvo verzií. Tá posledná je pritom tou najlepšou, o čom sa môžu presvedčiť aj podnikatelia v oblasti digitálu.

Keď robíme, čo milujeme, tak milujeme, čo robíme

Čokoľvek, čo máme radi, vyžaruje úplne inú energiu, ako keď niečo musíme alebo to robíme z iného „dobrého“ dôvodu. Svoje o tom vedia aj marketéri v Lighthouse Media Solutions a preto je pre nich vždy o čosi väčšou radosťou, keď sa objaví klient s rovnakým nadšením pre digitál. Títo podnikatelia sú spravidla viac naklonení aj netradičným kampaniam a testovaniu nových kanálov, čo posúva vpred všetkých zúčastnených. Marketingová agentúra má skúsenosti z mnohých projektov a dobre sa orientuje vo viacerých segmentoch. Jej pracovníci sú však otvorení aj úplne novým výzvam, kde sa môžu spoločne s klientmi viac dozvedieť o nových trhoch či oblastiach a všetci sa spoločne rozvíjať pri tom, čo majú radi.

uspesny digital brand

Optimalizácia procesov v e-commerce

Podnikanie je dynamická činnosť a neustále sa v ňom niečo mení a vyvíja. Online podnikanie pritom charakterizuje ešte skutočnosť, že trendy v tejto oblasti sa menia takmer s rýchlosťou myšlienky. Pre majiteľov biznisov je preto dôležité nezaspať na vavrínoch a pravidelne optimalizovať svoje e-commerce procesy. Aj v tomto segmente pritom platí, že marketing by mal mať hlavu a pätu a mala by ho sprevádzať určitá stratégia. Pokiaľ si na to sami netrúfate, je dobré poradiť sa s odborníkmi v danom segmente. Jedným z nich je aj David Krumpár, ktorý vás rád prevedie svetom optimalizácie procesov e-commerce a pomôže vám nastaviť ho strategicky.


Foto: elements.envato.com

Teraz najčítanejšie