Denník N

Voľby 2023

Smer
0,00 %
PS
0,00 %
Hlas
0,00 %
OĽaNO, ZĽ, KÚ
0,00 %
Republika
0,00 %
SaS
0,00 %
KDH
0,00 %
SNS
0,00 %
Sme rodina
0,00 %
Demokrati
0,00 %
Aliancia
0,00 %
Modrí
0,00 %
Maďarské fórum
0,00 %
Piráti
0,00 %
Princíp
0,00 %
SOS
0,00 %
KSS
0,00 %
Vlastenecký blok
0,00 %
Spravodlivosť
0,00 %
SHO
0,00 %
My Slovensko
0,00 %
Srdce
0,00 %
SDKÚ
0,00 %
ĽSNS
0,00 %
Karma
0,00 %
Čaká sa na dáta
0,00 % spočítaných hlasov
Prejsť na výsledky

Vône do prania trochu inak

pracie oleje giovani

Používanie parfumov nie je pre nás ničím novým, nie je to však ani novinka, ktorú by si mohla patentovať súčasná generácia. Ľudia a vône patrili k sebe už v dávnych dobách a parfumy sú súčasťou našej histórie už minimálne niekoľko storočí a možno, že aj oveľa dlhšie.

Pre milovníkov vôní je tu však teraz zaujímavá možnosť užívať si vône inšpirované značkami luxusných svetových parfumov aj na oblečení či iných textíliách. Vône do prania v podobe kvalitných prírodných olejov sú vhodné na všetky druhy látok vrátane hodvábu a športového oblečenia a nestratia svoju intenzitu ani po vysušení v sušičke.

znacka giovani

Intenzívna voňavá náhrada aviváže

Vône do prania v podobe kvalitných vonných olejov sa používajú pri praní namiesto aviváže a vďaka svojej koncentrácii stačí len pár kvapiek aplikovať do priehradky určenej na aviváž. Všetky ponúkané vône sú inšpirované známymi svetovými parfumami a nestratia nič zo svojej intenzity ani po vysušení v sušičke. Parfémy na praní pritom neobsahujú prísady, ktoré škodia pokožke a na rozdiel od bežných aviváží ich možno aplikovať aj na náročné materiály.

Parfumy na pranie Giovani

Produkty Giovani majú za sebou príbeh značky, ktorá si starostlivo vybrala oblasť svojej pôsobnosti a krok po kroku budovala svoj sen v podobe voňavých parfumov do prania. Všetky výrobky sa vyznačujú vysokou koncentráciou s obsahom parfumových esencií, ktoré krásne prevoňajú opratú bielizeň a tým aj celú domácnosť. Vône do prania vznikali na pilieroch, ako  je trvácnosť, kvalita, intenzita a priateľskosť k ľudskej pokožke. Jedinečné parfumy na pranie tak môžu byť nielen bežnou súčasťou vašej domácnosti, ale aj zaujímavým a netradičným darom pre vašich blízkych, ktorí sa s takýmto produktom ešte nestretli.

Teraz najčítanejšie

logo

giovani.sk

Produkty Giovani prešli pri svojom vzniku dlhým procesom, do ktorého sme sa pustili až po dôkladnom preskúmaní trhu a ponúk výroby, aby sme vám mohli priniesť tie najkvalitnejšie produkty. Nápad bol vyvinutý ako odpoveď na to, ako dosiahnuť vôňu oblečenia aj bez použitia flakónového parfému. Za cieľ sme si dali, aby bielizeň po vypratí nebola len čistá, ale aj dlhodobo voňavá.

Tento blog je platený.