Denník N

Etické financie

Viete, čo sú to etické financie? Riadite sa vo svojich finančných rozhodnutiach etikou? Chceli by ste to zistiť? Je vôbec v dnešnom svete možné, aby peniaze boli etické? Náš člen družstva Artur Bojsza sa zamýšľa nad takýmito „etickými financiami“.

Artur Bojsza je zakladajúcim členom Tradičného družstva a zároveň aj riaditeľom Organizačnej zložky v Poľsku. Vyštudoval filológiu, ale už mnoho rokov sa zaoberá podnikaním. Jeho firma radí iným firmám ako viesť vlastné podnikanie v súlade s hodnotami, a tiež ako zotrvať vo svojich hodnotách v meniacom sa svete. Pozrite si jeho video k téme „etických financií“.

 

Rozhovor s Arturom Bojszom o tom, ako sa dostal k myšlienke družstevného podnikania,  si môžete prečítať aj v našich Družstevných novinách.

Ak sa Vám myšlienky vzájomnej spolupráce, svojpomoci a solidarity páčia, spoznajte viac naše družstvo v tomto videu, ktoré pripravili naši členovia z Poľska. Ak sa Vám naše družstvo zapáči, pridajte sa k nám. Môžete si prečítať aj ďalšie naše blogy, v ktorých sa venujeme družstevníctvu a družstvám.

Členovia Tradičného družstva

Teraz najčítanejšie

Tradičné družstvo

Združujeme viac ako tisícku členov družstva zo Slovenska, Poľska a Českej republiky a ďalších štátov EU, záujemcov o projekt zameraný na tvorbu pasívnych príjmov.

Tento blog je platený.