Denník N

Bielenie zubov doma je realitou mnohých ľudí po celom svete

bieliace pasiky na doma na zuby

Na farbu našich zubov má vplyv množstvo rôznych faktorov od genetiky, stravy až po celkový životný štýl daného človeka. A, tak, ako je to so všetkým v oblasti krásy, tak aj biele zuby sú preferenciou niektorých z nás a iní po nich netúžia. Pre záujemcov o domáce bielenie zubov je tu však dobrá správa o tom, že takáto možnosť je reálna a dostupná aj záujemcom na Slovensku.

Najpredávanejšie bieliace pásiky

Každý rok sa len v Spojených štátoch amerických (USA) predá  40 miliónov balení týchto pásikov. Za vysokou predajnosťou bieliacich pásikov Crest stojí najmä ich kvalita, jednoduchá dostupnosť a bezpečná aplikácia. Tieto bieliace zubné pásiky Crest patria k najobľúbenejším spôsobom bielenia zubov v domácom prostredí na celom svete. Presvedčte sa sami na belici-pasky.com. Aj napriek tomu však dentálni hygienici a zubní lekári odporúčajú, aby ste sa pred domácim bielením zubov najprv poradili s odborníkom v tejto oblasti a zohľadnili váš celkový zdravotný stav pred samotným zákrokom.

bieliace pasiky na zuby

Bielenie zubov v pohodlí domova stojí menej

Okrem toho, že bielenie zubov v domácnosti je pohodlnejšie a nemusíte sa kvôli nemu objednávať k špecialistovi, sú bieliace pásiky Crest aj finančne výhodnejším riešením. Smiech je dôležitý, pretože pomáha nám šíriť nádhernú energiu do okolia a aj letný úsmev dokáže roztopiť lady ľahostajnosti. Mnohí z nás sa však za svoj úsmev hanbia a chceli by si pomôcť tým, že ich zuby budú belšie. Aj keď je dôležité milovať svoje telo také, aké ho máme, môžu byť bieliace pásiky pre niektorých z nás dobrým riešením belšieho úsmevu. Široký výber bieliacich pásikov možno nájsť na bieliace-pasiky.com


Foto: elements.envato.com

Teraz najčítanejšie

logo

bieliace-pasiky.com

Značka CREST, je inovátorom v oblasti zubnej hygieny už od roku 1955 a v tejto oblasti je vedúcou značkou v Spojených štátoch amerických už viac ako 45 rokov. Dnes je CREST absolútne najdôveryhodnejšou značkou v oblasti zubnej hygieny. Do sortimentu značky patria najmä veľmi obľúbené bieliace pásiky na zuby, ktoré vám vyčaria na tvári vytúžený biely úsmev.

Tento blog je platený.